Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai



nugerai, bishki pasigirsiu,- lauzhiaus vel rankeles pirmakart shi sezona:
user posted image
[/quote]


o tokiom tapkem kokia iskiarpa turi buti???? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
[quote=dorme,2009 11 25, 14:35]
nugerai, bishki pasigirsiu,- lauzhiaus vel rankeles pirmakart shi sezona:
user posted image
[/quote]
o tokiom tapkem kokia iskiarpa turi buti???? g.gif g.gif g.gif
[/quote]
Apibrėžta kojos pėda ir padidinta. Tokie "padai" turi būti du abiems šlepetėms ir veliam iš karto abi.
Atsakyti
Sveikos merginos. As is pradedanciuju, norejau parodyti savo paskutines tapkutes. Tik blin veliau veliau nesuveliau. Pirkau lietuviska karsini, dejau 4 sluoksnius, o isejo tiesiog kaip siltos kojines, labai minkstos,plonos ir pukuotos.
user posted image/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeniania: 26 lapkričio 2009 - 10:18
manau čia ne nuo karšinio priklauso, gal reikėjo daugiau vilną pakankint smile.gif
Aš ir dar nedaug vėlus tai vienos vienokios kitos kitokios gaunasi
tuoj nuforkysiu kad dvejas....
Atsakyti
niu va

user posted imageuser posted image
tai tie violetiniai nusivėlė kiečiau nei geltoni smile.gif Bet čia todėl, kad reikėjo žūt būt mažint dydį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 26 lapkričio 2009 - 14:39
Iš karšinio nebandžiau šlepečių velt, bet sluoksna tai buvo pasitaikius viena, kuri niekaip nesusivelė, tai pasiskaičius labiau patyrusių vėlėjų pasisiakymus, įdėjau skalbti į skalbyklę. Ištraukiau susivėlusias, bet kažkaip neproporcingai g.gif
Įdedu paskutinius tapukus ax.gif
user posted image
user posted image

srauni_upe, labai jau gražios tavo geltonosios wub.gif Čia išsiuvinėta ar kažkokia juostelė prisiūta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 26 lapkričio 2009 - 14:38
zeniania,- dar velk.
jei vilna prastai veliasi ishdzhiovini,- vel veli,- daug lengviau. As daznai slepetes per pora kartu veliu...

srauni_upe, shauniai tau gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 11 26, 14:38)


srauni_upe, shauniai tau gaunasi thumbup.gif


ačiū smile.gif
čia kalėdinės dovanos bus, tai reik kankintis kol gaunasi kažkas į temą smile.gif Tik vis dėl dydžių baiminuos, kad nebūtų per siaura ir pan. Dabar vyriškas veliu - va ten tai daugiau darbo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ringa @ 2009 11 26, 14:37)


srauni_upe, labai jau gražios tavo geltonosios  wub.gif Čia išsiuvinėta ar kažkokia juostelė prisiūta?


ai siuvinėjau čia paprastuoju būdu... nelabi siuvinėt moku, bet reikėjo kažkaip apipuošt
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 11 26, 16:38)
zeniania,- dar velk.
jei vilna prastai veliasi ishdzhiovini,- vel veli,- daug lengviau. As daznai  slepetes per pora kartu veliu...





Veliau daugiau kaip 5ias valandas, ir kisau po karstu vandeniu, tada vel veliau, tai ne pirmos mano tapkes, o apie lietuviska karsini is wool.lt as girdejau atsiliepimu kad jis labai jau nesivelia. Jei dar velciau pasidarytu jau tapkes vaikui. Na man kol kas ir kaip kojines jos gerai, sau nusivelsiu dar.
O cia kaip pvz vaiko tapkutes is zelandietisko karsinio. Suveliau nepilnai per tris val.

user posted image/
Atsakyti
bet jei paliksi nesuveltas,minkstas, nesiosi trumpai.
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 11 26, 21:15)
bet jei paliksi nesuveltas,minkstas, nesiosi trumpai.



zinau, o jei davelsiu, isvis nenesiosiu biggrin.gif tai man tiek to, pasidarsyiu dar sau veltinuku, o sitas kaip kojines nesioju, svarbu silta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2009 11 26, 14:37)
Iš karšinio nebandžiau šlepečių velt, bet sluoksna tai buvo pasitaikius viena, kuri niekaip nesusivelė, tai pasiskaičius labiau patyrusių vėlėjų pasisiakymus, įdėjau skalbti į skalbyklę. Ištraukiau susivėlusias, bet kažkaip neproporcingai  g.gif 
Įdedu paskutinius tapukus ax.gif



Aš vienas tapkes kurias reikėjo per prievartą dar sumažint ir suvelt ko ne užplikiau ( nu ne visai, bet netoli to), tada jau kai buvo imanoma kišt rankas - vėliau. Ir gerai kietai susivėlė tada.
Atsakyti