Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

I DALIS

Prašom ir toliau rodyti savo gražiuosius darbelius 4u.gif, dalintis idėjomis ir informacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 09 gruodžio 2008 - 11:58
QUOTE(imr @ 2008 12 08, 12:41)
o kam pirkti lateksa toki ir brangus  ir nerandat... Isduosiu paslapti man labai gerai su silikonu ( tuo kur statybuose naudoja ) ir prikimba gerai ir laikosi  thumbup.gif  as taskiukais padarau viena pire kito ir tas pats kas lateksas, tik kaina gal koki 10 kartu pigesne , ir pirkti jo visus yra visose statybiniu prekiu parduotuvese smile.gif


silikonas neblogai, jei nera latekso, BET jis turi kelis minusus, del kuriu as netaupyciau...
Pirmasis- smirda ir gan ilgai...
antrasis- svarbesnis- ziauriai slysta ant slapio- jei papilsit ka ant grindu, ar vaikas ibegs i vonia su tapkem- bus kai karve ant ledo ir bus didelis BUM- o kaip tai gali but vonioj ant plyteliu- baisu ir pagalvot. Todel GRIEZTAI NEREKOMENDUOCIAU silikono- ypac seniems zmonems ir vaikams tapkes veliant.. Lateksas neslysta ir ant slapio...ir man neatrodo, kad jis brangiau gaunas- tiesiog vienakart reikia buteli nusipirkt ir naudot ilgai ilgai...
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2008 12 09, 14:12)
silikonas neblogai, jei nera latekso, BET jis turi kelis minusus, del kuriu as netaupyciau...
Pirmasis- smirda ir gan ilgai...
antrasis- svarbesnis- ziauriai slysta ant slapio- jei papilsit ka ant grindu, ar vaikas ibegs i vonia su tapkem- bus kai karve ant ledo ir bus didelis BUM- o kaip tai gali but vonioj ant plyteliu- baisu ir pagalvot. Todel GRIEZTAI NEREKOMENDUOCIAU silikono- ypac seniems zmonems ir vaikams tapkes veliant.. Lateksas neslysta ir ant slapio...ir man neatrodo, kad jis brangiau gaunas- tiesiog vienakart reikia buteli nusipirkt ir naudot ilgai ilgai...



aciu uz pamokymus smile.gif zinosim smile.gif as to net nepastebejau kad ant slapio slysta ... o del kvapo tai kaip ir gi nera ... ne bet svarbiausia kad turiu kur ateiti ir pasiskaityti kas negerai o kas gerai ,... aciu :*

o va as cia pasimaivysiu naujom paciais pirmais batukais
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imr: 09 gruodžio 2008 - 13:11
sveikos merginos:)

jau seniai zaviuosi jusu veltinio darbeliais! ir pagaliau turiu pati kuo pasidziaugti..

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inggusia: 09 gruodžio 2008 - 17:07
o cia dar vienos mano teptes smile.gif

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inggusia: 09 gruodžio 2008 - 17:23
ingusia, įspūdingos šlepetės, abejos thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolės mergikės thumbup.gif papuošėt pirmąjį temos puslapėlį 4u.gif

inggusia man tai tie rudai oranžiniai superiausi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
imr, zavus Tavo batukai 4u.gif
O inggusos vaikiski batukai, tiesiog pakerejo wub.gif
Saunuoles mergaites smile.gif
Atsakyti
aciukas ax.gif
Atsakyti
inggusia žavūs bačiukai wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciu mergaites ax.gif labai dziaugiuosi, kad jums patinka. esu dar naujoke velime, juk dar tik 4 poras baciuku nuveliau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inggusia @ 2008 12 09, 21:27)
aciu mergaites ax.gif  labai dziaugiuosi, kad jums patinka. esu dar naujoke velime, juk dar tik 4 poras baciuku nuveliau  lotuliukas.gif

nesvarbu kiekybe svarbu kokybe thumbup.gif
na man tai labai toli iki taves ax.gif bet pasistengsiu blush2.gif
Atsakyti