Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Uups - o tai tu ne iš pusfabrikačio tas snaigytes dėjai? Jei sakai, kad pavelto veltinio formytės-labai plonos, tai šias pati karpei?
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2008 12 14, 10:34)
Uups - o tai tu ne iš pusfabrikačio tas snaigytes dėjai? Jei sakai, kad pavelto veltinio formytės-labai plonos, tai šias pati karpei?

yup, - esu nuvelus tik 2 daiktus,- pora slepeciu ir kosmetine su pirktom formelem. Nepatiko rezultatas schmoll.gif (nors galima dvigubas det, butu geriau), aukshta kaina ir pasirinkimo skurdumas. Visus ornamentus ant savo slepechiu kerpu pati ish pavelto veltinio (dazniausia fabrikinio, nebent spalvos reikiamos neturiu, tada pasiruoshiu)...
user posted image
va sitas is rankom pavelto veltinio:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 14, 13:53)
yup, - esu nuvelus tik 2 daiktus,- pora slepeciu ir kosmetine su pirktom formelem. Nepatiko rezultatas  schmoll.gif  (nors galima dvigubas det, butu geriau), aukshta kaina  ir pasirinkimo skurdumas. Visus ornamentus ant savo slepechiu kerpu pati ish pavelto veltinio (dazniausia fabrikinio, nebent spalvos reikiamos neturiu, tada pasiruoshiu)...
user posted image
va sitas is rankom pavelto veltinio:
user posted image



oj jus sazines turekit apgaudineti jauna mergaite mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... o as kaip blondine tai dedu kiekviena atskirai gabaliuka is vilnos ant virsaus, po to pursiu vandeniu ir man pabega ta vilna, o cia matai is pusfabrikaciu thumbup.gif lotuliukas.gif ojojoj zinosim... blyn as galvoju jauciu para tureicau pire vienu tapkiu sedeti kad suvelciau tokia snaige... matai cia issikerpi ir priveli nu nerealu ... jus man kaip nevisia protingai veleljai viska papasakokit viska viska biggrin.gif

ir dar turiu toki klausima blush2.gif kodel jusu vilan gaunasi tokia kaip karakulis, nu tokia faina su burbuliukais ... o mano kad ir kiek velciau tokia su plaukeliais... papasakokit kokia vilna perkat ? Uups is kokios rusies vilnos tapkes tos nuveltos... nes man atvirai pasaius labiau ir graziau atrodo is tos kaip karakulines vilnos ... na jei uspratai atrasyk biggrin.gif jei ne tai piktuoju neminek lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imr: 14 gruodžio 2008 - 12:34
QUOTE(imr @ 2008 12 14, 11:32)
... jus man kaip nevisia protingai veleljai viska papasakokit viska viska biggrin.gif



em...kai cituoji, gal ishtrink nuotraukas...paskui moderatoriai pyksta unsure.gif

o del siaip,- skaityk mirksiukas.gif tikrai 'apsimoka'... yra knygu, yra forumu... skaitydama sutaupysi daug darbo, laiko ir pinigu...
del vilnos tai kaip ir nesupratau... unsure.gif as veliu ish sluoksnos, pvz, tos baltos slepetes irsh kauno ABC sluosnos, o zydros ish 'vilnos fabriko' pardavinejamos sluoksnos... kiekviena vilnele siek tiek kitaip elgiasi...kartais ir man pukuota gaunasi,- galima nuskust, jei nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 14, 15:58)
em...kai cituoji, gal ishtrink nuotraukas...paskui moderatoriai pyksta unsure.gif

o del siaip,- skaityk mirksiukas.gif tikrai 'apsimoka'... yra knygu, yra forumu... skaitydama sutaupysi daug darbo, laiko ir pinigu...
del vilnos tai kaip ir nesupratau... unsure.gif  as veliu ish sluoksnos, pvz, tos baltos slepetes irsh kauno ABC sluosnos, o zydros ish 'vilnos fabriko' pardavinejamos sluoksnos... kiekviena vilnele siek tiek kitaip elgiasi...kartais ir man pukuota gaunasi,- galima nuskust, jei nepatinka...


ok foto trinsiu laukam 4u.gif

viskas aisku o as veliu is karsinio ... va kodel man toks "karakulis" nesigauna smile.gif supratau... o kiek ABC sluosnós vilnos 100 gr. kainuoja jai ne paslaptis, nes as prasysiu drauges kad man uzpriktu ir atsiusiu... nes KLP tai blyn kainos doh.gif ogogoog... pirkdavau is mazeikiu ( uzsisakinedavau ) tai ten tik karsiniu prekiauja, bet jis schmoll.gif toks grubokas darbas gaunasi, o va jusu jie tokie atrodo minkstuciai siltuciai blink.gif
o gal is vilnos fabriko nusipirkus yra tokia pati kaina ? gal galima intiku uzsisakyti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imr: 14 gruodžio 2008 - 14:44
QUOTE(imr @ 2008 12 14, 13:44)
viskas aisku o as veliu is karsinio ... va kodel man toks "karakulis" nesigauna smile.gif supratau... o kiek ABC sluosnós vilnos 100 gr. kainuoja jai ne paslaptis, nes as prasysiu drauges kad man uzpriktu ir atsiusiu... nes KLP tai blyn kainos  doh.gif  ogogoog... pirkdavau is mazeikiu ( uzsisakinedavau ) tai  ten tik karsiniu prekiauja, bet jis  schmoll.gif  toks grubokas darbas gaunasi, o va jusu jie tokie atrodo minkstuciai siltuciai  blink.gif
o gal is vilnos fabriko nusipirkus yra tokia pati kaina ? gal galima intiku uzsisakyti ?

ABC, kai paskutini karta pirkau, 1kg kainavo 40lt. Tik ten atsargiai reikia, daznai buna nesiveliancios vilnos, pamaishytos su sintetika.
Vilnos fabrike gal 100lt/kg, nepamenu, susirask, jie prekiauja internetu. As ne ish ju perku, tik ta pacia vilna...
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 14, 11:53)
yup, - esu nuvelus tik 2 daiktus,- pora slepeciu ir kosmetine su pirktom formelem. Nepatiko rezultatas  schmoll.gif  (nors galima dvigubas det, butu geriau), aukshta kaina  ir pasirinkimo skurdumas. Visus ornamentus ant savo slepechiu kerpu pati ish pavelto veltinio (dazniausia fabrikinio, nebent spalvos reikiamos neturiu, tada pasiruoshiu)...



Tai kaip tada yr nesuprantu-jei sakei, kad fabrikiniu būdu paveltas veltinis-per plonas, per skystas, iš kokio kitokio fabrikinio veltinio kirpai tas snaiges?

Žiūriu-uups šiandien švietėjiška misija priversta užsiimti ax.gif
Ačiū tau iš anskto smile.gif
Atsakyti
Tai esant Klaipedoj kazi ar apsimoka is vilnos fabriko uzsisakinet, juk pas jus ten veltinio namuose manau ta pati kaina mazdaug , tau vien siuntimas kainuos tiek, kiek skirsis kaina manau ax.gif .O ABC man rodos kainyte lyg ir nepakitusi ax.gif , bet sesuo sake spalvu ner, tik balta orandzine ir ruzava buvo ax.gif .
Manau , kad tas fabrikinis lakstais veltinis storesnis siek tiek, negu tos gatavos iskarpytos dekoracijos ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 14 gruodžio 2008 - 16:04
QUOTE(ievuschka @ 2008 12 14, 14:48)
Tai kaip tada yr nesuprantu-jei sakei, kad fabrikiniu būdu paveltas veltinis-per plonas, per skystas, iš kokio kitokio fabrikinio veltinio kirpai tas snaiges?

Žiūriu-uups šiandien švietėjiška misija priversta užsiimti  ax.gif
Ačiū tau iš anskto  smile.gif

nu lotuliukas.gif pati kalta matyt, nemoku ishaishkint... susitarkim taip:
yra komercines gatavai ishkirptos formeles,- tos yra itin plonos (grazhiai veliasi prie shilko, butent tam ir skirtos, 19,5 mikrono bet,- menkas formu pasirinkimas ir spalva visada balta (cia kiek as zinau...gal kurnors yra ir kitokiu) demonstruoju:

user posted image user posted image

dar yra adatelemis paveltas veltinis. Audinys. Va ish jo ir kerpu. Jis, padla, irgi buna ivairaus storumo. Esu pirkus kaune, tekstilininku gildijoj arkaip ten ji vadinasi, - mazhumele per plonas (velgi,- mano darbams), bet tvirtas, tankus ir smagus labai...nzn ar tokio yra dabar... Labiau megstu ta vokishka pavelta, kuri 'vilnos fabrikas', kiek zinau pardavineja ax.gif Tas storesnis, tapkems geriau atrodo rolleyes.gif
Nu, o kartais (labai kartais) ir pati pasiruosiu pusveltinio,- pora plonu sluoksniu ir shiek tiek apveliu... smile.gif

QUOTE(Katinytis @ 2008 12 14, 15:03)
.O ABC man rodos kainyte lyg ir nepakitusi  ax.gif , bet sesuo sake spalvu ner, tik balta orandzine ir ruzava buvo  ax.gif .

balta is ten man visad gerai veliasi...oranzines ir ruzhavos nerizikuochiau, nes jau turiu kruvele nesivelianchios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 12 14, 18:03)
Tai esant Klaipedoj kazi ar apsimoka is vilnos fabriko uzsisakinet, juk pas jus ten veltinio namuose manau ta pati kaina mazdaug , tau vien siuntimas kainuos tiek, kiek skirsis kaina manau  ax.gif .O ABC man rodos kainyte lyg ir nepakitusi  ax.gif , bet sesuo sake spalvu ner, tik balta orandzine ir ruzava buvo  ax.gif .
Manau , kad tas fabrikinis lakstais veltinis storesnis siek tiek, negu tos gatavos iskarpytos dekoracijos  ax.gif .


na matai labai jau sudetinga suzinoti kur tie veltinio namai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2008 12 14, 17:05)
na matai labai jau sudetinga suzinoti kur tie veltinio namai  yra smile.gif


www.google.lt doh.gif


jei ką, tai aš vakar su upsos instrukcijom per skype nuvėliau pirštines iš ABC pilkos sluoksnos rolleyes.gif karšinys, padla, nesivėlė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 14 gruodžio 2008 - 17:12
QUOTE(winia @ 2008 12 14, 19:12)
www.google.lt  doh.gif
jei ką, tai aš vakar su upsos instrukcijom per skype nuvėliau pirštines iš ABC pilkos sluoksnos rolleyes.gif karšinys, padla, nesivėlė  unsure.gif


radau radau ... bet taip tingisi i kita miesto galala vaziuoti vilnos pirkti, o va kai uzsisakai ir i namus atveza tai super thumbup.gif
Atsakyti