Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Aš tai suprantu, kad blogas latekso kvapas yra dėl amoniako. Aš pirkau lateksą tai ant jo užrašyta suskystintas amoniaku - tepant kvapelis nekoks, bet tuoj pat išsisklaido. Matyt būna su amoniaku ir be amoniako, todėl ir kvpai skirtingi.

Mergaitės, aš sutepiau tapkutes su tuo lateksu, o paskui kažkaip suabejojau ar tepant visą padą (ne kokiais taškučiais, ruoželiais) vilnos savybės pade nesuprastėja, juk guma tai nekvėpuoja, o čia visas padas keliais sluoksniais nulateksuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 12, 19:24)
g00te  thumbup.gif  abejos super, bet tas shokoladines nors suesk doh.gif  lotuliukas.gif

apie lateksa,- ash tai ji ne uzhtepu, o itrinu teptuku i veltini (pirma sluoksni), antra-trecia plonai tepu su teptuku. Tada jis tikrai nenusilupa...

mano naujausios, storos...vel rankas lauzhiaus wacko.gif
user posted image


Vaje vaje wub.gif wub.gif koks grozis. Noriu ir as tokiu. Nu baigsis pas mane visos sventes, visi gimtadieniai ir as pradesiu velti. Bus Jums vargelio su manim. biggrin.gif
Daug Jums balioniuku. 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 09 02, 09:03)
Aš tai suprantu, kad blogas latekso kvapas yra dėl amoniako. Aš pirkau lateksą tai ant jo užrašyta suskystintas amoniaku - tepant kvapelis nekoks, bet tuoj pat išsisklaido. Matyt būna su amoniaku ir be amoniako, todėl ir kvpai skirtingi.

Mergaitės, aš sutepiau tapkutes su tuo lateksu, o paskui kažkaip suabejojau ar tepant visą padą (ne kokiais taškučiais, ruoželiais) vilnos savybės pade nesuprastėja, juk guma tai nekvėpuoja, o čia visas padas keliais sluoksniais nulateksuotas? g.gif

kvepuoja, padas neprakaituoja, lateksas hidrofobiskas, persigeria vanduo, jei i bala ilipsi, nebent tu naudoji kazkoki statybini, net nezinau tada smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Aurelia.
Naudoju normalų, iš veltinio namų.
Kiek teko domėtis lateksu, neteko skaityti apie jo pralaidumą orui ar vandeniui, priešingai visur rašo, kad gaminiai su lateksu (tiek natūraliu, tiek sintetiniu) visai nekvėpuoja. Čiužiniai, lateksinės pirštinės, prezervatyvai wub.gif - lyg ir nelaikomi kam nors pralaidūs.
Nežinau ką ir galvot g.gif
Bet vis tiek ačiū už nuomonę. Turbūt geriausiai į šį klausimą atsakys kojelės, apautos tokiais tapukais.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 09 02, 14:01)
Ačiū, Aurelia.
Naudoju normalų, iš veltinio namų.
Kiek teko domėtis lateksu, neteko skaityti apie jo pralaidumą orui ar vandeniui, priešingai visur rašo, kad gaminiai su lateksu (tiek natūraliu, tiek sintetiniu) visai nekvėpuoja. Čiužiniai, lateksinės pirštinės, prezervatyvai wub.gif - lyg ir nelaikomi kam nors pralaidūs.
Nežinau ką ir galvot g.gif
Bet vis tiek ačiū už nuomonę. Turbūt geriausiai į šį klausimą atsakys kojelės, apautos tokiais tapukais.

Na miegam ant lateksinio ciuzinio, ir kvepuoja jis ir sysius isigertu, jei kas prisisiotu lotuliukas.gif Kaip kempine wink.gif
Atsakyti
Ačiuks Aurelija už paprotinima. 4u.gif
Aš jau gerai nepamenu bet ko gero plovimui miltelius naudojau, g.gif Nieko ateiityje gudresnė būsiu.
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2009 09 03, 08:50)
Na miegam ant lateksinio ciuzinio, ir kvepuoja jis ir sysius isigertu, jei kas prisisiotu  lotuliukas.gif  Kaip kempine wink.gif

Galit drąsiai sysiot 4u.gif , perbėga kiaurai ant grindų - reikalas patikrintas. Kvėpuoja jis dėl piršto didumo skylių jame.

Na, kiek suprantu, kojos su nulateksuotom tapkutėm neprakaituoja, man tas svarbiausia, nes išleidau vaiką į mokyklą, o paskui susipergyvenau, gal be reikalo to latekso pritepiau.

Atsakyti
nepergyvenk neprakaituoja kojos vilnonėse tapkėse biggrin.gif
Atsakyti
Menulio paviršius
Kedukai iš merino vilnos smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
KAIP GRAZU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet cia padukas dar priklijuotas, jei neklystu.
O kaip tokius reikia padaryti? Kaip Jus ta liezuveli pridedate? g.gif

[quote=g00te,2009 09 08, 02:57]
Menulio paviršius
Kedukai iš merino vilnos smile.gif
Atsakyti
padas lateksuotas, nesiuvu as padu, nervina, kad su prisiutais padais negalima skalbti skalbyklej.
Liezuvis priveltas, jokiu siuliu smile.gif
Atsakyti
G00te thumbup.gif
tokie mano skonio labai ax.gif
net rankos panizho savo vilnas ishsitraukt biggrin.gif
Atsakyti