Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 14, 21:11)
Nu tai ryt is pat ryto i Senius nuleksiu. Pradejau pirciai kepure velt, nu uzsiknisimas su tais kilimukais gaunas. Tai suvyniosiu ir slapia paliksiu iki rytdienos, o tada bandysiu gal ant baliono det. Aciu labai mergaites  4u.gif  ir uz patarimus ir uz nuomones. Bet tepukai kogero po antra aki negaus. Visu pirma del to, kad jos iskilios, tos akys ir is vidines puses nesiojant trinsis ir gali nulekt. Nu nelabai patogu manau bus. Tai lai tas varliukas susideda is dvieju tepuku, o ne kiekvienas batukas - atskiras varliukas. Nu ziuriu visai suasmeninau savo darbeli. Nu bet jis jau man toks mielas, nuglostytas, numyluotas. Ai gi jus suprantat. Ane?


as tai net labai labai labai suprantu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 14, 22:11)



Noriu ir as isiterpti, tu klausei kur latekso galima nupirkti??? Pirkau is www.wool.lt, kol kas nesiskundziu, vaikas mano tapkes tampo kasdien , savo irgi tepiau, kad neslysta tai tikrai. Tik baisiai jau amoniaku is pradziu smirda, kol neisdziuna, bet man patiko kaina, labai priimtina ir nesikandzioja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2010 01 14, 23:06)
Noriu ir as isiterpti, tu klausei kur latekso galima nupirkti??? Pirkau is www.wool.lt, kol kas nesiskundziu, vaikas mano tapkes tampo kasdien , savo irgi tepiau, kad neslysta tai tikrai. Tik baisiai jau amoniaku is pradziu smirda, kol neisdziuna, bet man patiko kaina, labai priimtina ir nesikandzioja  biggrin.gif


ir kokia gi ta kaina ir kiekis? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 15, 00:18)
ir kokia gi ta kaina ir kiekis? wink.gif


*Skystas, natūralus lateksas. Kaina: 300ml. - 20lt. 500ml. - 35lt, 1l. - 65lt. Perkant 4 litrus ir daugiau - taikomos nuolaidos.
Atsakyti
Batukai - tigriukai
user posted image
ir pirštinės - kankintojos lotuliukas.gif
user posted image
Kritika - sveikintina 4u.gif
Atsakyti
Dėl latekso galiu pasakyti, kad man labai patiko Menų mūzoje pirktas - jis tirštesnis nei parduoda veltinio namuose ir wool.lt ir kaina mažesnė, už litrą mokėjau 39 litus. Šitą man ir tepti labiau patinka jo konsistensija kaip grietinės, nuo peilio nenuteka.
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2010 01 15, 09:05)
Dėl latekso galiu pasakyti, kad man labai patiko Menų mūzoje pirktas - jis tirštesnis nei parduoda veltinio namuose ir wool.lt ir kaina mažesnė, už litrą mokėjau 39 litus. Šitą man ir tepti labiau patinka jo konsistensija kaip grietinės, nuo peilio nenuteka.

egluzem, esu is provincijos...gal galetum pasakyti kur yra Menu muza? Vilnius, Kaunas? kokiu adresu? busiu dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2010 01 15, 09:51)
egluzem, esu is provincijos...gal galetum pasakyti kur yra Menu muza? Vilnius, Kaunas? kokiu adresu? busiu dekinga uz atsakyma  4u.gif

Menų mūza yra Vilniuje, Dysnos g. Nežinau, gal ir Kaune yra?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2010 01 15, 12:25)
Menų mūza yra Vilniuje, Dysnos g. Nežinau, gal ir Kaune yra?

aciu ,Kerpena... kita savaite busiu sostinej...bandysiu ieskot wink.gif
Atsakyti
Labos,


Leksiu latekso ieskot, nes mazgius jau ausis baigia isuzt kad galet tapkes gaut. lotuliukas.gif Burbuline plevele jau Seniuose radau. Aciu uz info 4u.gif Dar vilnos uzsipirkau kokiom 4 tapkem ax.gif Nu tai darbuosiuos, o tadu jei jau kas gausis tai butinai pasirodysiu mirksiukas.gif

Beje Crazy Daisy grazu thumbup.gif wub.gif . Man ypac pirstines tokios paslaptingos rolleyes.gif
Atsakyti
Meno muza ir kaune yra, paieskokite ju tinklapio smile.gif

Gal kam nereikia viso litro to latekso ir noretu susikooperuoti per puse pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batuke: 15 sausio 2010 - 15:54
http://www.youtube.c...h?v=7EP_5JXkFWg

ax.gif
Atsakyti