Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Gaila kad tenka uzsiimti vos ne floodinimu , bet juk norisi , kad dvasine krize nepaliestu . Tai va tenka uzsiimti aktyvia reklama , gal kam negaila savo ranku siliumos ir sutinka pasidalinti su kitais biggrin.gif Viskas parase biggrin.gif
Atsakyti
sagdo, labai gražūs batukai thumbup.gif
Atsakyti
sagdo nuostabus batukai, o kiek apytiksliai tokiems baciukams vilnos reikia, ir is kokios darai, is karsinio ar tos paprastos?
Atsakyti
Aciu jums blush2.gif ,Formute formuoju rankomis i vidu prikisusi maisu,o vilnos tiksliai nezinau kiek sunaudoju priklauso nuo dydzio ,veliu ir is sluoksnos ir is karsinio ax.gif
Atsakyti
Labukas,

na ir šioje temoje paklausiu. Kur Kaune perkate lateksą tapkių padukams? Ir kos kiekis, kaina?

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
dar vieni dideli šiltukai

user posted image

ir pagaliau turim visa seimyna

user posted image
Atsakyti
Oho ho ho kokie grazuciai.
O as susiduriau su tokia prolemele. Kaip pirmam kartui tai nusprendziau nuvelti idekliuka telefonui. Veliau is paprastos LT vilnos. Tai gavosi toks labai storas ir kietas. thumbup.gif Bet veliau labai ilgai. Bet problemele tokia, kad kai kur net skylutes atsirado. Nors vilna dejau tolygiai. Cia taip gavosi kociojant.
Tai dabar bijau velti tapkutes. Nes jei tapkuteje padas bus skyletas. rolleyes.gif
Gal ka as netaip darau? Gal nereikia taip stipriai kocioti? g.gif
Atsakyti
Pasiūlykit šiltus batukus vaikui (apie 14-15cm viduj), ilgesnius, storesnės vilnos, kad į lauką žiemą galima būtų eiti, gali būti padukas neslystantis.
Ir dvejas poras moteriškų šlepečių (39 arba 40 ir 41 dydžių), ne riestom nosim. Laukiu į až arba el.paštu geriausia su foto ir kainom iš karto. kaunas. sandrava(eta)gmail.com
Atsakyti
Sagdo , kokie nuostabūs tapukai vaikiški wub.gif thumbup.gif Širdis džiaugiasi bežiūrint į juos thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Grite blush2.gif ,ir as dziaugiuosi kai mano darbai kazkam patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 10 17, 15:04)
Aciu Grite  blush2.gif  ,ir as dziaugiuosi kai mano darbai kazkam patinka  ax.gif

LABAI LABAI GRAŽU,NET ŽIŪRINT KOJYTĖS ŠYLĄ bigsmile.gif

O kiek apytiksliai vilnelės sunaudojo tapkytėm?
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 10 17, 15:04)
Aciu Grite  blush2.gif  ,ir as dziaugiuosi kai mano darbai kazkam patinka  ax.gif

Sagdo, nuostabu, super wub.gif
Atsakyti