Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 20, 22:37)
Mano storos, siltos, banalios, zydros tapkes i kaima. 

tikrai ne banalios:) labai grazios:))
Atsakyti
Oi kaip aciu uz siltus pagyrimus mano super ultra siltom tapkem 4u.gif lotuliukas.gif


Nu jau gavosi kaip veilokiukai. 10 sluoksniuku sudejau blink.gif . Kazkur skaiciau berods 8 kastai deda. Nu tai galvoju "perspjausiu". Pavargau mazumele. Bet rezultatas labai geras gavosi. Man i kaima kaiptik bus thumbup.gif. Dekore dar ir bitutes nusimate, bet ir tu tortiniu rozyciu pamaniau uzteks. Na tikrai smagu, kad jums patiko, o tai nedrasu man, dar vistik trecias blynas cia blush2.gif


Ai, o kaip jus ivelinelat ta silka? Kaip suprantu ir medziaga ir siulus galima... blush2.gif Nu taip vis norisi kazka naujo isbandyt. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 21 sausio 2010 - 12:54
trakstbrakst, nesitiki kad cia tavo trecias blynas.
labai greit su vina susidraugavai:) pavydet net galima:)
o as vis dar karts nuo karto blynus susvilinu.

silko plauseliai dedasi kaip dekoras ir veliant vilna juos prisikabina.
o silka apvelinejant tai dedu du labai plonus sluoksnius. nors kai veliau gelytes ant uzuolaidu tai dejau is abieju pusiu vilna. gal del to kad sintetines -jos labai sunkiai prisivele.
su siulais dar nebandziau bet labiau noreciau kada pabandyt nerinius ivelt, turetu but labai grazu:)
Atsakyti
trakstbrakst, blink.gif o kodel banalios? g.gif man net labai grazios, ir ryskios...tokios papugiskos... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2010 01 21, 16:35)
trakstbrakst,  blink.gif  o kodel banalios? g.gif  man net labai grazios, ir ryskios...

biggrin.gif Sakyciau, kad kaip i kaima, net perprabangios gavos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Jetaus, kaip faina. Sedziu cia visa nosi uzrietus ir jusu pagyras skaitau. lotuliukas.gif Aciu labai 4u.gif Tai jau dabar tikrai velsiu ir velsiu. bigsmile.gif


corrie
o ta silka, kaip suprantu is sonu dviem sluoksniais vilnos "prispaust" reikia ir viska karu suvelt?



juperi na tos rozytes man asmeniskai tokios biski juokingos blush2.gif



Oksyte nu tai kaimas mano prabangus. lotuliukas.gif T.y visos mano mintys ir dusia ten, ne mieste. Daugiausia ka darau tai i kaima. Nu bet ir namams jau tapkes pradejau velt mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 21, 19:13)
Jetaus, kaip faina. Sedziu cia visa nosi uzrietus ir jusu pagyras skaitau.  lotuliukas.gif  Aciu labai  4u.gif  Tai jau dabar tikrai velsiu ir velsiu.  bigsmile.gif

Va! Taip ir mane ivele i si reikala lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,nepykit merginos,gal daznai tokiu atsiranda su siuo klausymu,bet kur butu galima gauti latekso kaune? O butu dar geriau jei kas isduotu paslapti kur jo rasti Anglijoje doh.gif
Labai aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 01 21, 19:11)
sveikos,nepykit merginos,gal daznai tokiu atsiranda su siuo klausymu,bet kur butu galima gauti latekso kaune? O butu dar geriau jei kas isduotu paslapti kur jo rasti Anglijoje  doh.gif

klausk bet kurioj didesnej rankdarbiu parduotuvej,- tikrai bus.
Dar sex shopai prekiauja tongue.gif pati pirkau juodos spalvos 'kuno tapybai' skirta latexa lotuliukas.gif tiesa, meno priemoniu parduotuvej, bet sexshope ta pati gausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 21, 21:04)
klausk bet kurioj didesnej  rankdarbiu parduotuvej,- tikrai bus.
Dar sex shopai prekiauja tongue.gif  pati pirkau juodos spalvos 'kuno tapybai' skirta latexa lotuliukas.gif tiesa, meno priemoniu parduotuvej, bet sexshope ta pati gausi biggrin.gif


nu virsune,nebuciau pagalvojus gyvenime hihihi.gif o tai tas kuno tapybai irgi uzdziusta normaliai,man reikia tapkutem rolleyes.gif kaip suprantu jis kaip klijai tokiame pavidale?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 21 sausio 2010 - 21:14
QUOTE(dzokada @ 2010 01 21, 20:13)
nu virsune,nebuciau pagalvojus gyvenime hihihi.gif o tai tas kuno tapybai irgi uzdziusta normaliai,man reikia tapkutem  rolleyes.gif kaip suprantu jis kaip klijai tokiame pavidale?

kuo normaliausias,- pati vartojau tapkem,- absoliuchiai niekuo nesiskiria nuo iprastinio. Po teisybei, juodoms ir kt tamsioms tapkems, man net labiau patiko. Gal ju buna dar ir kitu spalvu, apie kuno tapyba nelabai ka ishmanau, mano vietinej rankdarbiu parduotuvej tik juodas buvo rolleyes.gif
Lateksu buna ivairiu konsistenciju,- kartais kaip labai riebi grietinele, o kartais jau kone kaip grietine. Tiek vieni, tiek kiti puikiai atlieka savo funkcijas ant tapkiu padu.Tas kuno tapybai skirtas i skystesne puse toks.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 21, 21:26)
kuo normaliausias,- pati vartojau tapkem,- absoliuchiai niekuo nesiskiria nuo iprastinio. Po teisybei, juodoms ir kt tamsioms tapkems, man net labiau patiko. Gal ju buna dar ir kitu spalvu, apie kuno tapyba nelabai ka ishmanau, mano vietinej rankdarbiu parduotuvej tik juodas buvo rolleyes.gif
Lateksu buna ivairiu konsistenciju,- kartais kaip labai riebi grietinele, o kartais jau kone kaip grietine. Tiek vieni, tiek kiti puikiai atlieka savo funkcijas ant tapkiu padu.Tas kuno tapybai skirtas i skystesne puse toks.


Labai labai dekoju uz info! 4u.gif

Dabar tikiuosi paskutini karta klausymas blush2.gif

gal galit man durnai pasakyti ar is siu bent vienas yra tas kurio reikia?
as kiek imatau jis baltas,jis ir lieka baltas? izivaizdavau kad pasidaro permatoma kazkodel doh.gif

stai pirmas ir antras blush2.gif
Atsakyti