Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Labas vakarelis,


Niu tai ka vis daugiau sodybieciu cia. bigsmile.gif



Šelma gaudyk 4u.gif


g00te aciu labai 4u.gif . Isgirst is taves pagyras man ypatingai malonu. Tavo darbai man dar visiskas kosmusas. Bet as stengiuosi. ax.gif

Baigiu sodybietes uzkrest velimu. lotuliukas.gif Laukiu kadu gi IngridaB cia pasirodys. lotuliukas.gif idar keleta bandau ivelt i si reikala. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 24 sausio 2010 - 20:01
Apziurejau g00tes darbus,nu ten jau aukstasis pilotazas doh.gif tik dabar iskilo klausymas,ten su kai kuriom 'tapkem' galima ir po lauka vaikscioti? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 01 24, 19:02)
gal stai si Tavo nuoroda buvo  bigsmile.gif

Pati esu tik mazikei batelius nuvelus, tai is saves nieko doro patart negaliu  blush2.gif


jo, as kai pirm1kart tapkes veliau tai sita pamokele naudojaus
Atsakyti
Laba diena, noriu parodyti savo pirma bandyma velti tapkes.

Tai vyriškos 45 dydžio.

Ir noriu patarimų, pastabų ax.gif
Ačiū 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Ir aš savo vaikio tapkes atnešu. Atleiskite už kuckuliukus - jau nešiojamas nuo letenėlių nulupau blush2.gif
user posted image
daivaz - aš kai tik trejas vėlus, tai man thumbup.gif Senbuvių komentarų norėtųsi. Tik aš vis galvoju, kaip turėjo atrodyt 45 dydžio šabloniukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na kadangi pacios paprasete smile.gif
man abi poros ir Daivos_z ir Crazy Daisy kaip pirmos ir kaip trecios man atrodo visai geros.... zinoma, kaip ir daugumai cia rodomu pirmuju darbu truksta siek tiek suvelimo (kuo tvirciau suveliate, tuo jos atsparesnes devejimui, maziau "bumbuliuojasi")... Nors siaip suvelimo lygis yra nediskutuotinas dalykas tarp pazengusiu veleju, kiekviena suvelia iki jai priimtino lygio.

ir truksta formos... kai veliate slepetes tiesiog isivaizduokite peda ir bandykite slepetems suteikti panasia forma.

Daivos_z slepetes apkirptos per velai, kiauryme kojai reiketu kirpti pacioje pradzioje ir max iki puses velimo proceso dar galima pataisyti zirklemis jei kur nelygiai apkirpot.... na nes gadina vaizda tas neapveltas iskirpimas, juolab jis pesiojasi ir pan... maciau kazkas grubiai apsiuva toki velyva iskirpima, bet tada reiketu apsiuti labai kruopsciai, kad dyksniai butu vienas salia kito, kitu atveju tik visualiai atkreipsite demesi i ta "broka" ir slepetukes atrodys dar negraziau. smile.gif na bet buna ir man paciai visko, kartais paciame gale pamatau, kad dar reikia vienur ar kitur pakirpti... tada ta kirpta vieta apmuiluoju ir trinu tik ja, tol kol graziai apsivelia - kad vaizdo negadintu ir nerykstu.

Dizaino dar negaliu komentuot, nes paprastai naujokai dar nezino veltinio galimybiu ir eksperimentuoja, ale jau matau labai teisinga nora nusivelti kuo grazesnes ir idomesnes slepetes, tai yra labai gerai. svarbu neperspausti su "dizainu" smile.gif neretai matau slepetes - "kokteilius", tas is ten, ans is ten, sukrautos visos turimos medziagos.... hmmm... kartais maziau yra geriau ir zinoma, reikia daugmaz isivaizduoti ko butent norite smile.gif
na o kodel senbuves nekomentuoja... ka as zinau, bijom uzsiraut smile.gif
ir... tiesa pasakius, siek tiek nobuodu... as pvz nesenai pervelgiau saliku tema cia ir panarsiau kitur, paziurejau lietuvaiciu darbelius, na nuobodu nuobodu... mazai kas eksperimentuoja, bando kazhka naujo, tik panasus bandymai isbanguoti, gelytes sudelioti, tas pats per ta pati, tai ka cia ir komentuoti.. labai retai randu kazhka tokio kad pasakyciau WOW IDOMU ar pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 25 sausio 2010 - 15:40
Sveikia g00te 4u.gif
Ačiū labai už tokį komentarą thumbup.gif Kad nepagailėjai laiko ax.gif

Sutinku su viskuo, ką parašei. Žinau, kad apkirpta per vėlai ax.gif , bet tai pirmas blynas, antras tikiuosi bus geresnis.
Dėl kojos formos-bandžiau ją išgauti, bet gl laaabai didelis dydis, gal dar kas, na nesigavo:(

Visumoj, kaip be kursų -esu patenkinta šiuo darbu, noriu velti dar bigsmile.gif Džiaugiuosi, kad pirmas bandymas neatmušė noro.

Tu sakai, nad nėra to WOW bigsmile.gif Na, manau čia ne mums su Crazy taikai, o jei ir mums, tai prisipažinsiu blush2.gif su fantazija man būna bėdų, ir laaaaaaaaaaabai reta, kuri turi TĄ dovaną ir pamačius jos darbą-pasakai WOW bigsmile.gif thumbup.gif

Dabar velsiu dukrai, nors jos koja ne ką mažesnė doh.gif 41 doh.gif

Vėliau noriu nuvelti pirštines ax.gif

O šiaip labai įdomu tos visos bangelės ir panašiai, gal su laiku kaip nors išmoksiu, o gal ir ne rolleyes.gif
Atsakyti
Daiva_z, tikrai ne jums taikiau, rasiau apie bendra tendencija forumuose ir veltinio puslapiuose, WOW pamatysi labai retai lietuviu darbuose.... paskutinis kelis kartus WAWtelejau ziurinedama rusaiciu darbus, dabar ten velimo bumas smile.gif
del apkirpimo, tai dar gali pataisyti, sudrekink sletepes, pamuoluok skyle kojai ikisti ir trink kol apsivels smile.gif
45 dydis tikrai taip, ziauriai nelaiko formos ir man tokie dydziau jau vizualiai nebegrazus smile.gif
o kad nebuciau cia jau tokia kruta, surasiu savo pirmuosius darbus ir parodysiu smile.gif pamatysit kad ir mano startai buvo su klaidomis, bet klaidos noro neatmuse, atvirksciai, kuo sudetingiau, tuo man geriau.
Atsakyti
g00te - ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už patarimus 4u.gif
Atsakyti
na stai, mano pirmieji tepukai nuvelti 2006 ziema
Kaip matote, gerokai per ploni smile.gif trakstbrakst, tavo pirmi darbai kietesni smile.gif xi xi ta prasme krutesni
user posted image
po to bandziau nuvelt vyrui slepetes, ale gavosi su skylemis
sekancios gavosi gerokai per plonos,ale ir tas staigiai staigiai kazhkas is giminiu isprase, padovanojau...
dar kitu teistengiau tik viena is poros nuvelt, mat pradzioje velimo karjeros biggrin.gif klodavau ir veldavau tik po viena slepete smile.gif)))
po to lyg bandziau prisiskaiciusi "kietu" veleju velt skalbiankej, galvojau ot bus greitai ir paprastai.. nesigavo...

ale tai noro neatmuse, kaip tik kilo daug visokiu minciu, kaip cia nuvelus vienokias ar kitokias nematytas, negirdetas slepetes, juolab supratau, kad ta vilna, pasirodo, visai lengvai sukimba ir galima privelt visokiu "biesu", pridaryt visko visko
cia jau kiti keli bandymai is pirmojo veltu slepeciu dešimtuko

user posted image

labai norejau suvelti kedus, nemiegojau nakti, varciausi varciausi, galvojau galvojau, galvojau, mintyse vienaip ir kitaip deliojau sablonus ir sugalvojau, nulekiau velt nuo antstyvo ryto, vyras dar iki siol is manes tyciojasi - mol isprotejo mano boba, naktim veltinius sapnuoja, ryte vietoj pusryciu velia.. juolab buvome sveciuose, velt nebuvo kur, veliau kieme, buvo ankstyvas pavasaris, persisaldziau, po keliu dienu susirgau bronchitu, artimiesiems toks mano uzsidegimas nelabai patiko....
zodziu nubegau velt ir vietoj kedu netycia nuveliau 2in1 lotuliukas.gif doh.gif ale ta karta nusivyliau labai savimi ir neivertinau to 2in1
user posted image

tada kita nakti vel nemiegojau ir sugalvojau, kaip tuos kedus nuvelt smile.gif
user posted image

na o sugalvojus kedusiukus, pasidare "jura iki keliu", tada atrode jau daug visko suprantu ir moku ir kad tas veltinio velimas, tai vienas juokas smile.gif
xi xi, dabar taip nebeatrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 25 sausio 2010 - 16:27
Koks puikus pasakojimas. thumbup.gif Ačiū, g00te. 4u.gif

Ir labai taiklus pastebėjimas apie visko žinojimą. Prisimenu, kai laukiausi antro vaiko ir teko bendrauti su pirmojo besilaukiančiomis, man atrodė aš tiek daug patirties turiu, taip norėjosi dalintis, pasakoti. Dabar kai turiu penkis ir jie jau net paaugo kiek, suprantu, kad visai nieko neišmanau apie juos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 sausio 2010 - 16:26