Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(zeniania @ 2009 12 28, 18:03)
Nerealu  4u.gif  O kaip nesiojasi? juk batukus tai pvz lateksu tepam tai nesusinesioja greit, o kaip kazi pirstines?


Aciu!
Nezinau kaip nesiojas blush2.gif Tik neseniai nuvelaiu ax.gif . Bet seip turetu gerai nesiotis mastau.gif, jug cia nebruzinsi juos kiek viena diena kaip batukus. Gal po kurio laiko parasysiu savo pastebejimus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Gražios pirštinytės Oksyte, jau vakar apžiūrėjau fotkėse thumbup.gif . Jeigu suveltos gerai, tai nešiojasi labai gerai, kai dukroms nuvėliau pirmas pirštines nešiojo gal mėnesį - suplyšo, o sau suvėliau kaip reikia - jau antras sezonas nešioju ir kaip naujos biggrin.gif
Atsakyti
Oksyte velei is sluoksnos? Siuo metu turiu tik karsinio, tai vat galvoju ar apsimoka velt is karsinio pirstinaites, jauciu badysis labai? g.gif
Atsakyti
egluzem, aciu 4u.gif
QUOTE(zeniania @ 2009 12 29, 12:27)
Oksyte velei is sluoksnos? Siuo metu turiu tik karsinio, tai vat galvoju ar apsimoka velt is karsinio pirstinaites, jauciu badysis labai?  g.gif

Zinok pirmus dariau is sluoksnos, sugadinau doh.gif
Tai situs maisiau ax.gif Pirmas (vidinis) sluoksnis - sluoksna, ant virsaus karsinio dejau, nes ir ne tiek daug tos sluoksnos turiu ax.gif Man nekanda, bet kas jautresnis geriau daryt is sluoksnos. Bet pirmam pabandymui gali naudoti tai ka turi, kad suprastum pati principa wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 12 29, 14:43)
egluzem, aciu  4u.gif

Zinok pirmus dariau is sluoksnos, sugadinau  doh.gif
Tai situs maisiau  ax.gif Pirmas (vidinis) sluoksnis - sluoksna, ant virsaus karsinio dejau, nes ir ne tiek daug tos sluoksnos turiu  ax.gif  Man nekanda, bet kas jautresnis geriau daryt is sluoksnos. Bet pirmam pabandymui gali naudoti tai ka turi, kad suprastum pati principa  wink.gif


Noriu broliui nuvelt rokeriskas pirstines be pirstu, tai vat galvoju pabandyt. ax.gif Bet turiu tik karsinio, tai sakau gal vyrai ne tokie jau jautrus bus ir nesiskus kad kanda biggrin.gif
Atsakyti
Aš veliu pirštinytes tik iš sluoksnos, jos švelnesnės ir plonesnės išeina, susitraukia praktiškai 50 proc., o vyriškas aišku reikėtų storesnes
Atsakyti
Labai grazu wub.gif

user posted image
Atsakyti
kokios mielos pirstinaites wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovė*: 30 gruodžio 2009 - 02:13
Oksyte turiu klausima. Kiek sluoksniu darei pirstinaites? A tai vakar uzsikabliavau ir nusprendziau sau ilgas riesines padaryt, tai jomajo doh.gif butu didesnes vietoj valenku uzsideciau ir eiciau sniego kast biggrin.gif nors atrodo tik tris sluoksnius dejau, bet matyt nepagailejau doh.gif
Atsakyti
Uz pagrina emiau stai sia *Divos* pamokele wub.gif
http://daivoska.livejournal.com/cutid1, nors pati pirstines forma formavau truputeli kitaip, nes rankyte mano mazyte ax.gif. Tai praktiskai viska dariau ant dydziules gumines pirstines smile.gif
Sluoksnius gal 4 kokie iseitu, bet labai plooonyciai mirksiukas.gif 1 sluoksnis sluoksnos, 2 karsinio + 1 karsinio silko lasialiams padenkt is krastu rolleyes.gif Seip reikia ziuret kad visur butu tolygiai isklota, jei kur praretejimas, pataisyt ir tarp pirstu labai svelniai velt, kad niekur skyluciu nebutu smile.gif Na net nezinau kaip cia paaiskint doh.gif Nelabai moku paprastai papasakot blush2.gif 4u.gif Visa laika ziuriu i aplinkybes, neturiu kazkokiu auksiniu taisykliu rolleyes.gif Na gal tik viena, kad su vilna negalima niekur skubeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 30 gruodžio 2009 - 13:43
man irgi idomu kiek sluoksniuku sluoksnos dedat? smile.gif as vakar nuveliau kumstines pirstinaites tai dejau 4, atrodo visai nieko bet galetu but plonesnes manau...
smile.gif padekoruosiu bandysiu pasirodyt wink.gif pirmasias kai nuveliau tai vos vos ranka ikist galejau ir dar skyliu ant pirsto buvo... biggrin.gif tai sikart vilos daugiau dejau, kazkaip nelengva ta sluoksna tolygiai praskleisti.....
Atsakyti
pasisakysiu ir aš, nors pirštinių čia nerodžiau, bet nuvėlusi nemažai. Aš taip pat veliu pagal Daivos pamokėlę ir dedu tik du sluoksnius pakankamai plonus, svarbiausia pradžioje uždedu vilną tarp pirštukų ir užlenkiu, tada dėlioju visą plotą. Bet dedant du sluoksnius lekalas turėtų būti 50 proc. didesnis nei norima pirštinė. po to kai sudrėkinu matosi kur dar šviečiasi vilna ir papildomai dedu laaabai plonus vilnos sluoksnelius, net veliant kur skiriasi vilna ir darosi skylutė su adatėle priveliu šiek tiek vilnos. va keletas pvz: http://public.fotki....es-pilkos.html;
http://public.fotki....s/img-3166.html
Atsakyti