Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Aha, o as maniau, kad reikia butinai be pirstiniu, kad viska jaustusi reikia labai. Nu reiks pratintis, bo ranku oda pas mane ir taip jautri.
O koki muila jus naudojat?


Oksyte
aciu uz patarima man, zaliai varnai. 4u.gif Bo su tokiu uzsidegimu isvis skuros ant ranku but nelike. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 20 sausio 2010 - 09:23
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 20, 10:22)
Bo su tokiu uzsidegimu isvis skuros ant ranku but nelike.  lotuliukas.gif

hihihi.gif Cia tai geras laugh.gif
Myliu tokius uzsidegusius zmones wub.gif 4u.gif

Muila naudoju skysta. Tiesiog praskiedziu vandenyje ir ta tirpala veliant naudoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 20 sausio 2010 - 09:45
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 20, 10:22)
Aha, o as maniau, kad reikia butinai be pirstiniu, kad viska jaustusi reikia labai.  Nu reiks pratintis, bo ranku oda pas mane ir taip jautri.
O koki muila jus naudojat?
[b]


man vienintelis muilas kuris ranku nejautrina tai su alyvuogiu aliejumi. su juo man veliasi geriau ir rankos su oda lieka:))
nes pirstiniu as, kaip katinas vandens, bijau. bet va burbuliukams greiciausiai teks pirktis.
Atsakyti
Aciu Oksyte 4u.gif

A sakau taip :

"Darai darai ir padarai. O kuo daugiau darai tuo geriau sekasi". smile.gif


Jokiu velimo kursu nelankiau. Viska darau naudodamasi jusu patarimais. Aciu dar syk 4u.gif Suprantu, kad muila reik naudot naturalu, geriausia alyvu aliejaus. Na praktikos turiu nedaug, bet jau si ta galiu pasakyt. Naudojant alyvu aliejaus muila ( turejau maziuka gabaliuka - likuti) dirbti sekesi tikrai gerai. Reikejo greitai velt, bo spirgejau ir negalejau laukti to alyvu aliejaus muilo tai susiradau kokitai ekologiska, be priedu ir dazu muila. Pastebejimai butu tokie, kad velesi lygiai taip pat gerai. Tik kaina, aisku mazesne. ( du standartiniai gabaliukai 3lt su centais kainavo). Isbandziau ir lietuviska "ringuva". O siaube blink.gif , ta tapke, kuri su situo muilu buvo velta pasidare sviesesne ir pukuotesne. Tai teko ir kita pagadint su ringuva, kad susilygintu. lotuliukas.gif Nu, kadangi tapkes buvo daromos su mintim, kad tarnaus man kaime ir dar tokios storos, tai gal labai nesukritikuosit. Beje dabar dziusta ir laukia kol jas dekoruosiu, nu tai va.
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2010 01 20, 11:44)
man vienintelis muilas kuris ranku nejautrina tai su alyvuogiu aliejumi. su juo man veliasi geriau ir rankos su oda lieka:))
nes pirstiniu as, kaip katinas vandens, bijau. bet va burbuliukams greiciausiai teks pirktis.



O mano katinas vandens nebijo. hihihi.gif
Atsakyti
mano pirmas blynas ax.gif

user posted image
Atsakyti
saulyte2 grazu. bigsmile.gif

Man tik is praktiskos puses ilgesniu riesu noretusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 01 20, 16:00)
mano pirmas blynas  ax.gif


nu kaip ir pridera pirmam blynui... wink.gif bet antras ir trecias, tikrai bus thumbup.gif man rodos, kad dekoras tavo .... nepakankamai gerai isivele...ar ten silkas ? bigsmile.gif ar gali but, kad jo tokio storom sruogom dejai?
Atsakyti

QUOTE(juperi @ 2010 01 20, 17:41)
nu kaip ir pridera pirmam blynui... wink.gif bet antras ir trecias, tikrai bus  thumbup.gif man rodos, kad dekoras tavo .... nepakankamai gerai isivele...ar ten silkas ? bigsmile.gif  ar gali but, kad jo tokio storom sruogom dejai?

jo per storai dejau ir blogai isivele doh.gif , as tik naujoke dar biggrin.gif , manau kai kitas velsiu tai tikrai geriau gausis, reikes silko nusipirkti, o cia tai linas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 20 sausio 2010 - 17:24
Mano storos, siltos, banalios, zydros tapkes i kaima. blush2.gif user posted imageuser posted imagehttp://lh3.ggpht.com/_YEFpe0YaLrk/S1dZsy74gjI/AAAAAAAACAg/f6j240p0hbU/s640/DSCN2753.JPG
Atsakyti
nugi gražios, tos šlepetės biggrin.gif
Atsakyti
trakstbrakst, nugi labai šiltos
Atsakyti