Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Noreciau parodyti kokius batukus mes gavom dovanu smile.gif. Zinau kad juos nuvele viena is supermamu. Labai noreciau ir daugiau jos darbu pamatyti...Tad prisipazinkit kieno darbas sitie nepaprastai grazus baciukai wub.gif
batukai
Atsakyti
Vilniuj Menu muzoj latekso ner ir nezino kada bus. Kai skambinau, tai sake, kad turi, o nuvaziavus negavau. Nu kaip kokiais deficito laikais. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 15, 17:00)


dekui uz labai smagu filmuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nerealiai smagiai ziurejosi:)))

net uzsimaniau kad maniske popa metu i prieki sokteltu, kad ir mes puikiai kartu galetumem linksmintis:))
Atsakyti
Labas rytas,


nu nezinau kazkaip nieko cia ner... Gal su savim teks kalbetis.. unsure.gif . Vistik vilnos kokybe labai itakoja galutini darbo rezultata. vargstu su pirties kepure. blink.gif Darau triju spalvu. Zalioji, apatine buvo pirkta kitur nei mano kitu spalvu vilnos. Nu nezinau, cia gal man taip. Labai sunkiai sukibo jos tarpusavy. Isivaizduokit ta zalia dar ir purvina labai buvo blink.gif . Nu paemus i rankas tokia tarp pirstu stringa. Nesupratau kame reikalas. Tik pradejus velt paaiskejo, nes vanduo pasidare rudas. O vilna ne tamsiai o gana sviesiai zlaia tapo. blink.gif Ir taip sunkiai veliasi... blink.gif . Virsus jau kaip ir gatavas, na o apasia dar skysta... doh.gif . Trinu trinu ir galo nematyti verysad.gif Nu va pasiguodziau. blush2.gif

Laukiu latekso. Nu kaip fainai. Uz papildomus 5 lt dar ir namo atvez ax.gif Tai nors tapkiukus pasibaigsiu. Taip norisi kitus tapkiukus velt, o cia ta kepure niekaip nesibaigia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingute22 @ 2010 01 15, 16:19)
Noreciau parodyti kokius batukus mes gavom dovanu smile.gif. Zinau kad juos nuvele viena is supermamu. Labai noreciau ir daugiau jos darbu pamatyti...Tad prisipazinkit kieno darbas sitie nepaprastai grazus baciukai  wub.gif
batukai

kokie grazuoliai baciukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 16, 12:13)
Labas rytas,
nu nezinau kazkaip nieko cia ner... Gal su savim teks kalbetis.. unsure.gif . Vistik vilnos kokybe labai itakoja galutini darbo rezultata. vargstu su pirties kepure. blink.gif  Darau triju spalvu. Zalioji, apatine buvo pirkta kitur nei mano kitu spalvu vilnos. Nu nezinau, cia gal man taip. Labai sunkiai sukibo jos tarpusavy. Isivaizduokit ta zalia dar ir purvina labai buvo blink.gif . Nu paemus i rankas tokia tarp pirstu stringa. Nesupratau kame reikalas. Tik pradejus velt paaiskejo, nes vanduo pasidare rudas. O vilna ne tamsiai o gana sviesiai zlaia tapo.  blink.gif Ir taip sunkiai veliasi... blink.gif . Virsus jau kaip ir gatavas, na o apasia dar skysta... doh.gif . Trinu trinu ir galo nematyti  verysad.gif  Nu va pasiguodziau.  blush2.gif

Laukiu latekso. Nu kaip fainai. Uz papildomus 5 lt dar ir namo atvez ax.gif Tai nors tapkiukus pasibaigsiu. Taip norisi kitus tapkiukus velt, o cia ta kepure niekaip nesibaigia doh.gif



smagu, kad uzsikabinai velimui thumbup.gif jei ne paslaptis kur ta vilna pirkai zaliaja ir ta kita? karsinys? man asmeniskai labiausiai nepatiko vilna kur prie menu gimnazijos pirkau - tokia siurksti ir nesivelianti...
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 16, 16:31)
smagu, kad uzsikabinai velimui  thumbup.gif  jei ne paslaptis kur ta vilna pirkai zaliaja ir ta kita? karsinys? man asmeniskai labiausiai nepatiko vilna kur prie menu gimnazijos pirkau - tokia siurksti ir nesivelianti...



Va kaip pirstu i aki. Buten ten ir pirkau ta zaliaja. doh.gif

O kit vilna tai pirkau Kalvariju 45. Ten dabar nuolaida vilnai 30 proc. Labai spalvos grazios ir veliasi gerai. Nors gaunasi berods 5.6 uz 100 g. O www.wool.lt vilna berods 3.5. Tai va kai pabaigsiu tai ten bandysiu pirkt. mirksiukas.gif Ai apie karsini as cia aisku. Ta kita man net su adata sunkiais susivelia. Nors tokia svelnute, minkstute atrodo.


Jau kepure i pabaiga eina. Nu pas mane tai zoologijos sodas kokstai isena. Tepukai - varliukai. Kepure - paukstis. lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 16, 16:49)
Va kaip pirstu i aki. Buten ten ir pirkau ta zaliaja.  doh.gif

O kit vilna tai pirkau Kalvariju 45. Ten dabar nuolaida vilnai 30 proc. Labai spalvos grazios ir veliasi gerai. Nors gaunasi berods 5.6 uz 100 g. O www.wool.lt vilna berods 3.5. Tai va kai pabaigsiu tai ten bandysiu pirkt. mirksiukas.gif  Ai apie karsini as cia aisku. Ta kita man net su adata sunkiais susivelia. Nors tokia svelnute, minkstute atrodo.
Jau kepure i pabaiga eina. Nu pas mane tai zoologijos sodas kokstai isena. Tepukai - varliukai. Kepure - paukstis. lotuliukas.gif



Ta kita tai sluoksna vadinama ji skirta TIK SLAPIAM VELIMUI wink.gif as dabar taip pat turejau is kalvariju 45 vilnos - nebloga smile.gif jei matei manaja berete tai is tos padaryta smile.gif bet wool.lt gali pirkti po 35lt uz kg, bet reikia imti 3kg tai vistiek gaunasi virs 100lt, vienu sykiu daugokai... as ieskau su kuo ten susigrupuot kad nupirk pvz 3kg ant 3 pasidalinti... bet as sluoksnos noreciau o ne karsinio.. is jos minkstesni daiktukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 16, 16:58)
Ta kita tai sluoksna vadinama ji skirta TIK SLAPIAM VELIMUI wink.gif as dabar taip pat turejau is kalvariju 45 vilnos - nebloga smile.gif jei matei manaja berete tai is tos padaryta smile.gif bet wool.lt gali pirkti po 35lt uz kg, bet reikia imti 3kg tai vistiek gaunasi virs 100lt, vienu sykiu daugokai... as ieskau su kuo ten susigrupuot kad nupirk pvz 3kg ant 3 pasidalinti... bet as sluoksnos noreciau o ne karsinio.. is jos minkstesni daiktukai smile.gif




Turejau matyt, bet dovanok, nepamenu. Nuo visu groziu cia matytu galva susisuko. blush2.gif Eisiu paieskot. smile.gif

O kodel reikia 3 kg pirkt? Man siandien atveze latekso induka, bet nieko nesake, kad reikia nemaziau kaip 3 kg vilnos pirkt. As manau, kad susitartum ir mazesni kieki nusipirkt. Man labai malonus zmogus pasirode. Ir jei jau viena indeli latekso veza tai manu ir 1 kg vilnos atveztu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 16, 17:04)
Turejau matyt, bet dovanok, nepamenu. Nuo visu groziu cia matytu galva susisuko. blush2.gif Eisiu paieskot.  smile.gif

O kodel reikia 3 kg pirkt? Man siandien atveze latekso induka, bet nieko nesake, kad reikia nemaziau kaip 3 kg vilnos pirkt. As manau, kad susitartum ir mazesni kieki nusipirkt. Man labai malonus zmogus pasirode. Ir jei jau viena indeli latekso veza tai manu ir 1 kg vilnos atveztu. g.gif


paskaityk ju psl. raso aiskiai kad imant nuo 3 iki 10kg kaina 36lt/kg(ir imti 1spalvos minimum 300g), imant maziau- 6lt uz 100g. vakar kalbejau su zeniania ji pastovi ju kliente ir tai jai nenuolaidziauja - kartais tik leidzia paimt 1 spalvos po maziau nei 300g. aisku galit imt ir mazesni kieki nei 3kg bet kaina atitinkamai bus vos ne dviguba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 16, 18:09)
paskaityk ju psl. raso aiskiai kad imant nuo 3 iki 10kg kaina 36lt/kg(ir imti 1spalvos minimum 300g), imant maziau- 6lt uz 100g. vakar kalbejau su zeniania ji pastovi ju kliente ir tai jai nenuolaidziauja - kartais tik leidzia paimt 1 spalvos po maziau nei 300g. aisku galit imt ir mazesni kieki nei 3kg bet kaina atitinkamai bus vos ne dviguba wink.gif



Patvirtinu, as pas juos dabar dazniau imu, kokybe ju ilnos pagerejo. Tai man kartais leidzia paimt tik pora kg, o ne tris kg, ir spalvos vienos reikia imti ne maziau kaip 300g, na jei ne visas uzsakymas tai man leidzia imti kartais po 200g.
Atsakyti
Mmmm vat kaip g.gif . O man kad reklamavo, gi pirkt ir nei vienu zodeliu apie kieki neuzsimine. Nu tadu tai gal koperuotis apsimoketu. g.gif Bet dabar tai nemazai uzsipirkau Kalvariju g.


Va idedu sios dienos triuso rezultata. Nu labai sunku buvo. blink.gif Ta zalia vilna jau beveik pribaige mano nervus. Keliskart vos siukslynan neismeciau. Va taip pabandai su tokia vilna velt ir nusprendi, kad ne man sitas uziemimas. schmoll.gif . Nu bet va ziurekit ir labai nesisaipykit. Kepure pirciai - paukstis, gal ugninis aba raudonas... blush2.gif Ir dar salia matosi ta zalia vilna, kuri galutiniam varijante jau ne tokia ir zalia. doh.gif


http://picasaweb.goo...epurePaukstis1#
Atsakyti