Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Sveikutės, gal kuri nors užsiimat veltų tapkučių vėlimu pagal užsakymą?
lauksiu atsakymo į a.ž.
Atsakyti
sveikos supermamos mirksiukas.gif turiu klausimeli-o pati velimo procesa moku(muilinu vandeniu) bet nesuprantu kaip ta batuko forma isgauti?cia gal veliamas vientisas audinys ir tada adatele badant sujungiama ar kaip?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2009 03 28, 19:54)
sveikos supermamos  mirksiukas.gif  turiu klausimeli-o pati velimo procesa moku(muilinu vandeniu) bet nesuprantu kaip ta batuko forma isgauti?cia gal veliamas vientisas audinys ir tada adatele badant sujungiama ar kaip?aciu  4u.gif


Batukai veliami ant šablono, apklojant jį vilna iš abiejų pusių. Dažniausiai apimtiniai daiktai veliami būtent ant šablono. Pasižiūrėk 1 - ame šios temos psl. yra nuoroda į 1-ą temą apie batukus, šlepetes. Tai joje - labai daug naudingos informacijos, nuorodų, mergaitės net nufotografavusios visą vilnos klojimo, vėlimo eigą su paaiškinimais, yra aprašymai ir anglų, ir rusų kalbomis. Informacijos gausu ir ji visa surinkta vienoj temoj. Tad nepatingėkit paskaityti, gi ieškoti per visą forumą tikrai nereikia.
Sėkmės!!!

O jei perskaičius kas nors neaišku bus-visada gi galima klausti, aiškintis , pasitarti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as paklausti, kokio mazdaug storio turetu buti slepetes? Na gal ir kvailas klausimas blush2.gif , bet man nelabai aisku. Pabandziau savo vaikiui nuvelti slepetes tai po poros savaiciu padai prakiuro doh.gif , tai as galvoju arba per plonos buvo, arba per mazai suveltos blink.gif , bet gal suveltos ir pakankamai, nes dydis nuo pradinio susitrauke dvigubai. Na zodziu ir pati nezinau kokia cia mano klaida buvo verysad.gif Buciau dekinga jei kas patartu 4u.gif
P.S. Atsiprasau uz klaidas , neturiu lietuvisku raidziu kompe
Atsakyti
QUOTE(Lepregonija @ 2009 03 29, 00:03)
Sveikos, noriu ir as paklausti, kokio mazdaug storio turetu buti slepetes? Na  gal ir kvailas klausimas blush2.gif , bet man nelabai aisku. Pabandziau savo vaikiui nuvelti slepetes tai po poros savaiciu padai prakiuro doh.gif  , tai as galvoju arba per plonos buvo, arba per mazai suveltos blink.gif  , bet gal suveltos ir pakankamai, nes dydis nuo pradinio susitrauke dvigubai. Na zodziu ir pati nezinau kokia cia mano klaida buvo verysad.gif Buciau dekinga jei kas patartu 4u.gif
P.S. Atsiprasau uz klaidas , neturiu lietuvisku raidziu kompe


Sveikute,
Na, nematant tapkyčių, negali niekas pasakyti, ar ne per plonos smile.gif .Žinoma, storesnės ilgiau dėvėtųsi. Ir jei veliant susitraukė dvigubai, tai galiu spėti, kad suveltos gana kokybiškai. O padus patarčiau tempi lateksu , kad prailgintumėt tapkiukų amžių ir nebūtų slidu su jomis vaikščioti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jowwwita @ 2009 03 30, 09:55)
Sveikute,
Na, nematant tapkyčių, negali niekas pasakyti, ar ne per plonos smile.gif .Žinoma,  storesnės ilgiau dėvėtųsi. Ir jei veliant susitraukė dvigubai, tai galiu spėti, kad suveltos  gana kokybiškai. O padus patarčiau tempi lateksu , kad prailgintumėt tapkiukų amžių ir nebūtų slidu su jomis vaikščioti smile.gif .

Šlepečių storis gavosi maždaug 3mm, jaučiu, kad plonokos doh.gif . Dėjau 4 vilnos sluoksnelius, bet matyt per plonai. Dabar ant prakiurusių padų užsiuvau odinius padukus, atrodo nelabai graziai, bet vaikiui patogu ir kol kas dar laikosi biggrin.gif Reikės nusipirkti dar vilnos ir pabandyti storesnes nuvelti. Tikiuosi geriau pavyks blush2.gif
Pabandysiu įkelt sliurkių nuotraukelę, bet nelabai cia kas joje matosi blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lepregonija @ 2009 03 31, 12:09)
Šlepečių storis gavosi maždaug 3mm, jaučiu, kad plonokos doh.gif  . Dėjau 4 vilnos sluoksnelius, bet matyt per plonai. Dabar ant prakiurusių padų užsiuvau odinius padukus, atrodo nelabai graziai, bet vaikiui patogu ir kol kas dar laikosi biggrin.gif  Reikės nusipirkti dar vilnos ir pabandyti storesnes nuvelti. Tikiuosi geriau pavyks blush2.gif
Pabandysiu įkelt sliurkių nuotraukelę, bet nelabai cia kas joje matosi blush2.gif user posted image


Fainuolės riestanosiukės thumbup.gif . Kaip pirmosios tavo šliopkikės, tai tikrai neblogai gavosi. Tik norėtųsi storesnių. Minėjai, kad dėjai 4 sluoksnius, tai ateityje dėk bent 6 (gal net 8) sluoksnius, tik žinok, kuo storesni sluoksniai , tuo manžiau vilna traukiasi.
Sėkmės dideliausios drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Labai ačiū už patarimą 4u.gif , reikės mėginti daugiau sluoksnių dėti. Niežti baisiai jau nagučiai biggrin.gif vėl pamėginti ax.gif
Atsakyti
Mano pirmasis bandymas:

user posted image

Daugiau mano darbų galite pamatyti mano svetainėje: Jolitos rankdarbiai
Atsakyti
Sveikos vilnos mylėtojos,turiu vilnones tapkytes su auliuku, nešioju jau keli mėnesiai bet man jos didokos,nelabai patogu.Gal žinote būdų kaip jas sumažinti? kiek čia skaičiau,rašote,kad galima plauti ir džiovinti iš naujo?
Atsakyti
QUOTE(vilna-vilnonė @ 2009 04 14, 13:54)
Sveikos vilnos mylėtojos,turiu vilnones tapkytes su  auliuku, nešioju jau keli mėnesiai bet man jos didokos,nelabai patogu.Gal žinote būdų kaip jas sumažinti? kiek čia skaičiau,rašote,kad galima plauti ir džiovinti iš naujo?


taip, galima plauti,cia kitos velejos isidrasinusios ir su skalb. masina plauti, as pati plaunu rankomis, svelniai pamasazuoju nekarstam vandeny ir isgreziu, po to reikia suformuoti buvusia tapkuciu forma ir palikti dziuti. Jei yra didokos - padeti dziuti karstai ir susitrauks garantuotai. mirksiukas.gif Gero devejimo smile.gif
Atsakyti
Ačiū tau silke:) o tapkes išplovus forma labai pasikeičia? Matai aš jas ne pati vėliau o pirkau,tai nežinau kaip ten kas gaunasi.Ir dar iškilo klausimėlis,tas padas kur patepta,kad neslidinėtų,jam nuo vandens nieko neatsitiks?
Atsakyti