Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

nu labai gražus pavasaris, o ir pirš 4u.gif bigsmile.gif tinės liuks
Atsakyti
Pirštinaitės paliko įspūdį bigsmile.gif Labai įdomios mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai kurpaites super thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites:)
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2009 02 27, 18:26)
Nair as simta metu nesigyriau, tai pasigirsiu wink.gif))

Noriu pasirodyti naujiena- silkines pirstinaites! Taip taip- jos silkines- vilnos visai visai nedaug- galbut jos ne tokios siltos, kaip storos vilnones, bet uztat labai dailios, lengvos, plonytes...

Naturalus silkas, merino vilna, biseris..

O taip pat- linksmos ir ryskiaspalves kurpaites "Pavasaris". Tam, kad greiciau jis ateitu! Tam kad greiciau viskas suzaliiuotu ir suzydetu! Tam, kad pavasarine nuotaika uzkrestu ir Jus!
Silkines pirstinaites "Rozine svaja"  smile.gif


užkabinai mane čia su tom pirštinėm, tokios jos smagios jau ir nuotraukoj atrodo thumbup.gif . turėsi dabar truputį papasakot, kaip čia taip gudriai sugalvojai. čia šilką kartu su trupučiu vilnos sumaišei kokiu nors būdų, ar nieko nemaišei, tiesiog sluoksnius labai kokybiškai išklojai, a? smile.gif
Atsakyti
cia ant audinio velta, kiek matau lens.gif

pasigrozhejau ir ash:) tik kumshtines man labiau shiltos patinka....Diva, aa, Diva, o gal pirshtuotas shilkinukes, aa? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 03 02, 19:55)
cia ant audinio velta, kiek matau lens.gif

pasigrozhejau ir ash:) tik kumshtines man labiau shiltos patinka....Diva, aa, Diva, o gal pirshtuotas shilkinukes, aa? bigsmile.gif



Viska ta Upsa mato- visas cia mano paslaptis isdesi..smile.gif)))

taip, ji teisi- silkas- tai sifonas..smile.gif Ir gyvai jos graziau atrodo nei nuotraukoje (chii- gerai kad mano vyras neskaito..smile.gif)))
O del pirstuotu- nu va kad kazkaip nu nors tu ka- nu neveza manes pirstuotos veltos pirstines.. megstu kumstines- o su pirstuotom tiek tuso, o didelio grozio nematau nors tu ka.. Nors gal silkines butu plonesnes... na- nezinau nezinau...

O del siltu kumstiniu- na sitas tik per fotosesija bandziau- tai labai silta buvo.. manau su musu ziemom bus pats tas..smile.gif) O be to- gi grozis reikalauja auku..smile.gif))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 02 kovo 2009 - 22:48
Sveikos mergaitės, labai gražūs darbeliai ir mš norėčiau pamėginti,tik kad nemoku,gal galite įmesti nuorodas tų tapkyčių ,aišku geriau rusų arba lietuvių kalba.Ačiū
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Bandau ir aš jungtis prie veltiniautojų. Pabandžiau batukus daryti. Kai kurie lygtais ir gavosi, sunkiausiai buvo su riestanosiais blush2.gif Niekaip gražiai nepavyko nosytės išraityti doh.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image



QUOTE(ievuschka @ 2009 02 25, 01:49)
Yra to latekso, gi ne deficitas  smile.gif
Mačiau VEltinio namuose, Vilniuje (Žemaitijos 11), o turbūt ir iš Vilnos fabriko užsisakyt galima.



Ką dar būtų galima tepti vietoj latekso?
Atsakyti
Labai liuks bačiukai. 4u.gif
Dėl pado kažką girdėjau, kad galima gumos klijais tepti. Pati nebandžiau ....

O čia mano bačiukai, per šventes dariau . Draugės šeimynai. Mamulei ir dukružėm gavosi....Tik tėčiui dydžio nepataikiau... reiks naujų....

Nesuprantu ,kaip jūs tokio vidutinio dydžio foto įkeliat.Man gaunasi arba labai didelės arba va tokios. Paspaudus ant foto jos padidėja... mirksiukas.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2009 03 15, 12:04)
Labai liuks bačiukai.  4u.gif
Dėl pado kažką girdėjau, kad galima gumos klijais tepti. Pati nebandžiau ....

O čia mano bačiukai, per šventes dariau . Draugės šeimynai. Mamulei ir dukružėm gavosi....Tik tėčiui dydžio nepataikiau... reiks naujų....

Nesuprantu ,kaip jūs tokio vidutinio dydžio foto įkeliat.Man gaunasi arba labai didelės arba va tokios. Paspaudus ant foto jos padidėja... mirksiukas.gif

user posted image user posted image user posted image



Taviškiai batai taip pat nuostabūs, reikė sir man tokio tipo pabandyt padaryt ax.gif

Aš nuotraukas keliu į biteplius.
Atsakyti
O latekso veltinio namuose yra nedidelis kiekis .. 200 gramų atrodo. 4u.gif
O aš dar nebandžiau vaikiškų bačiukų, nesiryžtu mažų daryti ax.gif
Atsakyti