Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

doh.gif ai va dar ka prisiminiau. Senukuose maciau pirkti skysto kauciuko. Jis ten prie hermetiku ir silikonu yra. Nieks nebandet padams? g.gif Juk kauciukiniai padai gi buna. Man lateksas istikruju nelabai grazu. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 25 sausio 2010 - 17:42
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 25, 17:22)
I pavasarinio susitikimo programa velima itraukem.  mirksiukas.gif 

eee, tada as nevaziuosiu i susitikima smile.gif man ir taip kalbu apie vilna uztenka

tai lateksas ir yra is kauciuko pagamintas, kiek as suprantu smile.gif

o ta is senuku as bandziau velimo karjeros pradzioje, kai dar netikejau "senemis" kad lateksas= gerai, ale jis (Senukinis) gaves dregmes issileidzia, zodziu plaukt juo isteptu veltiniu negalima.
viskas, einu is cia
atia
Atsakyti
Aš trumpai. Čia MB mintis:
Žinot būna žieminiai Croksai. Tai va, galiam tokias veltas tapkytes nuvėlus, į tuos Croksus įdėt ir bus žieminiai ax.gif Na , nelabai stiliovi, vet šiaip rolleyes.gif
Atsakyti
Oj, g00te 4u.gif 4u.gif 4u.gif gražu... Bet mano situacija kita - jau rašiau, kad pats vėlimas manes "neveža" blush2.gif Tik vat velti daiktai patinka, vaikas tapkių nesideda ir dabar labai reikia, kad rankos dirbtų doh.gif vat ir ėmiausi. Rezultatu patenkinta, jūsų patarimais dar labiau 4u.gif
PS. vaikis keliskart su vailokais miegot nuėjo biggrin.gif
Tai panašu, kad vėlimo nesapnuosiu blush2.gif neturiu laiko - dekupažą sapnuoju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
nu tai as taip ir nesioju smile.gif su crocsais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 25, 18:48)
eee, tada as nevaziuosiu i susitikima smile.gif man ir taip kalbu apie vilna uztenka

tai lateksas ir yra is kauciuko pagamintas, kiek as suprantu smile.gif

o ta is senuku as bandziau velimo karjeros pradzioje, kai dar netikejau "senemis" kad lateksas= gerai, ale jis (Senukinis) gaves dregmes issileidzia, zodziu plaukt juo isteptu veltiniu negalima.
viskas, einu is cia
atia



doh.gif et reiskia prasoviau pro sali. Su velimu taves neprisiviliosim reiskes. lotuliukas.gif


Crazy Daisy o man tai atvirksciai. Ir velt patinka ir veltinis veza ir visiems maniskiam tapkiu reikia, o dekupazas schmoll.gif jau nebe. Vilnos kitos galimybes ir rezultatas mane labiau dziugina. mirksiukas.gif
Atsakyti
G00te, o Tu krasta, su siuvimo masina apdorojei ar ne lens.gif


Man tai stai tokio tipo labai grazei aksesuaras batukams atrodo thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 01 25, 21:29)
G00te, o Tu krasta, su siuvimo masina apdorojei ar ne  lens.gif
Man tai stai tokio tipo labai grazei aksesuaras batukams atrodo  thumbup.gif

user posted image

ideja gera. idomiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 01 25, 20:29)
G00te, o Tu krasta, su siuvimo masina apdorojei ar ne  lens.gif
Man tai stai tokio tipo labai grazei aksesuaras batukams atrodo  thumbup.gif

user posted image

jo, anu krasta su siuvimo masina, bet del dekoro labiau situo atveju, ne del funkcionalumo.

aga, riesines kojoms, paprasta nuvelt ir plataus panaudojimo aksesuaras, sitas konkreciai man schmoll.gif nea, bet del skonio nesigincijama

Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 25, 23:25)
riesines kojoms


blauzdinės rolleyes.gif
Atsakyti
Vienu atsipūtimu tiek žinučių perskaičiau smile.gif,
kaip faina G00te, kad čia pasirodei ir patarimų pažėrei, ačiū ir sau užfiksavau smile.gif, o apie tavo kedus dažnai pagalvodavau ir nuotraukas apžiūrėdavau, dabar lyg ir aiškiau pasidarė smile.gif -dar kartą ačiū
Atsakyti
gOOtes norejau paklausti O kur internete galima isigyti kokibisko karsinio ar sluoksnos. O kai su lietuviska ar bandete? Aciu
Atsakyti