Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Na pas mus tai kaip kada.Kartais valgo viska is eiles,o kartais apsistoja tik ties dribsniais su pienu g.gif
Atsakyti
Mano nevalgiuke dukra. Svoris ir ugio santykis vis ant 3-5 procentiliu laikosi.
Valgo arba mazai, arba dar maziau. Reti atvejai, kad normaliai pavalgytu. O dar ir maistui be galo isranki. doh.gif
Atsakyti
ir mano dukryte valgo prastai verysad.gif siandien ir aukletoja darzely skundesi kad nevalgo doh.gif reik ikalbinet dar saukstel dar viena...
Atsakyti
O mano dukrytė labai valgi. Kaip sakoma: "šapai - lapai" jei tinka, valgo viska. Tačiau nevisada duodu tai ko ji nori.
Atsakyti
Buvo valgus iki kokių 4 metų, o dabar doh.gif , pasidarė baisiai išrankus, niekas jam netinka, tai ir kankinames, kol atrandam kas skanu rolleyes.gif
Atsakyti
Gal iki kokių 3 m. valgė pusėtinai, bet pastaruosius du metus tikra tragedija doh.gif unsure.gif . Labai išrankus maistui. Beveik nieko nuo mūsų stalo nevalgo. Ryžių nevalgo, maltiniu nevalgo, sūrį tik fermentinį, dar pora dešrų, beveik jokių sriubų, salotų, mišrainių. Darželyje dažnokai lieka nevalgęs, neverčiu, nes apsivemti gali. Esame susitarę, kad paragaus ir jei nepatinka nevalgo. Razinų maiste nemėgsta, blynų su varške nemėgsta. Jogurtų su priedais vadina "kakais" t.y. vaisių gabaliukais nevalgo. Ir nesuprantu kodėl. Visada duodu visko paragauti, bet... Neimlus naujovėms. Iš daržovių tik agurkus ir morkas valgo. Tikiuosi ateis vasara, išsilakstys kieme ir pradės valgyti. Labiausiai mėgsta virtus varškėčius ir "kijevo" kotletus lotuliukas.gif . Kantrybės nevalgiukų mamytėms 4u.gif

p.s. mano mažoji košės suvalgo daugiau nei sūnus lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 01 kovo 2009 - 15:36
Maniskei dabar 3 metukai.Pries koki gera pusmeti,valge labai dauk,dauguma net stebejosi kaip tokia mazyte gali tiek dauk valgyti,o ir maistui neisranki g.gif silkes,rauginti kopusta ir t.t.nu zodziu viska.O daba nezinau kodel,bet viskas apsiverte verysad.gif labai sunku jai ka ikist,bet per prievarta nebekisu,ji pati isalksta atsidaro saldytuva ir pasiema ka nori. ax.gif tik tiek kai pagalvoju kaip valgydavo pries tai tai liudna darosi verysad.gif
Atsakyti
sunui beveik 4 metukai,kartais valgo taip kad net ausys linksta,bet dazniau tenka kariauti,kad pavalgytu.net neparagaves sako man neskanu ir neikisi nei sauksto.
Atsakyti
mano dukrytei 4,5 m., tai ji valgo praktiškai viską, o jei ko nelabai nori, tai galima lengvai perkalbėti ax.gif bet pas mus kita problema, kad valgo labai lėtai, lėtai kramto, darželyje nuo stalo pakyla praktiškai paskutinė doh.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 6 metai, tai net nesuprantu is ko ji gyva doh.gif Kad ir siandiena kol maltinuka suvalge tai dvi stiklines vandens isgere, o bulviu ir salotu net nepaliete. O darzelio maista ji valgo, matyt kartu su vaikais smagiau jai valgyt, ir beto issilaksto ten labiau.
Atsakyti
Pasiskaiciau ir ramiau pasidare biggrin.gif(as ne viena) Turiu mazai valgancia penkiamete... Ko as tik nedariau doh.gif Ir graziai... ir piktai... ir gudriai... O dabar nieko nedarau. Laukiu,kol pati paprasys. Ir pastebejau ,kad ne ka maziau suvalgo, nei anksciau. Tik valgo kai nori ji, o ne kai noriu as smile.gif Pvz vakar pietums suvalge kelias braskes saldytas. doh.gif Ir viskas, ji pavalgius doh.gif Nu bet siandien pusryciams sukapojo koldunu tokia nemaza porcija lotuliukas.gif
Atsakyti
Musiskis irgi nevalgus pasidare g.gif Nors iki 2,5metuku tokiu problemu nebuvo.
Atsakyti