Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Nu tu man, nesuprantančiai pasakyk blush2.gif Tik nesupyk blush2.gif

Kedasai tai superiniai thumbup.gif Bet.............. sakai galvojai, galvojai.....tikiu, nes ir aš vakar atsigulus miegot, dar galvoje nuvėliau rankinę, bet ne paprastą, o tokią mandresnę ax.gif . Taigi- tie kedukai-ar tai ne tapkės tik su liežuviu ir skylutėm g.gif Ar aš kažko nedažiūriu ax.gif
O su jais į lauką galima g.gif

Tie salotiniai, tai wub.gif Na, kaip ir visi tavo wub.gif
Atsakyti
nu jo, kedasai - tai ta prasme tik kad su liezuviu ir su skylutemis, tik tiek mazai smile.gif ir tai man jau kaip pradedanciai buvo issukis, kaip juos sukonstruoti, kad is vidaus tas liezuvis butu be jokiu siuliu priveltas, tikrai ne viena valanda galvojau.. o dabar tai atrodo sitaip paprasta ir elementaru, nors ta jausma iki siol pamenu, kai pati sugalvojau kazhka, eksperimentavai - IR MAN GAVOSI! buvo tikrai labai dziugu.

o del devejimo lauke, na tai ka as zinau, ga;ima prisiut odinius padus, ale manes ta mintis nezavi, nes graziai (stiliovai) prisiutu dar nemaciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 25 sausio 2010 - 16:46
Mano elfiskos tapkes ( ketvirtas blynas, trecios tapkes)


user posted image


user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 25 sausio 2010 - 16:45
nu va matai trakstbrakst, kaip kokybishkai veli smile.gif
is karsinio ar sluoksnos? nes man pagal kokybe panasiau i kokybishka sluoksna.

vat o jei del padu, tai kol kas stilioviausias rastas veltiniu pritaikymas laukui yra sis.... tik nezinau is kur gaut tokiu permatomu kaliosu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 25 sausio 2010 - 16:43
Tapkes gavosi visiskai vienodos dydziu. Nezinau, kodel nuotraukoj taip atrodo tarsi viena didesne. g.gif


g00te tau pradedant gal dar nebuvo tokiu saunuoliu veleju - sodybieciu kaip tu. Nesinori nieko kopijuot, bet gal pradzioj visai netycia taip gaunasi, kad i ka nors panasu. Ale ateity tikiuosi savu perliuku pazert cia

(Apsilankyk pas sodybiecius, paklydusi avele tu) lotuliukas.gif


Sluoksna cia. Man labai patiko. Sake latviska, bet atrodo Naujosios Zelandijos.


Bet as veliu ne tris valandas, kaip kazkuri cia mane apgavo lotuliukas.gif As veliu tris dienas po tris valandas. lotuliukas.gif


Kaupiuosi MB 46 dydzio velt blink.gif


Del muilo as dar. Siandien nusipirkau alyvu aliejaus muilo po 3.80 Lt uz gabaliuka (200g). Nezinau, kaip velsis su juo. Raso, kad 100 alyvu aliejaus muilas. Turkiskas. Bet paskutiniu 2 gabaliukus nustveriau. O radau visai netiketai. Parduotuvej kur rusiska kosmetika visokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 25 sausio 2010 - 16:56
aš irgi noriu pasirodyti....

user posted image

čia mano kalėdinės dovanos, vėliau močiutei, todėl tokios platokos. Noriu patarimų ką daryt geriau smile.gif aš tik po trečių tapkių supratau, kad iškirptą skylę reikia apvelt blink.gif
o savo dukrytei kol nevaikščiojo vėliau visai plonas, tokias kaip kojines man atrodė kad taip smagiau mažam vaikui smile.gif
Atsakyti
Aliira labai grazu man thumbup.gif Visai neplacios, labai dailios. Kai mano pacios kojos - lastai tai gal taip ir atrodo. Nu vienu zodziu - super.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 25, 14:27)
Daivos_z slepetes apkirptos per velai, kiauryme kojai reiketu kirpti pacioje pradzioje ir max iki puses velimo proceso dar galima pataisyti zirklemis jei kur nelygiai apkirpot.... na nes gadina vaizda tas neapveltas iskirpimas, juolab jis pesiojasi ir pan... maciau kazkas grubiai apsiuva toki velyva iskirpima, bet tada reiketu apsiuti labai kruopsciai, kad dyksniai butu vienas salia kito, kitu atveju tik visualiai atkreipsite demesi i ta "broka" ir slepetukes atrodys dar negraziau. smile.gif na bet buna ir man paciai visko, kartais paciame gale pamatau, kad dar reikia vienur ar kitur pakirpti... tada ta kirpta vieta apmuiluoju ir trinu tik ja, tol kol graziai apsivelia - kad vaizdo negadintu ir nerykstu.


ash kerpu velimo gale, tiksliau, gerookai pavelus - pradinukems nesiulychiau ishvanot ishkart skyle 'kokios reikes' , nes jos turi savybe padidet rolleyes.gif
Nieko ten labai sunkaus per krashtelius lyshna karta 'prasieiti' kad uzhsiveltu....

QUOTE(g00te @ 2010 01 25, 15:40)
vat o jei del padu, tai kol kas stilioviausias rastas veltiniu pritaikymas laukui yra sis.... tik nezinau is kur gaut tokiu permatomu kaliosu smile.gif
user posted image

nugerai, pasakysiu,- vazhiuoji i kauna, eini i bazes. sandelys nr 5, shalia 'Alytaus medvilnes' tokia neaishki rusishka parduotuve, prekiaujanti visokiais 'rusishkais/tarybiniais' dalykeliais. tokie permatomi kalioshai, jei garai pamenu,- 35 lt. Bet tik vaikishki dydzhiai.Ir, man ridos, jau kartu su veltiniais smile.gif
Atsakyti
trakstbrakst, nezinau, kur tu matai jas skirtingas? man jos abi atrodo vienodo dydzio, nors turiu tave nuliudinti, vienodos isoreje, tai dar nereikshkia vienodos viduje, cia toks nemalonus veltinio slepeciu bajeriukas.
hmm.. na 3 dienas po 3 valandas - daugokoka, gal salygu neturi, o gal technologishkai per sudetingai viska darai, nesenai ziurejau vienos ruses (kuri jau visai gerai velia) fotoreportaza ir nuosirdziai man jos pagailo, ji tiek tarpiniu veiksmu atlieka, kuriu veliant is geros vilnos tikrai nebereikia, zodziu, atvaziuok i svecius, pavelsma, julab dabar vyras sukonstravo diiideli stala su bortais ir nutekejimo i kanalizacija sistema, jau galiu zmogishkai velt.
jep, vilna tikrai naujazalandietishka arba australietishka, musu klimatas deja netinka plonavilnei svariai merinosu viilnelei augint, gal tik karsta ir dazyta ji LV
o siaip tai labai daug kas priklauso nuo vilnos kokybes, kuo kokybishkesne - tuo velt lengviau ir atrodo graziau.
pas sodybiecius nzn kada grysiu, nespeju as ir velt, ir vaikus priziuret, ir namus kuopt, dabar va sveikata truputi paslijo, maziau veliu, tai i foruma ilindau, galvoju praplausiu smegenis smile.gif (Jusu)
Aliira, grazios slepetes, paprastos ir grazios, va pavizdys to kad kartais maziau yra daugiau.
Kerpena, pagarba del tokio burio vaiku, as su 2 vos vos susitvarkau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2010 01 25, 17:04)
ash kerpu velimo gale, tiksliau, gerookai pavelus - pradinukems nesiulychiau ishvanot ishkart skyle 'kokios reikes' , nes jos turi savybe padidet  rolleyes.gif
Nieko ten labai sunkaus per krashtelius lyshna karta 'prasieiti' kad uzhsiveltu....
nugerai, pasakysiu,- vazhiuoji i kauna, eini i bazes. sandelys nr 5, shalia 'Alytaus medvilnes' tokia neaishki rusishka parduotuve, prekiaujanti visokiais 'rusishkais/tarybiniais' dalykeliais. tokie permatomi kalioshai, jei garai pamenu,- 35 lt. Bet tik vaikishki dydzhiai.Ir, man ridos, jau kartu su veltiniais smile.gif

klausykit jos vaikai ir darykit kaip ji sako smile.gif


eee, man nereikia rusishku ir dar su aulinukais, man reikia STILIOVU, DIDELIU DYDZIU, KOKYBISKU IR BE FABRIKINIU VEIKOLU.
p.s. o tu is kur zinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 25 sausio 2010 - 17:22
G00te, tikrai nuosirdus aciu uz pasidalinima wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai kad pas mus sodybieciai labai ant velimo pasinese. Va jei uzeisi i jau 23 tema, tai pradzioj veltiniai puikuojasi. Visos nori pabandyt. Va ir Selma apsireiske cia. I pavasarinio susitikimo programa velima itraukem. mirksiukas.gif Visi nusprende, kad veltinis yra labai sodybietiska.


Labai aciu uz kvietima bigsmile.gif , tikrai atvaziuosiu, bet gal kai kiek silciau bus. Va gi prisizadejau relija aplankyt si savaitgali, ale nezinau kaip bus. Kaime vanduo uzsalo. blink.gif Jau klausimu klausimeliu tau turiu. blush2.gif Taip norisi paciupinet tavo tapkes. blush2.gif As gi savamoksle su jusu padejimu. Jokiu kursu nelankaiu, tai tik savo supratimu ir nuovoka vadovaujuosi. Itariu, kad per dideli lekala pasidarau. Nes iki tam tikro dydzio vilna susivelia gerai, o toliau vargu dvaras. Nelabai nori trauktis. Tai ir trinu taip ilgai. Bet man atrodo kad daugiau tai ne maziau suvelt. Mano tapkes tokios gan kietos. Tik pacios pirmosios mazumele plonokos.


O vilna tai jooo. Kai ta pirties kepure veliau tai ant tokio slamsto uzsiroviau. blink.gif Niekaip nenorejo susivelt. Galutiniam rezultate tokia minksta gavosi ir is zalios i pilka pavirto.


Ai sveik 4u.gif As irgi poliklinikos slenksti antra savaite mindau su biuleteniu. Toks laikas matyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 25 sausio 2010 - 17:24
QUOTE(g00te @ 2010 01 25, 16:13)
eee, man nereikia rusishku ir dar su aulinukais, man reikia STILIOVU, DIDELIU DYDZIU, KOKYBISKU IR BE FABRIKINIU VEIKOLU.
p.s. o tu is kur zinai?

akodel turechiau nezhinot? tongue.gif
yra tu plastikiniu botu/kalioshu pasaulyj, tik uzhsiimt paieshkot reikia... tikrai zhinau rusijoj gamina,- tuos pachius tikrai pakankamai stiliovus, Reggia gamino,- kojinems demonstruot ivairiu modeliu plastikinius guminukus ( http://www.yarnbarn....tAt=KA-SLG-CLOG ) tik nzn kaip dabar,- priesh pora metu dar machiau parduotuvej nukainuotus rolleyes.gif

nuejau net i ebeju pasicekavyt...tik su raishtukais batu yra..ir dydzhiai mazhi rolleyes.gif
http://cgi.ebay.de/w...em=150406232968
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 25 sausio 2010 - 17:36