Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(tinakristina @ 2009 12 01, 16:51)
GAL KAS ZINOTE KAIP VELTI ISPIRIAMAS TAPKES?PAGAL KOKI LEKALA?

Nu jeigu jau domina, kodel nepaverst puslapi ar du atgal ir nepaskaityt?

blin, apie kaledas 'veleju' kad uzhdera visalaik wacko.gif viska joms susakyk,- kiek ir kokios vilnos, kaip, kodel, kam tas, kam anas....net kaip snaige ishkirpt doh.gif viskas juk shimtus kartu aishkinta,- tik perskaityt tereikia...

susierzinau ish pachio ryto dry.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 12 02, 10:11)
Nu jeigu jau domina, kodel nepaverst puslapi ar du atgal ir nepaskaityt?

blin, apie kaledas 'veleju' kad uzhdera visalaik wacko.gif viska joms susakyk,- kiek  ir kokios vilnos, kaip, kodel,  kam tas, kam anas....net kaip snaige ishkirpt  doh.gif  viskas juk shimtus kartu aishkinta,- tik perskaityt tereikia...

susierzinau ish pachio ryto dry.gif

ir tau dabar geriau pasidarė kad čia išsiliejai? g.gif juk visad klausimų ir klausinėjančių atsiras mirksiukas.gif
imk 4u.gif ir nesiparink 4u.gif jei nenori tiesiog neatrašinėk į postus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2009 12 02, 10:21)
ir tau dabar geriau pasidarė kad čia išsiliejai? g.gif juk visad klausimų ir klausinėjančių atsiras mirksiukas.gif
imk  4u.gif ir nesiparink 4u.gif jei nenori tiesiog neatrašinėk į postus  mirksiukas.gif

bishki geriau,- turiu vilti, kad kokius 2-3 puslapius gal nebeklaus niekas vel to pachio bigsmile.gif
Ir achiu uzh balionus smile.gif visos seniau velianchios taip ir daro,- nei atsakineja, nei savo darbu chia rodosi. Turbut teisingai,- nafig lyst, kur tik susinervini irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 12 02, 12:35)
bishki geriau,- turiu vilti, kad kokius 2-3 puslapius gal nebeklaus niekas vel to pachio bigsmile.gif
Ir achiu uzh balionus  smile.gif visos seniau velianchios taip ir daro,- nei atsakineja, nei savo darbu chia rodosi. Turbut teisingai,- nafig lyst, kur tik susinervini irnesakyk.gif

console.gif
Papildyta:
QUOTE(ringa @ 2009 12 02, 10:59)
Įspiriamos veliamos pagal padidintos pėdos lekalą  mirksiukas.gif
Pasigirsiu naujais tapukais, tik nuotraukos nemoku kokybiškos padaryt  ax.gif



fainučiai fainučiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 02 gruodžio 2009 - 11:53
QUOTE(bulaukiux @ 2009 12 02, 11:52)
console.gif
Papildyta:
fainučiai fainučiai wub.gif


Ačiū blush2.gif internete panašius mačiau. Be fantazijos aš, deja. Todėl labai žaviuosi patyrusių vėlėjų darbais, jų fantazija, darbų formų tobulumu...
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2009 11 29, 13:49)
Vilna kur kaip plaukeliai- sluoksna, tokia kaip vata- karsinys. Jei norit dvieju spalvu, as dariau taip, is pradziu vienos spalvos du sluoksnius sudedu,suslapinu, apverciu, uzlankstau, is kitos puses uzdedu vel 2sluoksnius, suslapinu, apverciu, uzlankstau, tada kita spalva, vel 2 sluoksnius, suslapini, apverti uzlankstai, ir is kitos puses tas pats, kai viska uzlankstai tada glostyt svelniai svelniai kol susigriebs, o tada jau stipriau pavelt galima


Labai aciu uz atsakima 4u.gif wub.gif
su karsiniu man visiskai nepavyko, tik sugadinau vilna sad.gif o su sluoksna gavosi kuo puikiausiai (kaip megejai pradedanciajai biggrin.gif )
Mazam leliukui smile.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2009 12 02, 20:54)
Labai aciu uz atsakima 4u.gif  wub.gif
su karsiniu man visiskai nepavyko, tik sugadinau vilna sad.gif o su sluoksna gavosi kuo puikiausiai (kaip megejai pradedanciajai biggrin.gif  )
Mazam leliukui smile.gif :
user posted image

gera velti maziems leliams ir vilnos jai ka negaila smile.gif va mano vyrelio 45 dydzio koja tai turi viska gerai apskaiciuoti nes gali tekti padeti i spinta kol sunus priaugs : lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tinakristina @ 2009 12 03, 09:14)
gera velti maziems leliams ir vilnos jai ka negaila  smile.gif va mano vyrelio 45 dydzio koja tai turi viska gerai apskaiciuoti nes gali tekti padeti i spinta kol sunus priaugs : lotuliukas.gif

aha smile.gif gal 20g tesusinaudojo smile.gif ruosiuosi savo vyrui irgi nuvelt, bet kad dydis kaip ir taviskio - 46 doh.gif reiks ir kilimelio didelio pasiieskot biggrin.gif
Atsakyti
nusivėliau sau pagaliau tapukus thumbup.gif vaikštau po namus patenkinta cool.gif bet... po kelių dienų pradėjom abu su MB slidinėt? Ką ne taip padariau? Nejau čia muilo liko tapukuose ir nuo jo mano visos grindys kaip ledo arena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliira: 03 gruodžio 2009 - 17:52
QUOTE(Aliira @ 2009 12 03, 19:51)
nusivėliau sau pagaliau tapukus  thumbup.gif  vaikštau po namus patenkinta cool.gif bet... po kelių dienų pradėjom abu su MB slidinėt? Ką ne taip padariau? Nejau čia muilo liko tapukuose ir nuo jo mano visos grindys kaip ledo arena?



O pagrinda tepet kuo nors? ar lateksu, ar bent silikonu???
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2009 12 03, 19:31)
O pagrinda tepet kuo nors? ar lateksu, ar bent silikonu???



Tepiau silikonu, bet nusilupo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliira: 03 gruodžio 2009 - 22:46
Sveikos veltinio entuziastes smile.gif noreciau ir as ja patapti, tik vat nesuprantu,kaip jus isgaunate tokias grazias slepeciu formas. Na man niekaip nesuprantama. ka dedate i vidu jau isemus lekala, ir formuojant slepetes forma?
skaiciua kad vienos deda paprasciausius kaliosus, kitos susuka burbulini maiseli. negi sitie budai pasiteisina visoms. bet mane domina buten tos mergaites, kurios jau galima sakyti ASES visam velimo procese. Ka jus naudojate, brangiosios?negi vien igudusiu rankyciu pagalba?
aciu sirdingai uz atsakymus.
Atsakyti