Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Mano vyrukas valgo viska isskyrus virta ir kepta mesa, vistiena irgi netinka. Net is plovo isrenka. Bet valgo pieno produktus visus ir daug, darzoves ypac burokus, ir labiausiai mane dziuginantis dalykas sriubas, bet kuo skystesnes. Na ten gali buti nebent daugiau bulviu biggrin.gif Na is mesos galiu kartais pasiulyti rukyto kumpio, vyniotinio, desreliu. Bet nelabai as noriu jam tos sintetikos kisti, bet va kraujo tyrimai nekokie hemoglobinas i mazaja puse kaip sakoma toks "valdiskas".
Atsakyti
Maniškė gerai valgė ir augo tol, kol aš ją maitinau- iki 1,5 m. Dabar- nuolatinis karas dėl valgymo. Mėsos nevalgo nuo kūdikystės, dar kai maža būdavo- tai kažkaip kartu koše suplakus pavalgydavo, dabar- jokiam pavidale.
Nuo kūdikystės nevalgė jokių pirktinių košių, kur tik užpilti reikia, jokių košių iš indelių- viską tik gaminau, viriau, tryniau, plakiau. Beveik visos dienos virtuvėj, o jinai vos po kelis šaukštelius suvalgydavo... Na, bet ir tuo džiaugėmės, gi kitaip visai nieko nevalgydavo.. .
Dabr jai 5 m., tik neseniai pradėjo suvalgyti po visą sūrelį, dar prieš kelis mėn.- niekaip neįveikdavo.
Nueini į svečius, jinai tik peržvelgia stalą ir viskas. Na, suvalgo nebent juodos duonos gabaliuką, agurką, pomidorą... Viskas .
Liūdniausia, kad kraujas silpnas, hemoglobinas žemas... Va, ir dabar tik 116, vartojam geležies preparatus kasmet po kelis mėn...
Atsakyti
Na o mes jau nuo gimimo neturim jokiu problemu del valgymo thumbup.gif , tik beda kad ne viska galim valgyti, nes esam alergiski verysad.gif . visada buvom labai valgus, db tai net kartais pagalvoju, ir kur jam tiek telpa blink.gif biggrin.gif . net ir sergant, apetitas retai kada dingsta doh.gif . Valgo viska, tik pastaruoju metu sugalvojo, kad jam svogunai nepatinka schmoll.gif g.gif , o mamytei kaip tycia jie beveik visur reikalingi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laner @ 2008 12 09, 08:58)
Iki ligos,mes ir taip valgydavom mazai,su valgiu mums tragedija buvo doh.gif ,neaisku ir ar darzeli ji ka ir valgydavo g.gif ,bet po ligos,kai mums dar antibiotiku israse,valgymas dingo isvis verysad.gif .Ir vitaminus duodu,bet jie mums toks jausmas nieko nepadeda unsure.gif ,jau ir skaniausiuis jos patiekaliukus darau,bet ir tas veltui doh.gif ,tik zodziais m=noriu,o kai reik ne aciu schmoll.gif .ir ka daryt man su tokiu vaiku unsure.gif


Sveika pas mus lygiai ta pati situacija labai prastai valgom ir jokie vitaminai nepadeda o tik pablogina situacija, taciau dabar po ligos ir sugertu antibiotiku isvis atastrofa vieninteliai zodziai as noriu but alkana ar as neaiskiai kalbu tu manes nesupranti. Musu dukrai 3 metai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(SIVERIJA @ 2009 03 23, 09:56)
Maniškė gerai valgė ir augo tol, kol aš ją maitinau- iki 1,5 m. Dabar- nuolatinis karas dėl valgymo. Mėsos nevalgo nuo kūdikystės, dar kai maža būdavo- tai kažkaip kartu koše suplakus pavalgydavo, dabar- jokiam pavidale.
Nuo kūdikystės nevalgė jokių pirktinių košių, kur tik užpilti reikia, jokių košių iš indelių- viską tik gaminau, viriau, tryniau, plakiau. Beveik visos dienos virtuvėj, o jinai vos po kelis šaukštelius suvalgydavo... Na, bet ir tuo džiaugėmės, gi kitaip visai nieko nevalgydavo.. .
Dabr jai 5 m., tik neseniai pradėjo suvalgyti po visą sūrelį, dar prieš kelis mėn.- niekaip neįveikdavo.
Nueini į svečius, jinai tik peržvelgia stalą ir viskas. Na, suvalgo nebent juodos duonos gabaliuką, agurką, pomidorą... Viskas .
Liūdniausia, kad kraujas silpnas, hemoglobinas žemas... Va, ir dabar tik 116, vartojam geležies preparatus kasmet po kelis mėn...


as ir kol savaja pati maitinau tai negalejau skustis ismaitinau iki 2 metu bet paskui prasidejo vargai. Nors ir nuo mazens ji jokios mesos nevalgo, bet dar budavo zuvis, grikiu kose, ir visos darzoves, o dabar tik burokeliai, pupeles, varske na ir dar kartais kolduna su mesa viena kita suvalgo doh.gif
Atsakyti
labas mamukai, esu naujoke taip kad ir mes jungiames prie nevalgiuku, mano dziaugsmui jau 3 metai 5 menesiai, su valgymu amzinas karas nespeju pataisyti valgyti o jis jau pranesa As nenoriu, nevalgysiu doh.gif , o taisau tai tikrai skanu maista, matytumet kaip savo vyriuka nupenejau bigsmile.gif , o mazasis jeigu tik per klaida paragauja jau tada einasi kaip is pypkes biggrin.gif , o megstamiausia tai paukstiena pas mus, su ja nesusipykes. Zodziu pagal nuotaika g.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2009 03 23, 12:56)
Liūdniausia, kad kraujas silpnas, hemoglobinas žemas... Va, ir dabar tik 116, vartojam geležies preparatus kasmet po kelis mėn...

Nemanau, kad hemoglobinas žemas. Tokio amžiaus vaikų žemutinė HGB riba 110.
Atsakyti
QUOTE(kestaitis @ 2009 03 17, 18:47)
tik duokit valgyt essen.gif: viską iš eilės šlamščia

lotuliukas.gif lygiai taip pat, nespeja saldytuvo durys darinetis doh.gif jau kartais net ir subaru wink.gif
Atsakyti
Oi ir mes turim tokia problema verysad.gif
Musu dukryte nevalge nuo pat gimimo, niekada nera buve taip, kad duodant valgyti, valgytu su apetitu schmoll.gif
dabar jai jau greit trys metukai, bet kaip nebuvo niekad alkana, tai taip ir dabar nebuna g.gif ...Bet kraujukas visada geras thumbup.gif
Atsakyti
o aš pasidžiaugsiu... bigsmile.gif Porą turbūt mėnesių mūsiškis "juodai" nevalgė. Nors ir anksčiau beveik niekad alkanas nebuvo, paskutiniu metu išvis. Tai aš vaistinėje nupirkau skystos geležies preparatą "Floradix". Jis be jokių konservantų, tai todėl reikia per mėnesį suvartoti (taigi proga pagerti ir visai šeimynai smile.gif ) ir šaldytuve laikyti.. valgymo protrūkį pajutom po 2 dienų! Tai dabar vaikas tikrai vaaaalgo. Anksčiau darželyje nevalgydavo beveik jokių sriubų ar košių, dabar suvalgo viską. Namie valgyt pradėjo prašyt ax.gif
Atsakyti
Mano vat tokia istorija: iki metuku valge puikiai (isskyrus mesa), o po to susirgo rotovirusu, 3 men. netoleravo laktozes. Pabandeme duoti gelezies sirupo - protestavo ir 3 savaites visiskai nieko nevalge. Gydytojas pasiule duoti bet ka, kad bent kiek energijos turetu... Tad isgerdavo truputeli sojos pieno, sukramtydavo koki kukuruzu traskuti. Nuo tokios "dietos" velavo su vaiksciojimu, baisiai sirgom persalimo ligomis. Nebeistveriau ir grizau pas mama i kaima, tai bendrom milziniskom pastangom po truputeli pamaitindavom savom darzovem. Na, dabar jau 3 metai. Rezultatas - valgo prastokai, bet auga sveikas ir stiprus, tik visiskai nevalgo kosiu o mesyte tai tik vytinta (nezinau ar labai tai gerai...) - gurmanas. Pazistama turi berniuka, kuris 5 metuku tik 15 kg sveria, bet jei visa kita gerai, gydytojai sako: tokia veisle. Na, o as vis svajoju kad kadanors ir manasis vel prades valgyti...
Atsakyti
Mano mažylis nėra labai valgus,bet negaliu skūstis kad ir nevalgo smile.gif Visada valgo pusryčius,pietus ir vakariene, na kartias būna kad nesuvalgo visko ko idedu,bet jam matyt užtenka. Džiaugiuosi kad nesam elergiški, vartojam vitaminus,kartais tenka ir geležies pagerti nes hemoglobino kiekis mažokas... bet šiaip viskas normaliai, valgo beveik viska smile.gif
Atsakyti
mono bernelis taip pat nevalgus nuo mažu dienu,nusibosdavo maista gaminti,du šaukšteliai ir viskas.dabar ir nesiūlau kai pats praalksta,tai tada viskas tinka ir sriuba,mėsa,daržovės,vaisiai.beto labai daug geria.
Atsakyti