Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(uups @ 2009 08 21, 09:12)
ikirpimas daromas trikampiu tokioms slepetems,- smaigalys i prieki, placioji krastine i kulna ir ne platesne, nei pora centimetru. Jos geriausia nei nenukirpti, ta galima padaryti veliau, jau suteikus slepetei forma. tada kulnas gaunasi nepriekaistingas smile.gif


ar sitaip?, nes man kulnas irgi nelabai grazus gaunasi, as tik ikerpu isilgai ir viskas, niekad nekirpau pailgo trikapio formos unsure.gif

user posted image
Atsakyti
shitaip drinks_cheers.gif
ir toleliau nuo kulno, pradedant beveik ties viduriu- lygiai kaip cia parodyta.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 08 21, 12:33)
shitaip  drinks_cheers.gif
ir toleliau nuo kulno, pradedant beveik ties viduriu- lygiai kaip cia parodyta.



einu klot vilna, noriu pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Uups.
Man kai kirpau brūkšniu gavosi gerai, tik ranka nelenda į mažesnes, sudėtinga pradžioj rankom velt ir šabloną sunku išimt. Paskui teko tą brukšnį tik pagilint, labai gražiai koją apgulė.
Senosiose temose tokia pamokėlė buvo, kai tą norimą nukirpt dalį tiesiog atkelia ir iškerpa tokį pailgą blynuką. Tai pagal tą ir pavariau, tas "blynukas" pavėlus dar išsižiojo, ir toj vietoj kur eina siauriausia pėdos vieta, gavosi "laivai".
Dar bėda būna žirkles įbesti kirpimui - prasipašo kaip ir skylė, aišku jinai paskui išsikerpa, bet kirpimas tapukų vėlime man sudėtingiausias. Ai, ką čia guostis, reik eit mokytis velt.
Atsakyti
stai mano ciapses, truputi pasisiaususios, nors ir is sluoksnos veliau smile.gif


user posted image
Atsakyti
norejau paklausti ar lateksas gali gesti? turiu mazdaug puse metu ir ilga laika nenaudojau, siaip isdziuves jis buna skaidrus, taciau dabar kai uztepiau jo ant baltos vilnos, jis iszdziuves man parudavo (slapio smelio spalva), nekaip ziurisi verysad.gif ar taip gali buti?
Atsakyti
neva, grazus batukai.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 08 23, 08:26)
neva, grazus batukai.


aciu smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ka daryti, kad vilna nebūtų tokia pasišiaušusi? Gal per mažai suvėliau? Nes batukus naujagimiui bandžiau velti.. Skaitau, skaitau, ir niekur apie tai nerašo, nerandu.. doh.gif Sakau, gal jūs, darbštuolės, patarsit.. ax.gif
Atsakyti
O kur butu galima isigyti lateksa padukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Damselflfly @ 2009 08 23, 15:45)
Norėjau paklausti, ka daryti, kad vilna nebūtų tokia pasišiaušusi? Gal per mažai suvėliau? Nes batukus naujagimiui bandžiau velti.. Skaitau, skaitau, ir niekur apie tai nerašo, nerandu..  doh.gif  Sakau, gal jūs, darbštuolės, patarsit..  ax.gif



sausus batukus nuskust paprastu skutimosi peiliuku ir neliks pasisiause mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2009 08 23, 23:37)
sausus batukus nuskust paprastu skutimosi peiliuku ir neliks pasisiause  mirksiukas.gif  4u.gif


Ačiū! Einu bandyt drinks_cheers.gif
Atsakyti