Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Koks forumas nurimes. verysad.gif
Cia Jums visoms po balioniuka 4u.gif , nuotaikai praskaidrinti.
O as su klausimeliu atkeliavau.
Pasiskolinau tapkuciu nuotraukyte is "Aurelia", tikiuosi nesupyks.
Labai grazios tapkutes. Iskilo klausimukas kaip privelti ta gelyte? Ir kaip ja pasigaminti. As galvoju pasidarai kilimeli, ir issikerpi juostele, o paskui tiesiog susuki? g.gif
O kaip ja privelti ar prisiuti?
Atsakyti
Jau kuris laikas kasdien atsiverčiu veltinio syrelį - užbūrė jis mane ax.gif Pati ėjau į pradžiamokslio kursus, skaičiau V. Kazlauskaitės knygą, o paskui namie naktimis atkakliai gadinau vilną biggrin.gif Na o dabar jau kažkas padabnesnio pradėjo gautis, bet dar nepavyksta taip, kaip norėčiau. Būčiau labai dėkinga, jei nurodytumėte kur klaidas darau - jūs gi senai veliat, viską įžvelgiat mirksiukas.gif
Tapkutės sesutėms:
user posted image
user posted image

Tapkutės draugei:
user posted image

Mano tapkės tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Pirmos labai mielos wub.gif
Atsakyti
Man labai grazu ringa. O kaip pirmos man pradinukei atrodo super thumbup.gif .
As taip pat mokesiau skaitinedama forumus. jie labai man padejo.
Jei nepaslaptis kiek laiko uztrunkate veldama viena pora tapkuciu suaugusiam? As uztrukau 8val. doh.gif Ir man sonuose vistiek gaunasi tokia kietoka linija. Veliau imesiu nuotraukyte, nes dar dekoruojama sausuoju budu.
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus blush2.gif Bet labai noriu išgirsti ir pastabų ax.gif Šios šlepetės ne pirmos, o kokios ketvirtos (pirmųjų net rodyt negaliu - tik vilną sugadinau mirksiukas.gif ) O vėlimas šlepečių užtrunka man irgi beviltiškai ilgai - per du vakarus veliu, tikrai ne greičiau nei per 8 val. suveliu. Man nesigauna jokios kietos linijos g.gif Tik galvoju gal kiečiau kažkaip suvelt reikėtų, nes pūkuotos jos pas mane gaunasi, o kitų nuotraukose pūkų nematau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 12 lapkričio 2009 - 13:43
tai kad nera ka kritikuoti smile.gif
visu pirma tai foto mazutes. o kiek is ju matosi tai geros tos tapkes.
pukuotos, ypac jei dauzai veldama, tikrai bus, bet nematau cia nieko blogo.
as paprastai tapkiu pora nuo isdeliojimo iki pabaigimo suveliu mazdaug per 3 valandas. veliu su bambukiniu kilimeliu, karstinu vandeni iki verdancio, dar ir padauzau i vonios siena pabaigoje.
Papildyta:
QUOTE(jugita_m @ 2009 11 12, 10:31)
Koks forumas nurimes.  verysad.gif
Cia Jums visoms po balioniuka  4u.gif , nuotaikai praskaidrinti.
O as su klausimeliu atkeliavau.
Pasiskolinau tapkuciu nuotraukyte is "Aurelia", tikiuosi nesupyks.
Labai grazios tapkutes. Iskilo klausimukas kaip privelti ta gelyte? Ir kaip ja pasigaminti. As galvoju pasidarai kilimeli, ir issikerpi juostele, o paskui tiesiog susuki?  g.gif
O kaip ja privelti ar prisiuti?

o kodel nori butent tokiu roziu? juk gali savo kazka sugalvoti. nezinau tiksliai kokiu budu jos darytos, bet manau, kad tikrai ne velta juostele. o ir pati gelyte mano supratimu prisiuta.
Atsakyti
Ačiū, bandysiu su karštu vandeniu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
veliu tapukus, vieną tapuką jau nuvėlau. Čia pirm as mano toks darbelis, tai ten jo "grožiu" nesigirsiu. Forma ir storis normalūs, aišku tik nedariau dekoracijų kaip pabandymui. Bėda tik su dydžiu... doh.gif Na žinojau kad vilna traukiasi, bet kad tiek tai ne doh.gif Gavosi kažkur 41 (Niekas tarp artimųjų tokios kojos neturi) nors turėjo 43...
Tai norėjau paklausti: Jei Pavyksta atititaikyti lekalą pagal kuri darai tam tikro dydžio tapukus, tai ar reiškia kad ir kią kartą tas lekalas atitiks daug maž tą patį kojos numerį?
Nesinorėtų šlepetes nuolat velti niekam smile.gif

Ir dar klausimą turiu.
Veltinio parduotuvėje esu mačius kad tapukų padai padengti kažkuo panašiu ar į silikoną, ar į gumą. Gal įsivaizduojat kas tai? Suprantu tai turėtų sumažint pado dėvėjimąsi ir slidinėjimą. Dar esu mačius, kad prie padų būna prisiūta zomša... bet čia vėlgi ne taip lengva įsigyt.

Atsakyti
Mane domina kaip tos rozytes padarytos ir kaip prisitvirtina. Pati technika. Noriu ant kepureles mazai mergytei keleta labai smulkiu rozyciu privelti. Gal jos tiesiog po lapeli viena prie kitos priveltos.

o kodel nori butent tokiu roziu? juk gali savo kazka sugalvoti. nezinau tiksliai kokiu budu jos darytos, bet manau, kad tikrai ne velta juostele. o ir pati gelyte mano supratimu prisiuta.
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 11 13, 09:43)
veliu tapukus, vieną tapuką jau nuvėlau. Čia pirm as mano toks darbelis, tai ten jo "grožiu" nesigirsiu. Forma ir storis normalūs, aišku tik nedariau dekoracijų kaip pabandymui. Bėda tik su dydžiu...  doh.gif Na žinojau kad vilna traukiasi, bet kad tiek tai ne  doh.gif  Gavosi kažkur 41 (Niekas tarp artimųjų tokios kojos neturi) nors turėjo 43...
Tai norėjau paklausti: Jei Pavyksta atititaikyti lekalą pagal kuri darai tam tikro dydžio tapukus, tai ar reiškia kad ir kią kartą tas lekalas atitiks daug maž tą patį kojos numerį?
Nesinorėtų šlepetes nuolat velti niekam smile.gif

Ir dar klausimą turiu.
Veltinio parduotuvėje esu mačius kad tapukų padai padengti kažkuo panašiu ar  į silikoną, ar į gumą. Gal įsivaizduojat kas tai? Suprantu tai turėtų sumažint pado dėvėjimąsi ir slidinėjimą. Dar esu mačius, kad prie padų būna prisiūta zomša... bet čia vėlgi ne taip lengva įsigyt.


ant padu tepamas Lateksas. Isigyti veltinio namuose, vilnos fabrike, ir pan.wink.gif

slepetes klojamos ir veliamos ishkart po 2,- antraip niekada nepadarysi tokio pat storio. Tikiuosi, bent jau susiklojai ishkart 2. Su lekalais elgtis ishmoksi, igijus daugiau praktikos 4u.gif slepetes beveik visada galima pamazhinti iki dydzhio, kuri kazhkas neshioja, 'padidinti', taip, kad nenukentetu suvelimas, deja, ne biggrin.gif Kita karta daryk didesni lekala smile.gif

QUOTE(jugita_m @ 2009 11 13, 10:08)
Mane domina kaip tos rozytes padarytos ir kaip prisitvirtina. Pati technika. Noriu ant kepureles mazai mergytei keleta labai smulkiu rozyciu privelti. Gal jos tiesiog po lapeli viena prie kitos priveltos.

nu nesuprantu unsure.gif .... pamatei kas patiko pas Aurelia, tai ir eik, klausk pas ja,- kas jau kas, o ji tikrai zhinos kaip padare rolleyes.gif ash, pvz, galiu tik paspeliot, jog rozhele buvo suvelta ant trikampio ar pusapskritimio shablono, sudrapiruota ir prisiuta.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 11 13, 11:37)
ant padu tepamas Lateksas. Isigyti veltinio namuose, vilnos fabrike, ir pan.wink.gif

slepetes klojamos ir veliamos ishkart po 2,- antraip niekada nepadarysi tokio pat storio. Tikiuosi, bent jau susiklojai ishkart 2. Su lekalais elgtis ishmoksi, igijus daugiau praktikos  4u.gif  slepetes beveik visada galima pamazhinti iki dydzhio, kuri kazhkas neshioja, 'padidinti', taip, kad nenukentetu suvelimas, deja, ne biggrin.gif  Kita karta daryk didesni lekala  smile.gif



Oi beabejo Iškart dvi, ir vėliau iškart dvi, tada išėmiau lekalus ir jau vėliau po vieną, tada rankelės pavargo r pasidėjau šiandienai pabaigt vieną.

Veltinio namuose pasiteirausiu to latekso smile.gif Vistiek planuoju eiti papuošimui kokios prabangesnės vilnos smile.gif

Ačiū tau labai 4u.gif
Atsakyti
O panesiojus tapkiukus jums latekso krasciukai neserpetoja? Bent jau ant mano sunaus takiuku pastoviai krastelis atsilupineja, tai jis aisku ji dar labiau papesioja... verysad.gif


Gal blogai uztepiau g.gif user posted image

Cia jau jo truputi nunesioti..


O cia mazosios Smiltes darzelinis apavas:

user posted image
user posted image
Papildyta:
Ai kai jau dedu, tai ir mociutei savo nuveltuosius idedu, tik sitie kazkaip pasigarbanojo , bet ant kojos nesimato smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaja: 13 lapkričio 2009 - 20:01