Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(Oksyte @ 2009 12 30, 15:42)
Uz pagrina emiau stai sia *Divos* pamokele  wub.gif
http://daivoska.livejournal.com/cutid1, nors pati pirstines forma formavau truputeli kitaip, nes rankyte mano mazyte  ax.gif. Tai praktiskai viska dariau ant dydziules gumines pirstines  smile.gif
Sluoksnius  gal 4 kokie iseitu, bet labai plooonyciai  mirksiukas.gif 1 sluoksnis sluoksnos, 2 karsinio + 1 karsinio silko lasialiams padenkt is krastu  rolleyes.gif Seip reikia ziuret kad visur butu tolygiai isklota, jei kur praretejimas, pataisyt ir tarp pirstu labai svelniai velt, kad niekur skyluciu nebutu  smile.gif  Na net nezinau kaip cia paaiskint  doh.gif Nelabai moku paprastai papasakot  blush2.gif  4u.gif Visa laika ziuriu i aplinkybes, neturiu kazkokiu auksiniu taisykliu  rolleyes.gif Na gal tik viena, kad su vilna negalima niekur skubeti  mirksiukas.gif


Ogo, as tai kai dejau sluoksnius, na jie tikrai ne plonyciai buvo, reiks bandyt vel, gerai kad iskart nepradejau broliui dovanu perstu pirstines velt, kol pramoksiu sau privelsiu smile.gif

QUOTE(egluzem @ 2009 12 30, 16:08)
pasisakysiu ir aš, nors pirštinių čia nerodžiau, bet nuvėlusi nemažai. Aš taip pat veliu pagal Daivos pamokėlę ir dedu tik du sluoksnius pakankamai plonus, svarbiausia pradžioje uždedu vilną tarp pirštukų ir užlenkiu, tada dėlioju visą plotą. Bet dedant du sluoksnius lekalas turėtų būti 50 proc. didesnis nei norima pirštinė. po to kai sudrėkinu matosi kur dar šviečiasi vilna ir papildomai dedu laaabai plonus vilnos sluoksnelius, net veliant kur skiriasi vilna ir darosi skylutė su adatėle priveliu šiek tiek vilnos. va keletas pvz: http://public.fotki....es-pilkos.html;
http://public.fotki....s/img-3166.html





O 50% cia jei is sluoksnos, kadangi dariau is karsinio, si kart gera partija tai jis minkstutis, tai jis man tiek daug nesitraukia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeniania: 30 gruodžio 2009 - 14:41
tada teks apskaičiuoti pagal pavyzdėlį smile.gif, bet manau apie 30 proc.
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2009 12 30, 15:50)
tada teks apskaičiuoti pagal pavyzdėlį  smile.gif, bet manau apie 30 proc.

drinks_cheers.gif Tikta tiesa, geriausia isbandyt kiek traukiasi vilnele wink.gif
Egluzem, grazus Tavo darbeliai 4u.gif
Atsakyti
noriu jusu paklausti ar bandete kuri velti su naturalia vilna, ta prasme turiu omeny ne is parduotuves. Pas mane is kaimynes kaimo atkeliavo pilnas maximos maisas vilnos. kokie keli kg.. tokia gelsva o kvapelis ..... unsure.gif isivaizduoju kas desis kai suslapinsiu biggrin.gif nezinau net bandyti kazka velt ar ne smile.gif ka jus manot?
Atsakyti
Ačiū Oksyte smile.gif
Batuke - ankšiau veltinius ir veldavo iš tokios vilnos, mačiau per TV vieną laidą tai komentavo, kad veltiniams labai gerai ji tokia net riebi pradžioje sulimpa ir be muilo ir vandens smile.gif. Aš bandžiau velti (kažkur buvau pirkusi) iš neapdirbtos cheminėmis medžiagomis vilnos tik dažyta, bet kažkokia riebi, man nepatiko - taip ir mėtosi nerealaus dyžio šlepetės, kurių nesugebėjau "damušti", aišku reikia pačiai pabandyti, čia tik mano patyrimai biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kurios auksarankes sis darbelis? bigsmile.gif noreciau tokias uzsisakyti ax.gif aciu uz pagalba, geriausiai butu per AZ 4u.gif
user posted image
Atsakyti
campari*, šitos šlepetės uups darbas 4u.gif
Atsakyti
Nuveliau mamai dovanu labai storuciu rozinius batukus, sake eis po kaima kaimynem rodytis biggrin.gif user posted image/

Papildyta:
Pamirsau dar parodyt pirstines kur broliui padariau user posted image/
Atsakyti
Pamačiau veltinyje ir supratau, kad idėja tapo kūnu (pirštinės) labai fainos, čia iš karšinio vėlei? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2009 12 30, 16:08)
pasisakysiu ir aš, nors pirštinių čia nerodžiau, bet nuvėlusi nemažai. Aš taip pat veliu pagal Daivos pamokėlę ir dedu tik du sluoksnius pakankamai plonus, svarbiausia pradžioje uždedu vilną tarp pirštukų ir užlenkiu, tada dėlioju visą plotą. Bet dedant du sluoksnius lekalas turėtų būti 50 proc. didesnis nei norima pirštinė. po to kai sudrėkinu matosi kur dar šviečiasi vilna ir papildomai dedu laaabai plonus vilnos sluoksnelius, net veliant kur skiriasi vilna ir darosi skylutė su adatėle priveliu šiek tiek vilnos. va keletas pvz: http://public.fotki....es-pilkos.html;
http://public.fotki....s/img-3166.html



Sveikos, darbstuoles!! smile.gif ketinu prisijungti prie jusu. Tik noriu keliu patarimu, nes vakar nutariau pabandyti su slepetem, bet per mazai vilnos dejau, tai gavosi kaip storos kojines ax.gif ir dar pirstai prakiuro, matyt, jog per mazai vilnos ten dejau doh.gif zodziu, ne kokia pradzia ax.gif
turiu pora klausimeliu: kiek mazdaug sluoksniu arba kiek gramu vilnos reikia vienom slepetem, dydziui 38-39? bandziau cia ieskotis per visas temas, bet kai tiek puslapiu... tai tiesa sakant praradau vilti blink.gif dar ketinu pabandyti ir pristines ir sali, jei tik upo neprarasiu, nes po vakar pirstus skauda thumbup.gif
beje, nenoriu pasirodyti neismanele, bet kas tas lekalas?
Papildyta:
QUOTE(campari* @ 2010 01 04, 21:00)
Merginos, kurios auksarankes sis darbelis?  bigsmile.gif noreciau tokias uzsisakyti  ax.gif  aciu uz pagalba, geriausiai butu per AZ  4u.gif
user posted image



kazin ant kokio pagrindo daryta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatuksss @ 2010 01 07, 09:46)
Sveikos, darbstuoles!!  smile.gif  ketinu prisijungti prie jusu. Tik noriu keliu patarimu, nes vakar nutariau pabandyti su slepetem, bet per mazai vilnos dejau, tai gavosi kaip storos kojines  ax.gif  ir dar pirstai prakiuro, matyt, jog per mazai vilnos ten dejau  doh.gif  zodziu, ne kokia pradzia  ax.gif 
turiu pora klausimeliu: kiek mazdaug sluoksniu arba kiek gramu vilnos reikia vienom slepetem, dydziui 38-39? bandziau cia ieskotis per visas temas, bet kai tiek puslapiu... tai tiesa sakant praradau vilti  blink.gif    dar ketinu pabandyti ir pristines ir sali, jei tik upo neprarasiu, nes po vakar pirstus skauda  thumbup.gif 
beje, nenoriu pasirodyti neismanele, bet kas tas lekalas?
Papildyta:
kazin ant kokio pagrindo daryta... g.gif

niekas sluoksniais neskaichiuoja tu shlepechiu...pas viena gali buti 8 sluoksniai, pas kita 4 ir abi identishko storio. Vilnos gramai taip pat,- viena tavo norimo dydzhio shlepete gali sverti nuo 70 iki 250 gramu,- zhiurint koks storis, auliukas, modelis.
Pirshtai tau prakiuro ne todel, kad per mazhai vilnos, o todel, kad nelygiai suklojai arba pernelyg energingai trynei dar nesukibisia vilna ir ishtumdei viska. veltinis gali buti toks plonas, kad net permatomas, bet lygus, be skyliu.
Lekalas,- tai, ant ko veli. 'Pagrindu', kaip suprantu, ji vadini. Tas slepetes su snaigem veliau ant iprastinio 'pagrindo',- kaip apibrezhtas kojos padas.
Man regis, ne ten pradejai draugyste su vilna.... skaityt gi nepradedi mokytis nuo enciklopediju,- imi paprastesnius tekstus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzem @ 2010 01 07, 09:50)
Pamačiau veltinyje ir supratau, kad idėja tapo kūnu (pirštinės) labai fainos, čia iš karšinio vėlei?  thumbup.gif



Aga, si karta karsinio buvo tikrai gera partija, labai minkstutis, dejau labai plonycius sluoksnius ir jau labaaai kruopsciai prie ju sedejau (nors siaip super krupstumu nepasizymiu ). Bet rezultatu patenkinta ir as ir mano brolis smile.gif
Atsakyti