Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(zeniania @ 2010 01 06, 23:31)
Nuveliau mamai dovanu labai storuciu rozinius batukus, sake eis po kaima kaimynem rodytis  biggrin.gif  user posted image/

Papildyta:
Pamirsau dar parodyt pirstines kur broliui padariau user posted image/

na ir grazus tavo roziniai batukai negaliu atsigrozeti . vien spalva prikausto zvilgsni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tinakristina @ 2010 01 08, 11:36)
na ir grazus tavo roziniai batukai negaliu atsigrozeti . vien spalva prikausto zvilgsni thumbup.gif



Aciu, si karta tikrai kokybiski isejo, ir labai storulyciai, mama su jais po lauka vaiksto. O spalva tai tikrai ryski, net fotkint normaliai neisejo, visur net sviete biggrin.gif
Atsakyti
siandien padariau vyrui pirstuotas pirstines, tai gerai kad reikejo zvejybai pirstu galiukus nukirpt. nes planavau kad susitrauks 50%, o pirstai i ilgi labai mazai susitrauke, labiau i ploti. tad gavosi pirstines fredui kriugerui:)))
na pirmam kartui pirstuotom visai smagiai gavosi:))
user posted image
Atsakyti
QUOTE(corrie @ 2010 01 08, 21:55)
o pirstai i ilgi labai mazai susitrauke, labiau i ploti. tad gavosi pirstines fredui kriugeruismile.gif))
na pirmam kartui pirstuotom visai smagiai gavosi:))

Net nusizvengiau hihihi.gif
Kai pirmam kartui tai tikrai gerai mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(egluzem @ 2010 01 08, 08:54)
Man gražu thumbup.gif  thumbup.gif , ir nebūtinai dekoras iš vilnos - čia gi fantazijos reikalas kaip dekoruosi.

drinks_cheers.gif iskart idomiau smile.gif

PS.: As dar kol dregnas veltinukas viska gerai islyginu ligintuvu bigsmile.gif Man kazkaip tvarkingiau atrodo. Nors ir tas naturalus (banguotas) veltinio pavirsius ir ziuriu neblogai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2010 01 08, 22:16)
Net nusizvengiau  hihihi.gif
Kai pirmam kartui tai tikrai gerai  mirksiukas.gif

Papildyta:

drinks_cheers.gif iskart idomiau   smile.gif

PS.: As dar kol dregnas veltinukas viska gerai islyginu ligintuvu  bigsmile.gif Man kazkaip tvarkingiau atrodo. Nors ir tas naturalus (banguotas) veltinio pavirsius ir ziuriu neblogai ziurisi   thumbup.gif


o as galvoju kodel pas mane toks lyg pusletas pavirsius biggrin.gif va kur atsakymas! o man jis tai visai simpatiskas, toks labai ranku darbu kvepiantis rolleyes.gif
o kaip su lygintuvu? per medziaga? silpniausiu rezimu? nes as karta nekantraudama padziovinau fenu tai vilnele pagelto kur buvo sviesi... turbut nuo karscio...

zinokit kaip smagu gauti ivertinimus is jau patyrusiu veleju, zadu testi ir toliau rodytis thumbup.gif

beje gal galite kas nuorodele kokia imesti kaip velti toki lyg ''melulio pavirsiu'' suprantate manau apie ka as smile.gif
dekui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batuke: 08 sausio 2010 - 22:01
QUOTE(batuke @ 2010 01 08, 22:59)
o as galvoju kodel pas mane toks lyg pusletas pavirsius biggrin.gif va kur atsakymas! o man jis tai visai simpatiskas, toks labai ranku darbu kvepiantis  rolleyes.gif
o kaip su lygintuvu? per medziaga? silpniausiu rezimu? nes as karta nekantraudama padziovinau fenu tai vilnele pagelto kur buvo sviesi... turbut nuo karscio...

Jei labai bijau, kad nesugadinciau, lyginu per "marlike". Bet seip turiu tikrai gera lygintuva bigsmile.gif Pvz. kai lyginau pirstines, prikisau i pacius pirstus paraloniniu biguduku, kad is visu pusiu gerai issiligint ir neliktu zymiu cool.gif . O istraukiau tik tada, kai pilnai isdziuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
batuke, labai grazios, subtilios ir skoningos pirstinaites! As nesu patyrusi veleja, bet vistiek giriu smile.gif ir nuvelta man atrodo labai gerai, tos pusleles, man grazios smile.gif . o del apdailos galiu pastabele pasakyt, (kai taip is arti nufotkinai, matosi visos smulkmenos, kur karoliuko truksta ir gal ta kameja pritvirtinta gan "grubiai"...kadangi tai ranku darbas, gal galima koki kitoki tvirtinimo buda sugalvot?..
Papildyta:
QUOTE(corrie @ 2010 01 08, 21:55)
siandien padariau vyrui pirstuotas pirstines, tai gerai kad reikejo zvejybai pirstu galiukus nukirpt. nes planavau kad susitrauks 50%, o pirstai i ilgi labai mazai susitrauke, labiau i ploti. tad gavosi pirstines fredui kriugerui:)))
na pirmam kartui pirstuotom visai smagiai gavosi:))
user posted image


lotuliukas.gif corrie ar bandei pirstines taip is sirdies i vonia padauzyt, pametyt?
(man tai sitas velimo momentas yrac patinka smile.gif ) gal dar butu susitrauke..
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 01 08, 23:16)
batuke, labai grazios, subtilios ir skoningos pirstinaites! As nesu patyrusi veleja, bet vistiek  giriu smile.gif ir nuvelta man atrodo labai gerai, tos pusleles, man grazios smile.gif  . o del apdailos galiu pastabele pasakyt, (kai taip is arti nufotkinai, matosi visos  smulkmenos, kur karoliuko truksta ir gal ta kameja pritvirtinta gan "grubiai"...kadangi tai ranku darbas, gal galima koki kitoki tvirtinimo buda sugalvot?..


as galiu atsiginti, nors tai ir ne pasiteisinimas biggrin.gif kadangi ruosiuosi egzaminams tai mama dekora prisiuvo, matau kad kinietiskai, bet mamai gi nesakysi 'kaip cia prisiuvai...' dar tik padariusi pagalvojau kad nepraktiska nes tuos dekorus skalbiant reiks nuimineti. turiu ideja: padaryti seges ir seges isegineti smile.gif
taip pat noreciau gauti atsakyma: ar veliant is sluoksnos galiu dekora, paveikslelius pvz gelytes deti is karsinio ar taip pat reik sluoksnos? karsinio jau daug atsargu turiu prikaupusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 01 08, 23:20)
lotuliukas.gif  corrie ar bandei pirstines taip is sirdies i vonia padauzyt, pametyt?
(man tai sitas velimo momentas yrac patinka smile.gif ) gal dar butu susitrauke..


kad su rankom pabaigiau velt taip kad net mano pirstai vos lindo, o va per ilgi nelabai susitrauke.. bet kai nukirpau kaip ir nieko, galima nesiot i zvejyba:))

kiek procentu jus suveliat pirstuotom pirstinem?
sablona pasidariau dviguba ir suveliau du sluoksnius sluoksnos. man jos truputi per kietos ir storokos, nors stengiausi delioti plonai.
Atsakyti
sveikos darbstuojeles.norejau pasiteirauti jusu,esu pradziamoksle noreciau savo suneliui pabandyt elo batukus nuvelt.technika supratau tik iskilo vienas klausymas ar batukai paradyti yra patys stangrus ar kazka skaiciau apie klijus kazkokius?
Atsakyti
QUOTE(bambuchi @ 2010 01 09, 01:22)
sveikos darbstuojeles.norejau pasiteirauti jusu,esu pradziamoksle noreciau savo suneliui pabandyt elo batukus nuvelt.technika supratau  tik iskilo vienas klausymas ar batukai paradyti yra patys stangrus ar kazka skaiciau apie klijus kazkokius?


padkams yra naudojami kad neslidinetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinakristina @ 2010 01 08, 09:36)
na ir grazus tavo roziniai batukai negaliu atsigrozeti . vien spalva prikausto zvilgsni thumbup.gif

drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti