Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

G00te, labai gražūs tapčiai thumbup.gif
Man pirmi ypač gražūs wub.gif dievinu mėlyna spalvą derinta su violetine ir žalia wub.gif ir idėja jų tokia smagi, įdomi thumbup.gif thumbup.gif
O tie šokaladiniai wub.gif tokie niam niam...skaniai atrodo wub.gif juodas šokoladas su apelsinų drožlėmis... wub.gif
Atsakyti
g00te thumbup.gif abejos super, bet tas shokoladines nors suesk doh.gif lotuliukas.gif

apie lateksa,- ash tai ji ne uzhtepu, o itrinu teptuku i veltini (pirma sluoksni), antra-trecia plonai tepu su teptuku. Tada jis tikrai nenusilupa...

mano naujausios, storos...vel rankas lauzhiaus wacko.gif


user posted image
Atsakyti
goote ikalbejai lotuliukas.gif pasirasau ant latekso, tik va is kur man jo gauti dabar KLP ? hmmm gal kartais kur nors zinote ?
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2008 12 12, 19:24)
g00te  thumbup.gif  abejos super, bet tas shokoladines nors suesk doh.gif  lotuliukas.gif

apie lateksa,- ash tai ji ne uzhtepu, o itrinu teptuku i veltini (pirma sluoksni), antra-trecia plonai tepu su teptuku. Tada jis tikrai nenusilupa...

mano naujausios, storos...vel rankas lauzhiaus wacko.gif
user posted image




as apakus blink.gif as apakus ir nuo gootes slepeciu
Papildyta:
jei ne paslaptis o snaiges kaip idejai ? ar slapiai jau veldama ar kai isciuvo iveliai sausuoju ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imr: 12 gruodžio 2008 - 17:26
Uups, lenkiu galva zemai, zemai - NEREALU..
p.s. dekoras turetu but iveltas slapiai, nu bet tikslumas tai pavydetinas
imr, uzsisakyk internetu is Vilkes e-parduotuves
as kaip litra uzsakiau rudeni, tai iki siol dar uztenka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 12 gruodžio 2008 - 21:36
g00te,- galechiau ir ash tau pasilankstyt biggrin.gif

snaiges iveltos shlapiai...adatelem tingechiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 13, 02:01)
g00te,- galechiau ir ash tau pasilankstyt biggrin.gif

snaiges iveltos shlapiai...adatelem tingechiau ax.gif


tai tada bisiuka as prasilenkiu su suvokimu lotuliukas.gif
taigi kai veliasi tapkes jos buna perlnktos per puse ir ten gi persisloksniuoja ( pasidaro siule ) tai kaip reikikia padaryti tai ? kosmaras ... thumbup.gif ar cia viska padarai o tik po to ant virsutinio sloksnio uzdedi ar jau normaliai suveli ? nu zodizu biggrin.gif pasakok viska kaip darai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2008 12 13, 13:55)
tai tada bisiuka as prasilenkiu su suvokimu  lotuliukas.gif
taigi kai veliasi tapkes jos buna perlnktos per puse ir ten  gi persisloksniuoja ( pasidaro siule ) tai kaip reikikia padaryti tai ? kosmaras ...  thumbup.gif  ar cia viska padarai o tik po to ant virsutinio sloksnio uzdedi ar jau normaliai suveli ? nu zodizu biggrin.gif pasakok viska kaip darai biggrin.gif

nu taip, zinoma...viska sukloji, ant virshaus uzdedi norima motyva ir veli kaip iprastai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 13, 16:03)
nu taip, zinoma...viska sukloji, ant virshaus uzdedi norima motyva ir veli kaip iprastai... unsure.gif

Jei neklystu, cia turetu but kazkas panasaus i tai ax.gif
http://www.elfesfilz...tml/filzen.html
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2008 12 13, 18:21)
Jei neklystu, cia turetu but kazkas panasaus i tai ax.gif
http://www.elfesfilz...tml/filzen.html


bet tai kaip cia idomiai daro doh.gif tada reikia labai forma didi atitaikyti kai abi skirtingu metu darai, bet gal fainiau nes nereikia sloksniuoti... as tai vsiai kitaip darau .


Papildyta:
QUOTE(uups @ 2008 12 13, 17:03)
nu taip, zinoma...viska sukloji, ant virshaus uzdedi norima motyva ir veli kaip iprastai... unsure.gif



mmmm. o as dedavaiu ant paskutinio sloksnio dar nesudrekinus po to tik drekindavau, ir man kazkaip pabegdavo motyvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2008 12 13, 16:21)
Jei neklystu, cia turetu but kazkas panasaus i tai ax.gif
http://www.elfesfilz...tml/filzen.html

o man nepatinka kaip cia vilna uzkloja, man apsktritai nepatinka velt tapkes is karsinio, na nebent veilokus kaimo gryciai..

Del dekoro, IMR buna tokie pusfabrikaciai, t.t. apveto veltinio formytes, snaiges, zveriukai, juos dedi ant virsutinio vilnos sluoksnio ir veli, vat ir karpyt nereikia ir forma vienoda, tiesa as pati nebandziau, man labiau patinka paciai viska daryt, ale teorishkai turetu buti sitaip.
4u.gif
pasikartosiu, uups, labai labai labai
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 12 14, 00:37)
o man nepatinka kaip cia vilna uzkloja, man apsktritai nepatinka velt tapkes is karsinio, na nebent veilokus kaimo gryciai..

drinks_cheers.gif brutalesnio klojimo/velimo nemachiau dar blink.gif net keista, kad tos tapkes visai pakenchiamos gaunasi unsure.gif

Del pavelto veltinio formychiu,- ju baisiai skurdus pasirinkimas...nors turbut verta pirkt, jei nori privelinet ant kokio shilko,- jos itin plonytes... tapkems nelabai gerai, nes visa apatine spalva ishlenda i virshu, nei skutimas negelbeja...
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 14, 03:14)
drinks_cheers.gif  brutalesnio klojimo/velimo nemachiau dar blink.gif 

Na as pati tik dar pradedancioji, tai is savo patirties nieko pasakyt negaliu blush2.gif , tik nebent nuoroda kokia viena kita imest , nes "uzsikabliavau" as ant tos vilneles, tai ir sukuoju interneta skersai ir išilgai 4u.gif
Atsakyti