Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Batukai mano mažajam Justui:
user posted image

Beje, Oksyte ači kad pasidalinai savo patirtimi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesapnuok: 11 sausio 2010 - 18:41
QUOTE(Nesapnuok @ 2010 01 11, 20:40)
Batukai mano mažajam Justui:
user posted image

Beje, Oksyte ači kad pasidalinai savo patirtimi thumbup.gif  4u.gif



Labai fainuciai ir linksmi batukai smile.gif
Atsakyti
[quote=Nesapnuok,2010 01 11, 18:40]

Labai grazus batukai! smile.gif
Atsakyti
Na jei pratempimui toks bajeris gal ir gerai (mano kaimynė tai morkas kišo į pirštus lotuliukas.gif ). Bet tikrai ne vėlimui.
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2010 01 11, 21:34)
Na jei pratempimui toks bajeris gal ir gerai (mano kaimynė tai morkas kišo į pirštus lotuliukas.gif ). Bet tikrai ne vėlimui.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sakau, kad zmogaus fantazija beribe lotuliukas.gif

Nezinau, reiktu pabandyt ir paprastai padaryt tas pirstinaites biggrin.gif Padarysiu kelis darbelius ir vel prie pirstinuku grisiu bigsmile.gif Tada atrapartuosiu kas ir kaip gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2010 01 11, 21:34)
Na jei pratempimui toks bajeris gal ir gerai (mano kaimynė tai morkas kišo į pirštus lotuliukas.gif ). Bet tikrai ne vėlimui.


ar turejot omeny, kad be kociojimo suvelti neiseis?
Atsakyti
Kaip darot kumstyniu pirstiniu lekala? as pasidariau ir nuveliau jau, bet gal nevisai gerai g.gif rytoj bandysiu idet smile.gif
Atsakyti
Čia kumštinukių vėlimo pamokėlė:
http://www.livemaster.ru/topic/17462

Ir šablonas aiškiai matyt.
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 01 11, 22:43)
ar  turejot omeny, kad be kociojimo suvelti neiseis?

Na as gi suvelaiu tongue.gif
Manau turejo omeni, kad terliotis taip neverta mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 12 sausio 2010 - 11:39
QUOTE(vilytte @ 2010 01 12, 10:55)
Čia kumštinukių vėlimo pamokėlė:
http://www.livemaster.ru/topic/17462

Ir šablonas aiškiai matyt.


aciu, nu jo nyksti ir reikia patobulinti g.gif
Atsakyti
blush2.gif ei o naujokias priimat. Siandien tapkiukus savo mazuliui nuveliau. Labai patiko ir darbas ir rezultatas. Kazkur pirmoj temoj skaiciau, kad reikia triju valandu. blush2.gif nu man triskart tiek isejo. O klausimu klausimeliu.... tai jei priimsit tai parodysiu savo veltinukus ir daaaaaug klausimu uzduosiu.


Ai viena ir taip uzduosiu, tikslau du blush2.gif . Ant suveltu, isdziuvusiu tapkiuku galima su adata privelinet dekora? Ir ar reikia poto ji slapiai itrint?
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 13, 21:57)
blush2.gif  ei o naujokias priimat. Siandien tapkiukus savo mazuliui nuveliau. Labai patiko ir darbas ir rezultatas. Kazkur pirmoj temoj skaiciau, kad reikia triju valandu.  blush2.gif nu man triskart tiek isejo. O klausimu klausimeliu.... tai jei priimsit tai parodysiu savo veltinukus ir daaaaaug klausimu uzduosiu.
Ai viena ir taip uzduosiu, tikslau du blush2.gif . Ant suveltu, isdziuvusiu tapkiuku galima su adata privelinet dekora? Ir ar reikia poto ji slapiai itrint?


sveika 4u.gif
nors ir as dar naujoke, bet leisiu sau uz visas atsakyti , nes zinau jog atsakymai sutaps ;D junkis, kurk, rodykis - kuo daugiau tuo linksmiau smile.gif
bandau atsakyti i klausimus- MANAU , jog ant tapuku privelt adata galima dekora, slapiai nebereikia velt smile.gif laukim profesionaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batuke: 13 sausio 2010 - 21:22