Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

tokias slepetes butu gaila ir nesiot:)
Atsakyti
Jau Jusu visu tapkuciu grozis,neispasakytas!!!

norejau paklausti,ar tik vienoje, vietoje pardavinejamas lateksas?
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2009 08 22, 15:10)
norejau paklausti ar lateksas gali gesti? turiu mazdaug puse metu ir ilga laika nenaudojau, siaip isdziuves jis buna skaidrus, taciau dabar kai uztepiau jo ant baltos vilnos, jis iszdziuves man parudavo (slapio smelio spalva), nekaip ziurisi  verysad.gif ar taip gali buti?


Labutis,
Tai, kad ir naujas lateksas ant balto vilnelės paruduoja (pati ne kartą esu išbandžius). Bet juk tai padas, nepergyvenk. Svarbu, kad lateksas gražiai ir lygiai būtų išteptas. Arba venk baltų tapkyčių, nes jos nėra labai praktiškos smile.gif .

Papildyta:
QUOTE(Damselflfly @ 2009 08 23, 15:45)
Norėjau paklausti, ka daryti, kad vilna nebūtų tokia pasišiaušusi? Gal per mažai suvėliau? Nes batukus naujagimiui bandžiau velti.. Skaitau, skaitau, ir niekur apie tai nerašo, nerandu..  doh.gif  Sakau, gal jūs, darbštuolės, patarsit..  ax.gif


Sveikute,
Gerai, kokybiškai suvelti batukai nebūna pasišiaušę. Manau, tu jų tiesiog nedavėlei. O nekokybiškai suvelti greit išsipešios, susinešios.
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2009 08 21, 20:09)
stai mano ciapses, truputi pasisiaususios, nors ir is sluoksnos veliau  smile.gif
user posted image

hmm visai neblogos smile.gif
tik as patarciau, uzkulnio visai nenukirpti, o palikt bent 1.5 cm, palaikys pada o ir visos sliopces forma.. arba jei jau nukerpi visiskai, tai tada kazhkaip labai gudriai ta pada sustiprinti, bent jau as nukirpusi stiprinu smile.gif
o ta apsipukavusi melyna vilna tai hmm g.gif man kazhkada taip negraziai apsipukavo nekokybiska nesivelianti vilna, gal ir pas tave tokia? pabandyk smarkiai suveltt tiesioog nedidele servetele ir parodyk cia, paziuresime smile.gif

lateksas, jo, atrodo negraziai, bet gi tai padas, bile ilgiau laikytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2009 08 25, 20:30)
hmm visai neblogos smile.gif
tik as patarciau, uzkulnio visai nenukirpti, o palikt bent 1.5 cm, palaikys pada o ir visos sliopces forma.. arba jei jau nukerpi visiskai, tai tada kazhkaip labai gudriai ta pada sustiprinti, bent jau as nukirpusi stiprinu smile.gif
o ta apsipukavusi melyna vilna tai hmm  g.gif  man kazhkada taip negraziai apsipukavo nekokybiska nesivelianti vilna, gal ir pas tave tokia? pabandyk smarkiai suveltt tiesioog nedidele servetele ir parodyk cia, paziuresime smile.gif

lateksas, jo, atrodo negraziai, bet gi tai padas, bile ilgiau laikytu smile.gif



sitos mano pirmos kai bandziau daryti be uzkulio, tai jau kai kirpau tai is dusios kirpau, jos pagal koja gavosi pertrumpos g.gif , bet man tiks, sunesiosiu, o vilna buvau pirkusi salikui velti, bet isbadziau ant tapkiu blush2.gif

lateksa tai jau buvau nurasiusi kaip sugedusi produkta, nes prisimenu kai tik atidarius tepdavau, jis isdziuves budavo tos skaidrus, persvieciamas, o dabar po pusmecio jo uztepus - toks tamsiai rudas.
Atsakyti
Mazokai vandens, todel ir pasisiause, jeigu jos kietai suveltos, tiesiog apskusti galima wink.gif Del uzkulnio pritariu gootei smile.gif
Atsakyti
Ar buvo kam nors lateksas sugedęs taip, kad labai jau nemalonus kvapas sklistų. Visą vasarą nieko nevėliau, savaitgalį nuvėliau šlepetes, o vakar atidarius latekso buteliuką vos nenumiriau. Sunku net nupasakoti kas per kvapas. Gal lateksas turi kažkokį galiojimą ir suvartojimo terminą atidarius?
Atsakyti
Mano letaksui ir gi kažkas nutiko. Pirkau pavasarį , pilstoma -kibirėlyje. Tepant smirdėjo kaip pasiutęs. Bet nieko nenusitručijau. Ir tapkės nešiojosi gerai. Vaikų , vyro tapkes tai kažkaip ploviau , ir matyt lateksas apsiplovė ir neiko blogo nenutiko , o va manosioms... g.gif g.gif
Mano tapkės veltos balandį ir teptos 2 sykius letaksu, paskui apnešiojus dar sykį tepiau.
Tai va liepa sumaniau jas išplauti. Ploviau rankomis , atsargiai. Bet išdžiuvus tapcių, padas keliose vietose ėmė lipti. Vyras sako gal įlipai į kokį tirpiklį. Tai aš nežinodama ką daryt, tas tapkes išploviau dar syk ir kampan švystelėjau ir nenešiojau. Bet laikui bėgant limpantys lopai tik didėjo. Nepadėjo nei plovimas. Daviau mergickom tas tapkes po lauką vaikščiot, po smėlį, sakau gal nusitrins i žvyriuką. Tai kiemo žvyriukas kultūringai prilipo. Tos vietos kur gerai kontaktuoja su žeme apsišiurino, o kraštai kaip lipo , taip ir limpa. Sugalvojau įmest i skalbianke, Sakau gal nuskalbs. Taip lipnumas nusiskalbė....tik visos tapkės lipnios pasidarė. Bandžiau atplauti, bet pasirodė paprasčiau naujas tapces pasidaryti.... tad išmečiau. blush2.gif verysad.gif
Juokingiausia, kad vakar brolienė atvežė pataisyti savo tapkes, jos buvo tuo pačiu lateksu teptos du sykius. Dabar jau pradilusiu padu, ir skalbtos ne sykį... Ir latekso padas baltas (tapkes atvežė tik išplautas ) O pas mane tas padas tai toks tamsus ir po plovimo buvo. g.gif
Nu ir pasakykit moteriškės kas čia su tuo lateksu darosi. Nes naujas tapkes pasidariau, bet kažkaip dar pado netepiau. Baisu buteli atsukti.
Džiaugiuosi ,jog tas pilstomas lateksas pasibaigęs seniai. O to iš butelio dar daug likę. Na gal nebus sugedęs. Tiesa lateksas butelyje niekada neturėjo jokio kvapo... ir kaip čia juos suprasti g.gif
Atsakyti
o kur ta latexsa pirkai? ta kuris "išsileido"?
hmm, na as perku is vilnos fabriko, paprastai perku dideli buteli, uztenka keliems menesiams, kol kas jokiu panasiu cirku nebuvo.. g.gif
Atsakyti
Nu gi čia idomei su tuo lateksu. Eisva patikrinti.
Atsakyti
Aš kalbėjau ne apie tą sintetinį latekso kvapą, kurį jis turi ir skleidžia naudojant, o čia kvapelis sakyčiau gerai panešiotų kojinių ar supuvusio kiaušinio. Lateksą pirkau žiemą, viskas buvo tvarkoj, gerai tepasi, gerai nešiojasi, nelimpa. Tikrai superinis, bet po vasaros atidarius buteliuką vos neuždusau. Galvojau gal taip turi būti ir ištepiau šlepetes, bet jas jaučiu teks išmesti, nes net nepradėjus nešioti smirda, kaip metus iš jų kojos nebūtų ištrauktos.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2009 08 27, 22:51)
Mano letaksui ir gi kažkas nutiko. Pirkau pavasarį , pilstoma -kibirėlyje. Tepant smirdėjo kaip pasiutęs. Bet nieko nenusitručijau. Ir tapkės nešiojosi gerai. Vaikų , vyro tapkes tai kažkaip ploviau , ir matyt lateksas apsiplovė ir neiko  blogo nenutiko , o va manosioms... g.gif  g.gif
Mano tapkės veltos balandį ir teptos 2 sykius letaksu, paskui apnešiojus dar sykį tepiau.
Tai  va liepa sumaniau jas išplauti. Ploviau rankomis , atsargiai. Bet išdžiuvus tapcių, padas keliose vietose ėmė lipti. Vyras sako gal įlipai į kokį tirpiklį. Tai aš nežinodama ką daryt, tas tapkes išploviau dar syk ir  kampan švystelėjau ir nenešiojau. Bet laikui bėgant  limpantys lopai tik didėjo. Nepadėjo nei plovimas. Daviau mergickom tas tapkes po lauką vaikščiot, po smėlį, sakau gal nusitrins i žvyriuką. Tai kiemo žvyriukas kultūringai prilipo. Tos vietos kur gerai kontaktuoja su žeme apsišiurino, o kraštai kaip lipo , taip ir limpa. Sugalvojau įmest i skalbianke, Sakau gal nuskalbs. Taip lipnumas nusiskalbė....tik visos tapkės lipnios pasidarė. Bandžiau  atplauti, bet pasirodė paprasčiau naujas tapces pasidaryti.... tad išmečiau. blush2.gif  verysad.gif
Juokingiausia, kad vakar brolienė atvežė pataisyti savo tapkes, jos  buvo tuo pačiu lateksu teptos du sykius. Dabar jau pradilusiu padu, ir skalbtos ne sykį...  Ir latekso padas baltas (tapkes atvežė tik išplautas ) O pas mane tas padas tai toks tamsus ir po plovimo buvo.  g.gif
Nu ir pasakykit moteriškės kas čia su tuo lateksu darosi. Nes naujas tapkes pasidariau, bet kažkaip dar pado netepiau. Baisu buteli atsukti.
Džiaugiuosi ,jog tas pilstomas lateksas pasibaigęs seniai. O to iš butelio dar daug likę. Na gal nebus sugedęs. Tiesa lateksas butelyje niekada neturėjo jokio kvapo... ir kaip čia juos suprasti g.gif

nuo plovikliu sureagavo, bet tokiu tveju tept reikejo ant virsaus lateksiu ir viskas wink.gif Ukisku muilu skalbkit, o jeei skalbiankej, tai ringuvos drozles i bugna meskit wink.gif
Atsakyti