Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(karosimi @ 2010 01 22, 20:50)
O kiek valandu velet slepetes  g.gif


Cia man? ax.gif
Nepamenu,o reikia net valandom? lotuliukas.gif doh.gif veliau su tokiu kilimeliu mediniu,kai buna ant stalo padeti po lekste tokie ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 22 sausio 2010 - 21:01
butent, reikia valandomis velt, neuztenka pakociot keliolika minuciu...
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 22, 21:19)
butent, reikia valandomis velt, neuztenka pakociot keliolika minuciu...


aha....aisku,o kaip jums rankutes atlaiko? doh.gif
o reikia vis paslapinti tuo vandeniu ar tik pradzioje? nugi dabar zinosiu,reikes bandyti doh.gif
Atsakyti
Aš dar pasikaupsiu, pasikaupsiu ir pulsiu mokytis šio meno rolleyes.gif
Atsakyti
dzokada, sprendziant is klausimu, tau dar reiketu pasimokyti velti, pries veliant slepetes, paziurinek kad ir cia SMo forume yra ideta daug pamokeliu ir nuorodu.
Greiciausias budas ismokti - nueiti i kursus.

Šelma, kaimynka tu mano, kai jau susikaupsi, atvaziuok, pamokinsiu, sutaupysi laiko ir pinigu.

Aj tiesa, vis pamirstu pasakyti tai, del ko cia pasirodziau: Trakstbrakst, graziai veli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 23, 00:14)
Aj tiesa, vis pamirstu pasakyti tai, del ko cia pasirodziau: Trakstbrakst, graziai veli  mirksiukas.gif


Jo, aš čia irgi to paties - Trakstbrakst 4u.gif
Bet apie lateksa irgi liuks buvo sužinoti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 23, 00:14)

Šelma, kaimynka tu mano, kai jau susikaupsi, atvaziuok, pamokinsiu, sutaupysi laiko ir pinigu.


wub.gif drinks_cheers.gif
Trakšbakšt mane irgi paskatino, pradedanti ir tokie darbai wub.gif Gal ir man pavyktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 22, 23:14)
dzokada, sprendziant is klausimu, tau dar reiketu pasimokyti velti, pries veliant slepetes, paziurinek kad ir cia SMo forume yra ideta daug pamokeliu ir nuorodu.
Greiciausias budas ismokti - nueiti i kursus.


na velti manau jau moku,mamai tase veliau,gavosi viskas puikiai,jau metai laiko jai laiko,broskes,auskarai,karoliai,bet su tom tapkem nesusidraugauju schmoll.gif o dabar kai ne lt gyvenu isvis cia zalias miskas,nenueisi i parduotuve ir nepaciupinesi,viskas internetu doh.gif niekada nesigildavau parduotuvej kokio ten storio ta vilna ir pan.paciupinejai ir zinai kad tiks biggrin.gif
Atsakyti
Nu siaubas, mano pirmos tapkės gaudavosi geriau nei dabar... kokios dešimtos. doh.gif rodos ir daug sluoksnių dėjau o kraštas kažkosk plonas gavos tai reiks dabar kažkaip dekoruot. Nu žodžiu nusivažiavau.

Man kl. kilo gal kuri bandė veltinius batus su laterkso padu lauke nešiot?
Namie tai va pažiūrėjau kad greit pasivelia visokiom smulkiom šiukšlelėm rtas lateksas. Pridovanojau šeimai per kalėdas dabar kamantinėju kaip dėvisi.
Atsakyti
Labas, mergaitės jei galit, prašau patarkit.
Veliu tapkes. Tokias įkišamas. Ir reikės kirpti kojai įkišti skylę. Kaip tai daroma g.gif Kaip atsižymėti tą vietą ar iš akies kirpti?
Būsiu labai dėkinga už pagalba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 01 24, 14:52)
Labas, mergaitės jei galit, prašau patarkit.
Veliu tapkes. Tokias įkišamas. Ir reikės kirpti kojai įkišti skylę. Kaip tai daroma  g.gif Kaip atsižymėti tą vietą ar iš akies kirpti?
Būsiu labai dėkinga už pagalba  wub.gif


kažkuriame psl esu įdėjus gerą nuorodą -paknisk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 01 24, 16:15)
kažkuriame psl esu įdėjus gerą nuorodą -paknisk smile.gif

gal stai si Tavo nuoroda buvo bigsmile.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2009 11 27, 19:40)


Pati esu tik mazikei batelius nuvelus, tai is saves nieko doro patart negaliu blush2.gif
Atsakyti