Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 16, 17:53)
Mmmm vat kaip  g.gif . O man kad reklamavo, gi pirkt ir nei vienu zodeliu apie kieki neuzsimine. Nu tadu tai gal koperuotis apsimoketu. g.gif  Bet dabar tai nemazai uzsipirkau Kalvariju g.
Va idedu sios dienos triuso rezultata. Nu labai sunku buvo. blink.gif  Ta zalia vilna jau beveik pribaige mano nervus. Keliskart vos siukslynan neismeciau. Va taip pabandai su tokia vilna velt ir nusprendi, kad ne man sitas uziemimas.  schmoll.gif . Nu bet va ziurekit ir labai nesisaipykit. Kepure pirciai - paukstis, gal ugninis aba raudonas... blush2.gif Ir dar salia matosi ta zalia vilna, kuri galutiniam varijante jau ne tokia ir zalia. doh.gif
http://picasaweb.goo...epurePaukstis1#



labai meniska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 16, 19:42)
labai meniska  thumbup.gif




blush2.gif o labai meniska tai cia gerai?. Jei gerai tai labai aciu 4u.gif Taigis cia mano antras blynas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 16, 17:53)

primena flaminga:))
kaip tau sekesi pribadyti akis?
viena kart bandziau sausa slapiai velta lelytes suknele papuosti, bet man badant su adatelem veltinyje daresi kazkas panasaus i slyle, ir vietoj to kad prisiveltu tik viskas blogejo, tad teko taisyt- deti vilnos ir velt slapiai.
as gal per stora adata naudojau?
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2010 01 16, 22:54)
primena flaminga:))
kaip tau sekesi pribadyti akis?
viena kart bandziau sausa slapiai velta lelytes suknele papuosti, bet man badant su adatelem veltinyje daresi kazkas panasaus i slyle, ir vietoj to kad prisiveltu tik viskas blogejo, tad teko taisyt- deti vilnos ir velt slapiai.
as gal per stora adata naudojau?




Nu net nezinau g.gif As tapkiukam tik pribadziau ir tiek. O kepurei pribadziau, o poto dar slapiai paveliau, kad jau neiskristu. Nes vistik pirty dregme bus, tai visko gali nutikt... Ispradziu naudoju ta trumpa adata ivelimui, o poto imu ta ilga. Atsiprasau, bet numerio nepasakysiu. Skyliu nesigauna.


biggrin.gif gal ir flamingas. Draugei parodziau, tai jei i kalakuta sake panasu. Kazkokietai suasmeninti man tie darbelei iseina rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trakstbrakst: 16 sausio 2010 - 22:03
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 16, 20:45)
blush2.gif  o labai meniska tai cia gerai?. Jei gerai tai labai aciu  4u.gif Taigis cia mano antras blynas. blush2.gif


tikrai neblogai atrodo wink.gif man kai pirmus 2 kartus veliau turini veltinuka tai per sulenkimus matesi kad vilna storiau yra, toks kaip sliekas smile.gif o cia tokios klaidos nematyt smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,


O kiek laiko dziuna lateksas? Ir kiek sluoksniu jus tepat?
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 17, 10:20)
Labas rytas,
O kiek laiko dziuna lateksas? Ir kiek sluoksniu jus tepat?

pakankamai greit... ryte nutepu viena sluoksni, vakare kita... 2 sluoksniukus tepu
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2010 01 17, 11:27)
pakankamai greit... ryte nutepu viena sluoksni, vakare kita... 2 sluoksniukus tepu




Na as vakar popiet 1, vakare 1 ir dar pries nakti 1. Tai ryta dar limpa. Normalu?
Atsakyti
Sveikutes sauniai darbuojates, na o as pagaliau prisiruosiau nuvelti pirstinaites. Veliau kazkur 3 valandas, bet turiu pasakyti sunkus darbelis. Dekoru nesu labai patenkinta, bet is principo pirstines gavosi.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 17, 12:07)
Na as vakar popiet 1, vakare 1 ir dar pries nakti 1. Tai ryta dar limpa. Normalu?

normalu, kad limpa, pavaiksciojus pora dienu- nebelips...

jura jurate, nu tikrai pirstines bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,


bigsmile.gif jura_jurate nu man tai tkrai labai grazu. Ir su tuo dekoru manau viskas gerai. Nors aisku as visiska diletante ir mano nuomone gal atrodys nelabai verta demesio. Manau ji sutaptu su mases nuomone. Man tai thumbup.gif wub.gif


Ai dar toks klausimas iskilo... blush2.gif Kaip jus rankom padedat. Suserpetavo man jos nuo trynimo... Gal muile esme... O gal kokiu paslabciu turite. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 20, 09:15)
Labas rytas,
bigsmile.gif jura_jurate nu man tai tkrai labai grazu. Ir su tuo dekoru manau viskas gerai. Nors aisku as visiska diletante ir mano nuomone gal atrodys nelabai verta demesio. Manau ji sutaptu su mases nuomone. Man tai  thumbup.gif  wub.gif
Ai dar toks klausimas iskilo... blush2.gif  Kaip jus rankom padedat. Suserpetavo man jos nuo trynimo... Gal muile esme... O gal kokiu paslabciu turite. ax.gif

Ajei saugok savo rankeles unsure.gif Visur kartojau ir kartosiu - NAUDOKIT PIRSTINES!!! Is pradziu gal ir nepatogu, be po to pripranti ir viskas labai gerai thumbup.gif As dabar jau be pirstiniu ir nemoku lotuliukas.gif Turiu ivairiu pridejus ant stalo, nuo paciu ploniausiu silikoniniu iki storiausiu guminiu (jie labai gerai veliant burbuliukus mirksiukas.gif )

jura_jurate, smagios pirstinaites gavos bigsmile.gif thumbup.gif
O idomu kaip ant rankutes atrodo bigsmile.gif , gal nuotraukyte turi ax.gif 4u.gif
Atsakyti