Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

thumbup.gif nerealios ruzavos aladino slepetes
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 01 09, 03:23)



QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 09, 23:23)
thumbup.gif  nerealios ruzavos aladino slepetes


Labai aciu merginos. Veliau savo mamai, tai sirdies ir krupstumo idejau, nes ji pati pedante tai apsvilptu jei suhalturinciau biggrin.gif

Tokias pacias tik svelnesnes spalvos nusiveliau dabar sau, nes per tas sventes visiem priveliau, o pati jau su skyletais padais vaiksciojau. Kai ivelsiu dekora, ikelsiu parodyt.
Atsakyti
Kol kas tapkiu dar nedekoravau, bet pabaigiau kumstines. Siek tiek vaikiskos, bet man labai mielos nes katina dariausi pagal savo kaciuka biggrin.gif user posted image/
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2010 01 10, 17:48)
Kol kas tapkiu dar nedekoravau, bet pabaigiau kumstines. Siek tiek vaikiskos, bet man labai mielos nes katina dariausi pagal savo kaciuka  biggrin.gif  user posted image/


sveika wink.gif tikrai mielos pirstinaite gal cia ant ju rusu melynasis sedi? wink.gif

noriu dar kart uzklausti jusu ar veliant is sluoksnos galiu dekora pvz gelyciu piesineli det is karsinio?
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 10, 18:52)
sveika wink.gif tikrai mielos pirstinaite gal cia ant ju rusu melynasis sedi? wink.gif

noriu dar kart uzklausti jusu ar veliant is sluoksnos galiu dekora pvz gelyciu piesineli det is karsinio?



Nea, sedi persu katinelis, jis toks riebutis pas mus smile.gif
O del dekoro... tai net nezinau tiesa sakant, paciai tekdavo daryti tik atvirksciai, ant karsinio deto sluoksnos dekoro elementus. Gal gali priminti ka ten darai, ar dekora nori papildovai pritvirtinti ar ivelti?
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2010 01 10, 18:06)
Nea, sedi persu katinelis, jis toks riebutis pas mus smile.gif
O del dekoro... tai net nezinau tiesa sakant, paciai tekdavo daryti tik atvirksciai, ant karsinio deto sluoksnos dekoro elementus. Gal gali priminti ka ten darai, ar dekora nori papildovai pritvirtinti ar ivelti?


kolkas nieko nedarau - ryt egzaminas smile.gif o jau tada mama siunciu i siulu oaze ir velsiu berete smile.gif dar nenusprendziau ar daryti geliu piesineli pvz koki....(turiu omeny neiskilu joki, o tik lyg nupiesta) bet norisi smile.gif bet berete velt is karsinio ane? na o karsinio dekora ant karsinio deti? planuoju daryti taip - apdeti vilna skrituli 4-6 sluoksniais, suvilgyt, apglostyti, tada deti paveiksliukus ir vel apglostyti, tada velt smile.gif kokie vilnu deriniai imanomi kad gautusi paveiksleliai? karsinys ant karsinio? sluoksna ant karsinio? karsinys ant sluoksnos? sluoksna ant karsinio? smile.gif
kai bandziau karsini ant karsinio det tai kazkaip slidinejo tas paveikslelis ir nenorejo kibt, bet tada labai prastas karsinys buvo - sunkiai suveliamas ir siurkstus...
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2010 01 08, 21:55)
siandien padariau vyrui pirstuotas pirstines, tai gerai kad reikejo zvejybai pirstu galiukus nukirpt. nes planavau kad susitrauks 50%, o pirstai i ilgi labai mazai susitrauke, labiau i ploti. tad gavosi pirstines fredui kriugerui:)))
na pirmam kartui pirstuotom visai smagiai gavosi:))
user posted image

corrie, nepyk, bet as draugiskai pasijuokiau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar ir del to, kad tu pati savikritiska ir pavadinima toki gera sugalvojai- FREDUI KRIUGERIUI.... pralinksminai...

manau, kad tavo pradzia- jau puse darbo antram kartui... niekad nesu velusi pirstiniu, juolabiau nesiimciau, mano manymu, tokio kruopstaus darbo kaip pirstuotas velti- todel tau uz bandyma ir drasa -pagarba... ir uz gera nuotaika ... lotuliukas.gif
hi.gif hi.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 01 10, 19:17)
kolkas nieko nedarau - ryt egzaminas smile.gif o jau tada mama siunciu i siulu oaze ir velsiu berete smile.gif dar nenusprendziau ar daryti geliu piesineli pvz koki....(turiu omeny neiskilu joki, o tik lyg nupiesta) bet norisi smile.gif bet berete velt is karsinio ane? na o karsinio dekora ant karsinio deti? planuoju daryti taip - apdeti vilna skrituli 4-6 sluoksniais, suvilgyt, apglostyti, tada deti paveiksliukus ir vel apglostyti, tada velt smile.gif kokie vilnu deriniai imanomi kad gautusi paveiksleliai? karsinys ant karsinio? sluoksna ant karsinio? karsinys ant sluoksnos? sluoksna ant karsinio? smile.gif
kai bandziau karsini ant karsinio det tai kazkaip slidinejo tas paveikslelis ir nenorejo kibt, bet tada labai prastas karsinys buvo - sunkiai suveliamas ir siurkstus...



Siap tokiem dalykam kaip berete, kepure, pirstines geriau aisku is sluoksnos velt, ji minkstesne, o karsinys siek tiek badysis. Man aisku asmeniskai tai nekliudo, as labiau su karsiniu megstu, ir kumstines man nesibado. O del vilnu derinimu, na as geriau perleidziu labiau patyrusioms cia patarti, kadangi pati taip nedariau, tai bijau nesamoniu kad nepasakyciau.
Atsakyti
Man atrodo nelabai gerai tik maišyti didelius kiekius sluoksnos ir karšinio. Tarkim pusę pirštinės iš sluoksnos, pusę iš karšinio velti, nes traukiasi skirtingai, storis skiriasi, na nebent koks specialus sumanymas. O jei dekorui uždėsi kokį gabaliuką karšinio ant sluoksnos, ar atvirkščiai, nieko blogo nenutiks. kartais prireikia kokios spalvos ar pan, ir panaudoji, ką turi
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2010 01 11, 02:01)
Man atrodo nelabai gerai tik maišyti didelius kiekius sluoksnos ir karšinio. Tarkim pusę pirštinės iš sluoksnos, pusę iš karšinio velti, nes traukiasi skirtingai, storis skiriasi, na nebent koks specialus sumanymas. O jei dekorui uždėsi kokį gabaliuką karšinio ant sluoksnos, ar atvirkščiai, nieko blogo nenutiks. kartais prireikia kokios spalvos ar pan, ir panaudoji, ką turi



Savaitgali veliau slepetes, tai karsini dejau i vidu, o sluoksna i isore... Lyg ir viskas gerai gavosi, bent nepastebejau dideliu skirtumu g.gif Nors kai veli tik is sluoksnos arba tik is karsinio, tai skirtumas jauciasi blush2.gif
Man irgi buvo kiles toks pats klausimas ar galima deti ant virsaus, taciau Vilnos namuose man nerekomendavo to daryti, nes sluoksnai "nepatinka" adatos, sake, jog dekora reiktu deti velimo metu... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sonatuksss @ 2010 01 11, 11:16)
Savaitgali veliau slepetes, tai karsini dejau i vidu, o sluoksna i isore... Lyg ir viskas gerai gavosi, bent nepastebejau dideliu skirtumu  g.gif  Nors kai veli tik is sluoksnos arba tik is karsinio, tai skirtumas jauciasi  blush2.gif
Man irgi buvo kiles toks pats klausimas ar galima deti ant virsaus, taciau Vilnos namuose man nerekomendavo to daryti, nes sluoksnai "nepatinka" adatos, sake, jog dekora reiktu deti velimo metu...  mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(sonatuksss @ 2010 01 11, 10:27)
Savaitgali veliau slepetes, tai karsini dejau i vidu, o sluoksna i isore... Lyg ir viskas gerai gavosi, bent nepastebejau dideliu skirtumu  g.gif  Nors kai veli tik is sluoksnos arba tik is karsinio, tai skirtumas jauciasi  blush2.gif

Veliant rausvas naudoju ir karsini ir sluoksna kartu ax.gif . Jei ne bele kaip deti o sluoksnis po sluoksnio, viskas labai grazei susivelia smile.gif

Stai dar vienas pabandymas su pirstinem smile.gif Si kart baltos is sluoksnos, tai susitrauke 50 % doh.gif Gerai rankytes mano mazos ir bandziau daryti didesnes pirstines ax.gif , nes taip tik dukrytei butu i lauka lakstyt lotuliukas.gif O dabar dar ir pati pasipuosiu flirt.gif Tik labai noreciau ismokt ir didesnes nei mano rankele pirstinaites padaryt g.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oksyte...dekoro atzvilgiu labai vyke pirstinytes... thumbup.gif bet ar ne per plonos... gal tik foto taip atrodo, kad vilnele net persisviecia???
Atsakyti