Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai


niekas sluoksniais neskaichiuoja tu shlepechiu...pas viena gali buti 8 sluoksniai, pas kita 4 ir abi identishko storio. Vilnos gramai taip pat,- viena tavo norimo dydzhio shlepete gali sverti nuo 70 iki 250 gramu,- zhiurint koks storis, auliukas, modelis.
Pirshtai tau prakiuro ne todel, kad per mazhai vilnos, o todel, kad nelygiai suklojai arba pernelyg energingai trynei dar nesukibisia vilna ir ishtumdei viska. veltinis gali buti toks plonas, kad net permatomas, bet lygus, be skyliu.
Lekalas,- tai, ant ko veli. 'Pagrindu', kaip suprantu, ji vadini. Tas slepetes su snaigem veliau ant iprastinio 'pagrindo',- kaip apibrezhtas kojos padas.
Man regis, ne ten pradejai draugyste su vilna.... skaityt gi nepradedi mokytis nuo enciklopediju,- imi paprastesnius tekstus rolleyes.gif
[/quote]


aciu uz komentarus mirksiukas.gif tik nemanau, jog verta sakyti, kad per sunku tai nesiimk ax.gif tiesiog neturiu laiko skaityti tos gausybes temu, kur dazniausiai rodomi tik darbeliai thumbup.gif vilna velti esu bandziusi ir anksciau, tik ne slepetes ar pirstines, buvau apleidusi si uzsiemima, gal todel ir rezultatas ne koks blush2.gif bet koks skirtumas, svarbiausia upas nesumazejo, atvirskciai, net padidejo! mirksiukas.gif pasirinkau lengviausiabuda - paklausti, bet juk dauguma taip daro! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatuksss @ 2010 01 07, 10:55)
aciu uz komentarus  mirksiukas.gif  tik nemanau, jog verta sakyti, kad per sunku tai nesiimk  ax.gif  tiesiog neturiu laiko skaityti tos gausybes temu, kur dazniausiai rodomi tik darbeliai  thumbup.gif  vilna velti esu bandziusi ir anksciau, tik ne slepetes ar pirstines, buvau apleidusi si uzsiemima, gal todel ir rezultatas ne koks  blush2.gif  bet koks skirtumas, svarbiausia upas nesumazejo, atvirskciai, net padidejo!  mirksiukas.gif  pasirinkau lengviausiabuda - paklausti, bet juk dauguma taip daro!  rolleyes.gif


as supratau, kad chia buvo pirmas pabandymas chiupineti vilna apskritai mirksiukas.gif Tokiais atvejais siulau bent koki padekliuka po puodeliu suvelti, bumbuliuka ir pan.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 07, 14:04)
as supratau, kad chia buvo pirmas pabandymas chiupineti vilna apskritai mirksiukas.gif Tokiais atvejais siulau bent koki padekliuka po puodeliu suvelti, bumbuliuka ir pan.



esu bandziusi padekliukus, bet su adata ir visai nieko gavosi, o su plevele ir bambukiniu kilimeliu tai tik karta ir tai jau pries kokius 1,5 metu.. rolleyes.gif labai noriu pirstiniu, bet ne pati nezinau kodel nuo batu pradejau!! lotuliukas.gif reiks siandien apie lekala paskaityti ir vel pabandyti, gal kaip nors pirstai atlaikys dar vienas seansas thumbup.gif
Atsakyti
Sonatuksss - gal geriau pasitreniruoti pradžiai su tupkutem, su jom lengviau, o dėl sluoksnių, nors nemažai jų nuvėlus, bet sluoksnius skaičiuoju, paprastai dedu 8, bet kartais persistengiu ir sukloju tokius plonus, kad nuvėlus net galvoju ar tikrai tiek kiek reikia sudėjau rolleyes.gif O pirštines veldama daug pagadinau vilnos kol išėjo tokios kokių noriu smile.gif , labai svarbu tinkamo dydžio šablonas (ar lekalas) ir kruopščiai sukloti vilną ir dar neskubėti. sėkmės darbuose
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2010 01 07, 14:45)
Sonatuksss - gal geriau pasitreniruoti pradžiai su tupkutem, su jom lengviau, o dėl sluoksnių, nors nemažai jų nuvėlus, bet sluoksnius skaičiuoju, paprastai dedu 8, bet kartais persistengiu ir sukloju tokius plonus, kad nuvėlus net galvoju ar tikrai tiek kiek reikia sudėjau  rolleyes.gif O pirštines veldama daug pagadinau vilnos kol išėjo tokios kokių noriu  smile.gif , labai svarbu tinkamo dydžio šablonas (ar lekalas) ir kruopščiai sukloti vilną ir dar neskubėti. sėkmės darbuose



Aciu!! ka tik parejau is Veltinio namu, ten aiskinausi siek tiek kas ir kaip rolleyes.gif pirstinems reikia apie 60-80 gramu vilnos, kuri buna sluoksniuota, o tapkutem apie 200 gr ir ta vilna karsinta ar kazkaip panasiai. Nezinau kaip jie skaiciuoja, taciau tapkutem jie deda tris sluoksnius, rode ir tapkutes, jos tiesiog pasakiskos wub.gif
o lekalas arba sablonas is ko daromas? man rekomendavo plevele arba burbuline plevele... o ka jus manot?
Atsakyti
man geriausias lekalas tai iš tokio labai plono paralono kurį po laminatu deda - Senukuose būna visokių atraižų pirkti, o pradžioje aš iš burbulinės darydavausi irgi nieko.
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2010 01 07, 15:43)
man geriausias lekalas tai iš tokio labai plono paralono kurį po laminatu deda - Senukuose būna visokių atraižų pirkti, o pradžioje aš iš burbulinės darydavausi irgi nieko.


aciu thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,
esu darius kokias 5 poras kumstiniu. tad patirties siokios tokios turiu:))
bet va prisizadejau vyrui pirstuotas pirstines nuvelt is sluoksnos.
su pirstuotom sunkiausia budavo kad skyles tarp nykscio ir kumscio nebutu. bijau kad kai penki pirstai bus atskiri, tai bus arba per trumpi, arba su skylute..kaip jus darot?
ar dedat papildomus sluoksnius, ar vyniojat vilna aplink pirstus? ar sablona braizot su labai praskestais pirstais?
Atsakyti
su pirštuotom reikia eksperimentuoti - dabar nedarau tarpo tarp pirštų, geriau pirštą platesnį padarau, prieš klojant vilną pirmiausiai dedu po ploną sruogelę tarp pirštų ir klojant pirštus aš juos apsuku iš karto vilna. nu net nežinau kaip geriau paaiškinti, o po to veliant kur šviečiasi pridedu dar plonytį sluoksnelį ir kuo puikiausiai prisivelia. dėl pirštų ilgio pagal mano patirtį tai šabloną darau 50 poc. didesnį į plotį, o į ilgį man sluoksna kažkaip mažiau traukiasi, tai per ilgį darau apie 30 proc. (nežinau ar aš čia aiškiai papasakojau???)
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2010 01 07, 16:09)
su pirštuotom reikia eksperimentuoti - dabar nedarau tarpo tarp pirštų, geriau pirštą platesnį padarau, prieš klojant vilną pirmiausiai dedu po ploną sruogelę tarp pirštų ir klojant pirštus aš juos apsuku iš karto vilna. nu net nežinau kaip geriau paaiškinti, o po to veliant kur šviečiasi pridedu dar plonytį sluoksnelį ir kuo puikiausiai prisivelia. dėl pirštų ilgio pagal mano patirtį tai šabloną darau 50 poc. didesnį į plotį, o į ilgį man sluoksna kažkaip mažiau traukiasi, tai per ilgį darau apie 30 proc. (nežinau ar aš čia aiškiai papasakojau???)


dekui uz atsakyma:)
man sluoksna, kai dedu 4 sluoksnius, traukiasi vienodai. turiu keleta saliku kurie per ilgi netgi daugiau susitrauke, speju kad del kociojimo krypties.
esu su kumstinem paeksperimentavus, vienoms klojau pora sluosniu daugiau isilgai, kitom skersai- susitrauke tikrai nevienodai, vienos labai placios, kitos labai ilgos:)))
as irgi dedu pora kuosteliu tarp pirsto ir kumscio, bet gaunasi kad sunkiai susiglaudzia.
na reiks bandyt:))

ar pirstus sablonui darot labai praskestus?
Atsakyti
Sveikos, nusiveliau savo antras pirstinaites, nes pirmosios susitrauke ... smile.gif) zinau, kad jum nepatinka kai dekoras buna ne is vilnos, o man tai visai nieko smile.gif nedekoravau vilna nes tik karšinio kitos spalvos turejau tai nezinojau ar galima deti....ar galima? jusu teismui ...


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batuke: 08 sausio 2010 - 00:36
Man gražu thumbup.gif thumbup.gif , ir nebūtinai dekoras iš vilnos - čia gi fantazijos reikalas kaip dekoruosi.
Atsakyti