Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

pirmas turetu tikt. Kietintojo nereikia schmoll.gif
lateksas visada baltas, dzhiudamas darosi permatomas, jei plonas sluoksnis.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 21, 22:33)
pirmas turetu tikt. Kietintojo nereikia schmoll.gif
lateksas visada baltas, dzhiudamas darosi permatomas, jei plonas sluoksnis.


labai labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Dar iskilo klausymelis man,del tos vilnos,mano manymu kad is Kasmyro vilnos stipresnes tapkutes susivelia nei is Merino? Ar as labai klystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 01 21, 23:33)
Dar iskilo klausymelis man,del tos vilnos,mano manymu kad is Kasmyro vilnos  stipresnes tapkutes susivelia nei is Merino? Ar as labai klystu? blush2.gif

hmm, na as nemanau kad bus stipresnes, ale kad aukso kainos tai tikrai....

mano galva stipriausios kaip tik turetu buti is siurksciavilnes storos vilnos, tiesa, jos gautusi pakankamai grubios.

p.s. klausimas ne i tema... o ka zmones daro su tuo juodu sexshopu lateksu? kas cia do kuno tapyba? hmm, nu nesu davatka, ale apie toki cuda dar negirdejau smile.gif) xi xi
Atsakyti
http://www.lateksas....s-lateksas.html

Čia apie tą lakteksą kūnui.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 22, 14:20)
p.s. klausimas ne i tema... o ka zmones daro su tuo juodu sexshopu lateksu? kas cia do kuno tapyba? hmm, nu nesu davatka, ale apie toki cuda dar negirdejau smile.gif) xi xi

pieshia... nupleshineja paskiau... ka zhinau...matyt fainas jausmas gal kai ant odos tas lateksas, niekad nebandzhiau lotuliukas.gif gal reiketu pabandyt, jau vien del bendro ishsilavinimo bigsmile.gif
apsishviesk:
http://www.sexshopca...ainbow-kit.html

savo juoda pirkau meno priemoniu parduotuvej, kiek supratau, - skirta kunui paishyt/pagrazhint visokiu shukuosenu, nagu, madu konkursu metu unsure.gif
Atsakyti
Visu pirma tai atsiprasau,jau kaip nusisnekejau tai sakes doh.gif Va ka reiskia prie SM sedeti iki isnaktu,tik dabar pamaciau ka parasiau doh.gif
As turejau omeny is KARSINIO ! blush2.gif
Kazkada veliau anksciau tapkutes,ir pamenu veliau is tos svelnios Merino vilnos,ir man kazkokios plonos,skystokos gavosi,ar tai reiskia kad per plonai dejau vilnos ir per mazai trumpai veliau? Ar jums gaunasi is tos minkstos suvelti stiprias patvarias tapkutes?
Atsakyti
Sluoksna ar karsinys tai tik vilnos sušukavimas, jei nori labai labai atspariu slepeciu rinkis kuo storesne vilna, tiesa nepamirsk, kad kuo storesne naudosi, tuo grubesnis rezultatas gausis (bet galima ir labai stiliovai ta grubuma panaudoti), ir i kojytes kas (galima i vidu galima deti pora sluoksniu svelniavilnes merino)

Uups, nu matai matai.... lateksas ot tai vat.. o as galvojau galima tik padus tepti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 22 sausio 2010 - 18:41
QUOTE(g00te @ 2010 01 22, 18:39)
Sluoksna ar karsinys tai tik vilnos sušukavimas, jei nori labai labai atspariu slepeciu rinkis kuo storesne vilna, tiesa nepamirsk, kad kuo storesne naudosi, tuo grubesnis rezultatas gausis (bet galima ir labai stiliovai ta grubuma panaudoti),  ir i kojytes kas (galima i vidu galima deti pora sluoksniu svelniavilnes merino)



O ka turi omenyje kuo storesne? blush2.gif
Na va as galvoju is CIA uzsisakyti tos vilnos.man nereikia ten kazin kokiu stipriu tu tapkiu,na kad laikytu,normaliu,bet kaip sakiau bandziau keleta seniau tai man gavosi abai skystos jos g.gif

ir va yra uzrasyta viena vilna 21micron o kitos 23micron,ka tai reikstu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 22 sausio 2010 - 19:08
23 tai jau storiau negu 21 smile.gif
bet buna ir 28 mc ir daugiau, siaip kuo storesnis merinas, paprastai jis dar ir pigiau kainuoja
o galima ir ne is merino velt, buna visokie icelandic, shetland, jacobs ir dar gyvas velnias tu aviu veisliu, kuriu vilna storesne, siurkstesne, is nekuriu velia kilinus, veilokus ir pan.
o Jusu skystos galejo gautis todel kad mazai sluoksniu, ar mazai suvelet ar dar kas..

nezinau, as kuo daugiau veliu, tuo maziau galiu pasakyti apie vilna ir veltini
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2010 01 22, 19:32)
*23 tai jau storiau negu 21 smile.gif
bet buna ir 28 mc ir daugiau, siaip kuo storesnis merinas, paprastai jis dar ir pigiau kainuoja
o galima ir ne is merino velt, buna visokie icelandic, shetland, jacobs ir dar gyvas velnias tu aviu veisliu, kuriu vilna storesne, siurkstesne, is nekuriu velia kilinus, veilokus ir pan.
o Jusu skystos galejo gautis todel kad mazai sluoksniu, ar mazai suvelet ar dar kas..

**nezinau, as kuo daugiau veliu, tuo maziau galiu pasakyti apie vilna ir veltini


*Nu kaip aciu,tiesiog viskas dabar prablaivejo doh.gif

** hihihi.gif daznai taip buna,bet man info tikrai daug suteikete,ciu labai! 4u.gif
Atsakyti
O kiek valandu velet slepetes g.gif
Atsakyti