Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

nu nuo plovimo niekas nepasikeis mastau.gif reiketu velti, bet jei gerai, smarkiai suveltos tai ir tai ne ka tepades. o padukas irgi gali atsilupti. perleisk didesne koja turinciam wink.gif
Atsakyti
user posted image

Tai pirmosios mano veltos tapkutės dukrytei, kuriomis labai didžiuojuosi 4u.gif
Atsakyti
Labai gražiai ir dailiai nuveltos. Kaip pirmos, tai iš vis tobulos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita21 @ 2009 01 01, 16:22)
Kokie simpatulkos wub.gif


Pritariu labai simpatukai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2008 12 12, 19:24)
g00te  thumbup.gif  abejos super, bet tas shokoladines nors suesk doh.gif  lotuliukas.gif

apie lateksa,- ash tai ji ne uzhtepu, o itrinu teptuku i veltini (pirma sluoksni), antra-trecia plonai tepu su teptuku. Tada jis tikrai nenusilupa...

mano naujausios, storos...vel rankas lauzhiaus wacko.gif
user posted image



labai labai grazu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum party @ 2009 05 26, 01:55)
Pritariu labai simpatukai... smile.gif
Papildyta:
labai labai grazu... smile.gif

Tiesa, o tos baltos tai isvis wub.gif wub.gif wub.gif ir labai pedantiskai atrodo.
Atsakyti
Turiu trumpa SOS klausimeli--kuo isvalyti lateksa is teptuko, kuriuo tepiau ant tapkiuku pado? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2009 08 01, 10:31)
Turiu trumpa SOS klausimeli--kuo isvalyti lateksa is teptuko, kuriuo tepiau ant tapkiuku pado? blush2.gif


Tiksliai nežinau, bet aš iškart po tapkučių tepimo plaunu vandeniu ir visaip gramdau tą teptuką, dar iššukuoju metalinėm šukom ax.gif Anksčiau mesdavau panaudotus teptukus. Dar žinau, kad kai kas tepa su medine mentele - nebandžiau, man kažkaip teptuku priimtiniau biggrin.gif
Atsakyti
as tepi su peiliu... lug grietine ant bulkos smile.gif tik plonesniu sluoksniu 2-3 kartus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra's galerija @ 2009 05 01, 11:58)
user posted image

Tai pirmosios mano veltos tapkutės dukrytei, kuriomis labai didžiuojuosi 4u.gif

bigsmile.gif Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2009 08 17, 01:00)
as tepi su peiliu... lug grietine ant bulkos smile.gif tik plonesniu sluoksniu 2-3 kartus smile.gif


Aciu labai. 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, aš kai prakerpu batukams vidų (bandžiau velti 5 poras jau, tų ne su auliukais), man toliau veliant ta siauresnioji kulno dalis prakirptos vietos dėka nesusiaurėja. T.y. tiesiog prakirpimas vis žiojasi, traukdamasis kulnas vietoj to kad mažėtų, nesikeičia (arba nepakankanai siaurėja), nes traukimasis vyksta prakirptos vietos dėka. Painiai čia aiškinu smile.gif .
Gal kas padės su patarimu ką daryt?
Galvoju gal per daug pradžioj iškerpu, bet šiaip įkerpu tiek, kad vos ranka įtelpa (pjūvį darau vertikalų).
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
ikirpimas daromas trikampiu tokioms slepetems,- smaigalys i prieki, placioji krastine i kulna ir ne platesne, nei pora centimetru. Jos geriausia nei nenukirpti, ta galima padaryti veliau, jau suteikus slepetei forma. tada kulnas gaunasi nepriekaistingas smile.gif
Atsakyti