Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

imr, kaip pirmi, labai geri, net labai.
inggusia, super turi talenta, tiesa, o ten ant vailkishku keduku oranzinis priekis pribadytas? kaip ir ant tu su roziniu vidumi, taskai/apskritimai irgi pribadyti? lyg matau adatos skylutes...
viena vienintele klaida matau, gal... o gal ir nea.
Sakyk, kada paskutini karta kirpai tuos rozinius tashkus/apskritimus? man atrodo, kad skyle imovimui kirpta pries pat velimo pabaiga, arba jau baigus velti, nors gal as ir klystu... mat jei kerti slapiai veltini, kirpta vieta butina apvelt.

QUOTE(Kerpena @ 2008 12 08, 20:57)
O ar tas lateksas nenusilupa? mano vaikams, tai pirmiau lateksas pradėjo lupinėtis, nei šlepetės plyšti?

tai dziaukis, kad lateksas nusilupo, gi blogiau butu, jei pade butu skyle atsiradusi.
Juolab latekso galima vel uztepti, ispaluni baciukus, isdziovini ir vel tepi lateksa.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 12 10, 02:34)
imr, kaip pirmi, labai geri, net labai.



aciu labai wub.gif
aisku as jau nekalbesiu apie jusu darbu grazuma thumbup.gif puikuma ir nuostabuma, nes jie verti daug geresniu zodizu wub.gif
Atsakyti
labai grazus ir idomus darbeliai smile.gif
Atsakyti
Ant slapiu grindu man lateksu teptos slepetes slysta ziauriai doh.gif Pora kart issitiesiau visu ugiu, bijau gala gaut, tai dabar plaunu grindis be slepeciu, net nezinau, gal cia bizalas pilamas i vandeni su linu semenim, kad grindys blizgetu, kaltas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2008 12 11, 12:36)
Ant slapiu grindu man lateksu teptos slepetes slysta ziauriai  doh.gif  Pora kart issitiesiau visu ugiu, bijau gala gaut, tai dabar plaunu grindis be slepeciu, net nezinau, gal cia bizalas pilamas i vandeni su linu semenim, kad grindys blizgetu, kaltas  g.gif

na va reiskais ir lateksas slysra smile.gif
as dar sumasciau o jei su karstais klijais padarius tuos burbuliukus ? ar niekas nebandet ?
o as vakar padariau taip is odos gabaliuku prikarpiau peduciu mazyciu, ir su karstais klijais jas priklijavau prie paduku... nezinau ar tai slydima sumazins ar ne bet fantastiskai atrodo thumbup.gif ( odos gavau is seno rankenuko ax.gif ) idesiu foto veliau smile.gif jei kam idomu... manau tos pedutes tikrai nukris anksciau ar veliau, bet nors truputi palaikys ... nors si ryta bandziau nuplesti viena , kreivai uzklijavau ir perklijuoti, tai nenusiplese schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imr: 11 gruodžio 2008 - 12:12
QUOTE(Aurelia @ 2008 12 11, 10:36)
Ant slapiu grindu man lateksu teptos slepetes slysta ziauriai  doh.gif  Pora kart issitiesiau visu ugiu, bijau gala gaut, tai dabar plaunu grindis be slepeciu, net nezinau, gal cia bizalas pilamas i vandeni su linu semenim, kad grindys blizgetu, kaltas  g.gif



na gal tikrai linu semenys kalti- nes man visiskai lateksas neslysta- netgi atvirksciai siek tiek stabdo..smile.gif
Atsakyti
maivausi su savo nauajais batukais... nu bet foto kokybe tai super prasta doh.gif atsiprasau smile.gif
URL=http://img126.imageshack.us/my.php?image=webcam200812102209fo2.png]user posted image[/URL
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imr: 11 gruodžio 2008 - 19:41
QUOTE(imr @ 2008 12 11, 19:39)
maivausi su savo nauajais batukais... nu bet foto kokybe tai super prasta  doh.gif  atsiprasau  smile.gif



Nu nieko nesimato doh.gif
Ir nuotrauka nepasididina doh.gif
Gi tiesiog didesnę nuotrauką įkelt reikėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as Imr siek tiek padesiu ax.gif ir imesiu jos batuku didesne nuotrauka 4u.gif
user posted image
Kiek suprantu cia vaikiski batukai bigsmile.gif
Labai dailus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 11 gruodžio 2008 - 20:39
QUOTE(Oksyte @ 2008 12 11, 22:36)
Na as Imr siek tiek padesiu  ax.gif  ir imesiu jos batuku didesne nuotrauka  4u.gif
user posted image
Kiek suprantu cia vaikiski batukai  bigsmile.gif
Labai dailus  smile.gif

aciu labai 4u.gif
kazkodel man nejo ideti didesne s:( matyt kazka ne tiap dariau smile.gif
Atsakyti
imr, idomiai tos skyles iskirptos, man patiko, vis kazhkas naujo smile.gif
Man lateksuotos neslysta ant slapiu grindu, ir siaip, jos man slysta net maziau nei apsiutosios oda.

Matai, Imr as bandziau irgi oda apsiut, tikslaiu sakant nesdavau batsiuviui, jis priklijuodavo + apsiudavo, bet man nepatiko, nes subjaurodavo tapkiuku forma + papildomas svoris prisidedavo + jos taip gerai kojos neapguldavo.
ir su karstais klijais bandziau, tu patikek manim, nusipirk latekso.

o cia dvi naujos mano
Tinklines kojines iki puses blauzdu, nepraktishkas daikatas jaunai merginai smile.gif
user posted image

ir man pacios graziausios mano nuveltos slepetes, glostau ir glostau, mmmmhmm kaip megstu derini sokoladas-zydra-oranzine
user posted image
Atsakyti
g00te, jau rasiau, ale ir cia paantrinsiu - buduaras - llux - sodrus triufelinis sokoladas, puostas apelsino zievelemis, su keliais lasais tirstinto mirino leksteje biggrin.gif
Atsakyti