Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Mano vyresnėlė taip pat nevalgiukė verysad.gif o mažoji valgo viską ką bepaduosi ir kiek ji nori tiek prišveičia biggrin.gif Su vyresnėle man galvos skausmas kaip ją priverst pavalgyt,nevalgo nors tu ką.Dabar jau nebetaip pergyvenu,nes valgo mažai bet yra storulė bigsmile.gif Pasidarem kraujo tyrimus,tyrimai geri,tai manau reikia laukti kol išauks,nes nieko čia kitaip nebepadarysi.
Atsakyti
Tiksliai nustatem, kad musu mazasis per para suvalgo dvigubai didesnes porcijas tiek pusryciu, tiek pietu, tiek vakarienes, negu vyresnioji. Ji beveik oru gyva...uztai daznai serga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepuxs: 18 balandžio 2009 - 14:57
Darzelyje valgo viska be problemu, namuose valgo labai mazai unsure.gif
Atsakyti
ne, mesos, zuvies, kiausiniu ne i burna.. nuo mesos net kvapo bega tolyn.
nekalbu apie jokias misraines..
viskas turi buti "be nieko"
pieniski produktai: blynai, varskeciai ir pan -tinka, aciu D. pradejo sriubas dabar visokias valgyti.. bet dazniausiai issiurbia skystima, o tirscius palieka.. doh.gif
jei ir antras bus toks.. tfu tfu tfu..
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 04 18, 20:24)
Darzelyje valgo viska be problemu, namuose valgo labai mazai  unsure.gif

patarciau biciu pienely, labai padeda
Atsakyti
Nevalgus ir mano zuikis.Kartais buna isimciu,bet nedaznai.Ir ziuriu mazoji seka brolio pedom,saukstas,kitas ir daugiau neikisi unsure.gif Gal isaugs g.gif
Atsakyti
Maniskis nevalgus, bet tiek esu pripratusi prie jo valgymo ypatumu, kad man tai tapo norma. Darzelyje nieko ne i burna neima, tai aukletoja sake, kad net neuzsakineti jam maisto, nes bus tik pinigai ismesti. Tai va. Bet manau, kad jei vaikas auga, yra judrus, tai viskas yra gerai, vaikai jaucia, kiek jiems maisto reikia. Zodziu - dar nesugadinti zmones. mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien suzinojome, kad 6meciui reikia pasiskiepyti. Gal galit pasakyti koks cia skiepas. Baisiai bijo skiepu. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(vere @ 2009 04 30, 14:51)
siandien suzinojome, kad 6meciui reikia pasiskiepyti. Gal galit pasakyti koks cia skiepas. Baisiai bijo skiepu. Aciu.




tai nueikite ir sužinokite, daktarai turi pasakyti nuo ko skiepyja. o čia jūs apsipresite skiepysite ar ne, juk skiepai nėra privalomi schmoll.gif
Atsakyti
Nevalgo nuo pat 3 menesiu. Ir dabar 4.5 vaikas, ugis 110, o sveria tik 17 kg. Kai maudosi man baisu ziureti, atrodo kaip vienas is Afrikos vaiku, kurie badauja. Darzelyje valgo tik sriuba pietums, blynus kai duoda ir makaronus su mesa kai duoda. Viena diena klausiu, ar valge darzelyje, tai pareiske "blynu tai nebuvo, tai ka ten daugiau valgyti...".
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 05 02, 21:38)
Nevalgo nuo pat 3 menesiu.  Ir dabar 4.5 vaikas, ugis 110, o sveria tik 17 kg. Kai maudosi man baisu ziureti, atrodo kaip vienas is Afrikos vaiku, kurie badauja. Darzelyje valgo tik sriuba pietums, blynus kai duoda ir makaronus su mesa kai duoda. Viena diena klausiu, ar valge darzelyje, tai pareiske "blynu tai nebuvo, tai ka ten daugiau valgyti...".




būtent unsure.gif baisu, kai madau savo dičkį jis toks plonas, visur kur tik nueinu, ar pas gydytoja ar į ligonine žiūri į mano vaiką taip lyg neduočiau valgyti iš karto puola daryti tyrimus, lyg būčiau bloga mama verysad.gif mokykloje valgo tik tada jai šalia mokytoja stovi ar sėdi kitaip ne, namie valgo tik tada kada mes būna kitaip nevalgo schmoll.gif o jai kas naujo tai uosto žiūri, ir dažniausia net neparagauja schmoll.gif na nebent įkišu ir jai skanu tada valgo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 05 02, 20:42)
būtent unsure.gif baisu, kai madau savo dičkį jis toks plonas, visur kur tik nueinu, ar pas gydytoja ar į ligonine žiūri į mano vaiką taip lyg neduočiau valgyti iš karto puola daryti tyrimus, lyg būčiau bloga mama verysad.gif mokykloje valgo tik tada jai šalia mokytoja stovi ar sėdi kitaip ne, namie valgo tik tada kada mes būna kitaip nevalgo schmoll.gif o jai kas naujo tai uosto žiūri, ir dažniausia net neparagauja schmoll.gif na nebent įkišu ir jai skanu tada valgo unsure.gif


lygiai tas pats.Jeigu jam nesakytum uz nugaros "Andriau valgyk, Andriau valgyk... " tai tikrai nepavalgytu.
o beto jis serga ir serga. kai serga is viso beveik nevalgo. kai pasveiksta, tada kokias 3 dienas valgo labai daug, o paskui vel i savo valgymo iprocius grizta.
Atsakyti