Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

maniskiui 2,5 ir siuo metu labai prastai valgo, pakolkas be problemu valgo tik pica doh.gif
Atsakyti
vyresnelis kuo tokiau tuo maziau valgo doh.gif
seniau jokiu problemu nebuvo su valgiu .... Dabar vis labiau daromes išrankesni doh.gif
Atsakyti
maniskis nuo pat mazens isrankus maistui doh.gif pastaruoju metu vel blogai valgo doh.gif
Atsakyti
Vyresnėlis mūsų tai iki kokių 2 metų nevalgus buvo, bet labai jau nevalgus, būdavo,kad po parą laiko nevalgydavo visiškai nieko, o kraujo tyrimai būdavo geri, bet kažkaip išaugom dabar kitą kartą iš virtuvės neišeina, ypač dažoves visas ir vaisius mėgsta, ir šiaip ką pagaminu viską valgo ir viską suvalgo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leilla: 15 kovo 2009 - 20:31
QUOTE(Domke @ 2008 12 09, 21:41)
Ir as auginu nevalgiuka .. Jau ne nebezinau, ka ir bedaryti.Visi metodai isbandyti  doh.gif
Belieka laukti, kol isaugs  ax.gif


Maniškis irgi nevalgo, o dar ir išrankus maistui, niekada nežinau ko jis užsimanys. Bet tuštinasi reguliariai, vadinasi jam užtenka. Neimu į galvą. Pati buvau nevalgi ir niekas manęs nevertė, užaugau, tai ir jo neverčiu, kiek jam reikia matyt pavalgo.
Atsakyti
Maniske mergina labai isranki. Darzoviu nevalgo, mesos tik jai spicialiai paruosta. Nesenai pradejo valgyti pica (ir tai nebetkokia) ir gerti kakava. As maniau , kad mano mergina mazai valgo, bet i svecius buvo atejusi jos klasioke. Tai tada supratau, kad mano mergina, dar labai gerai valgo. doh.gif
Atsakyti
tik duokit valgyt essen.gif: viską iš eilės šlamščia
Atsakyti
atsidariau sia tema ir iskarto lengviau ant sierdies pasidare.. pasirodo mano vaikas ne vienas toks.. nevalgus baisiai...valge tik tol kol maitinau krutimi.. visas kitas maistas - jam ne maistas.. gali nevalgyti ir visa diena. Pradzioje neriausi is kailio, o dabar jau tapo norma. Matyt valgo tiek kiek jam reikia. Sakau: suneli ateik valgyti, o jis atsako: tai kad as vakar valgiau... smile.gif skamba kaip anekdotas. O ir kraujo tyrimai nustebino. hemoglobinas 140 ..Gydytojos prasiau net dar karteli patikrinti ar tikrai mano vaiko kraujo tyrimo atsakymus sako biggrin.gif
Atsakyti
Vage ir valgo. Aciu Dievui problemu jokiu del to.Kartais reik kitaip patiekt. Koki sumustini kvadrateliais supjaustyt ir susmaigstyt pagaliukus.Vaisius supjaustyt ir idomiai sudeti leksteje.Blynai visada buna su obuoliais ar uogomis. Koses taip pat.
Atsakyti
O maniskei tai kaip uzeina ypac vakare kaip reikia eiti miegoti,kada jinai isinori tai to ,tai ano.Svarbu neiti miegoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita G @ 2009 03 18, 15:36)
O maniskei tai kaip uzeina ypac vakare kaip reikia eiti miegoti,kada jinai isinori tai to ,tai ano.Svarbu neiti miegoti smile.gif


Labai panasi situacija kai tik miegoti tai tada valgyti saukia ir kai atsikelia irgi valgyt noriu ir bega virtuveje revizija daryti, bet seip bile ko neisiulisi doh.gif
Tai man galvos skausmas ka cia tokio padarius kad sunelis valgytu blink.gif
Atsakyti
viena labai nevalgi, kita truputi valgesne, bat ka su jom padarysi, kenciam... mirksiukas.gif
Atsakyti