Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Turbut pas visa būri ,pradėjusiu velt pries kokius keturis penkis metus, atsirastu viena kita šūsnis šedevriuku lotuliukas.gif , dar ir iš tokios pagerintos kaimiškos vilnelės su visais kvapais, kuria pačios bandėm plaut, valyt, dažyt . Net juokas suima dabar pažiūrėjus nuotraukytes. Gal tik negalvojau, kad jau viska apie veltini žinau ir kad tai tik viens du ir gatava. Kaip sakoma kuo giliau i miška , tuo daugiau medžiu.
Atsakyti
daugiausia atsisiunciu is uz juru mariu, kai ka is veltinio farbiko internetines parduotuves pirkdavau, ale dabar galvoju pabandyt is wool.lt kainos atrodo visai normalios hmmm jei neimoderuos sito mano posto smile.gif
dar sako Rygoj kazin koks tai karsinio fabrikelis yra... ale as is ten nebandziau, man karsinys nepatinka

QUOTE(egluzem @ 2010 01 26, 08:55)
Vienu atsipūtimu tiek žinučių perskaičiau smile.gif,
kaip faina G00te, kad čia pasirodei ir patarimų pažėrei, ačiū ir sau užfiksavau smile.gif, o apie tavo kedus dažnai pagalvodavau ir nuotraukas apžiūrėdavau,  dabar lyg ir aiškiau pasidarė smile.gif -dar kartą ačiū

nu jokiais as patarimais as cia nesizarciau, kad vel kas nors nepagalvotu, jog as gera ir nepradetu manes aukleti veliau, kai vel nebekalbesiu ir siaip tik del Trakstbrakst atejau, mat ji kolege sodybiete tongue.gif doh.gif lotuliukas.gif

aj Katinyti, kaip as anksciau galejau vilnos kvapo nemegti? dabar man avys ir vilna tiesiog Chanel smile.gif atsisiunciau visokiu egzotishku aviu vilnu, atidariau maisa, aaaaaaaaaaaaaa jau toks kvapas, tai uosciau uosciau uosciau oi kaip skaniai kvepia... as rimtai....
na o jei del broko ir nelabai vykusiu "perliuku" tai oi oi kokio dydzio deze turiu prikaupusi, niekam nerodysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 25, 18:13)
hmm.. na 3 dienas po 3 valandas - daugokoka, gal  salygu neturi, o gal  technologishkai per sudetingai viska darai, nesenai ziurejau vienos ruses (kuri jau visai gerai velia) fotoreportaza ir nuosirdziai man jos pagailo, ji tiek tarpiniu veiksmu atlieka, kuriu veliant is geros vilnos tikrai nebereikia

O man kazkaip negaila to laiko ..daznai jauciu, kad ir as darau (labai gerai pastebejei) nereikalingu tarpiniu veiksmu. Bet taip geriau pajuntu kas prie ko, man vilna tampa tarsi plastelinu (tik tiesa kartais perdaug susitraukianciu lotuliukas.gif ) Va pavasari isleisiu savo pagranduke i darzeli ir meistrausiu nail.gif Nes taip pat naktimis tik veltini ir sapnuoju doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 26 sausio 2010 - 17:04
Tik siūlau nepersistengti, atrodė, kad galiu varyt diena nakti, diena nakti, pasapnuot ir vėl i darbus, bet visgi ranku sanariai jūsu, ne skolinti. Kai isivariau toki peties uždegima, kad tik dabar po geru keturiu mėnesiu gydymosi apstojo skaudėti . Pagalvoju jog veltinis užvaldo iki išprotėjimo, bet saikas turi but ax.gif . Taip , kad nepamirškite saves mirksiukas.gif
Atsakyti
Ei ar cia uzkreciama? Sapnavau sianakt veltini. blink.gif O iki tol puse nakties nuo sono ant sono, kaip kokia princese ant zirnio, kankinausi. lotuliukas.gif Sugalvojau labai man miela vyrisku tapkiu motyva, ale nezinau ar pavyks ispildyti. Dar tik galvoj. O dabar brolienei tapkes gaminu. rolleyes.gif




g00te aik tu sau. Del manes?. Aciu mieloji 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Katinyti g.gif aciu 4u.gif Namatyvajem na us.


O as kaip pirmoke susipainiojau kuri cia kuri ta vilna. blush2.gif Iseitu vakar apsimelavau. As ta veliu, kuri susivelus atrodo, o ne ta tokia svelni ir ilgais sniurais, kaip kasom buna. Tai karsinys?
Atsakyti
Ta kur kasom -sluoksna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 26, 18:38)
Ta kur kasom -sluoksna  mirksiukas.gif




4u.gif


O kur jus visokias garbaneles ivelt perkat. Per interneta? blush2.gif
Atsakyti
aga internetu
trakstbrakst, ale as tau skambinu skambinu, ir nenori kalbet tamsta su manimi.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 26, 19:24)
aga internetu
trakstbrakst, ale as tau skambinu skambinu, ir nenori kalbet tamsta su manimi.. sad.gif



Tai gal varpais? lotuliukas.gif Bo teleponas mano tyli. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 26, 18:20)
Tik siūlau nepersistengti, atrodė, kad galiu varyt diena nakti, diena nakti, pasapnuot ir vėl i darbus, bet visgi ranku sanariai jūsu, ne skolinti. Kai isivariau toki peties uždegima, kad tik dabar po geru keturiu mėnesiu gydymosi apstojo skaudėti . Pagalvoju jog veltinis užvaldo iki išprotėjimo, bet saikas turi but  ax.gif . Taip , kad nepamirškite saves  mirksiukas.gif

sakyčiau profesinė liga. nuo biserio-stuburas kenčia (nes veri palinkus), o čia peties sąnariai. sveik 4u.gif
Atsakyti
pažiūrėkit mergaitės koks latekso pasirinkimas spalvinis
http://www.ornamenta...l-products.html
Atsakyti
Dar noreciau paklausti,gal kas esate isbandziusios ta velimo buda,kur nemegzti pirmiau reikia ir tada i skalbenke meta? Man labai noretusi isbandyti,bet vat nezinau kokie ten turi buti siulai? Uzmaciau viena labai grazia ideja kudikiu tapkutems.... blush2.gif
Kazkuriam forume uzmaciau tik tiek kad turi NEbuti uzrasyta Superwashed bet daugiau nieko neradau schmoll.gif ar tai gali buti paprasti 100%vilnos siulai ar va radau internete kazkokie kaip verpalai vilnos g.gif
Atsakyti