Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Ne itin valgi maniškė,nepasakyčiau,kad išranki maistui,bet ir ne puolanti valgyti,vis reikia raginti ax.gif
Atsakyti
Vaikinukas valgo labai ėdriai biggrin.gif mergina išranki doh.gif
Atsakyti
Maniskis nera labai valgus. Paklausiu nori valgyti, sako noriu, padarau, tada sako nebenoriu, tada ta valgi padedu ant stalo ir laukiu kada isalks, dazniausiai prie to patiekalo prieina po kokios valandos ir bando valgyt, bet tada nebeskanu, nes saltas maistas, tada einu pasildyt, o jis vel nebenori ir taip pasaka be galo doh.gif O siaip visada valgo be isimciu, jei po nosim padedu salotu bliuda (butinai turi buti salotu lapai, agurkas ir svogunas su aliejumi), del to visi stebisi biggrin.gif , siaip megsta bulvinius patiekalus, bet tai stengiuosi riboti, nebent jau matau, kad kelios dienos nieko sociau nepavalge. Taip pat megsta balandelius ir viska kas is farso, bet ir tai po kelis kasnius, tai viena koki balandeli sukerta per kelis prisedimus. Tai su vyru juokiames, kad nuo mazens laikosi sveikos mitymos principu po ne daug, bet daznai. biggrin.gif Kazkaip del to per daug nebepergyvenu, nores valgyt, paprasys, nenores, vadinasi sotus. Buna karta per menesi, kad stebimes kur jam tiek telpa, tikriausiai per ta karta, atsivalgo uz visa menesi.
Atsakyti
mano tai valgo beveik vien makaronus ax.gif
nežinau gerai čia ar nelabai, bet kitoks maistas neskanus doh.gif
Atsakyti
Esu labai laiminga mama 4u.gif nes vaikai valgūs, neturėjau jokių problemų su vyresnėliu, jam jau 13 metų, o ir mažoji 3 metai 5 mėn. valgo viską....aišku turi savo mėgstamų patiekalų, frazė o ką mes turim valgyti, ir pasirinkimas iš galimo meniu pas mus skamba kasdien, bet nežinau kaip būtų darželyje, nes ligoninės maisto kategoriškai nevalgė, mes viską gaminame namuose, išvykos pvz. į picerinę labai retos blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nerod @ 2011 08 29, 13:57)
mano tai valgo beveik vien makaronus  ax.gif
nežinau gerai čia ar nelabai, bet kitoks maistas neskanus  doh.gif


Makaronuose ypač daug angliavandenių, reikalingų energijai, ir gausu juose geležies, aišku priklauso kaip? iš ko? su kuom?jie gaminti, mes irgi mėgstam makaronus, tikrai nemanau kad kas blogo būtų, jei ką ko trūksta parodys kraujo tyrimas blush2.gif aš tai galvoju kad tik valgo 4u.gif
Atsakyti
nuo mazens isrankus maistui doh.gif
Atsakyti
buvo nevalgi,kol nepradejo lankyti darzelio...dabar vos spejam duot lotuliukas.gif kudute,mazute bet suvalgo net kartais daugiau nei as g.gif
Atsakyti
7 m nevalgus.o 3 metu uz visus suvalgo biggrin.gif
Atsakyti
[MANO DUKRYTE NEVALGI. METU SVERE 7KG.(GIME 3 KG), 3 METU -11 KG...
DABAR, BEVEIK 5 METUKU SVERIA 15 KG. VALGO LABAI MAZAI - TIK KELIS PRODUKTUS IS EILES. BET KRAUJUKAS GERAS, UGIS IRGI TELPA I NORMAS, NORS SVORIS SIEKI 2.5 METU VAIKO...O KAD PASAKYTU - MAMA NORIU KAZKA VALGYT - TAI PER SAVO GYVENIMA ESU ISGIRDUS GAL 3 KARTUS. CIA GALIMA ATSKIRAS 3 TEMAS KURTI - APIE VAIKUS, KURIE NIEKAD NEBUNA ALKANI:)
APIE TEVUS, KURIE NESUPRANTA IR VIS GALVOJA, KODEL VAIKAI NENORI VALGYT:)
IR TRECIA TEMA - TAI MEDIKAI, KURIE VIS SAKO - DUOKIT VAIKUI VALGYT - BET KAI TAI PASAKO, TAI MAN, MAMAI, TIK ASAROS PRADEDA RIEDET - PRO KURI GALA IKIST - BET KA DUOCIAU, KAD TIK VALGYTU...( nevalgiuku mamos supras...)na vienu zodziu - mes auginam nevalgiukus, coliukus( bet ne ugiu) ateities manekenus:)
Atsakyti
tfu tfu tfu mano abu visada gerai valge ir valgo ,tik kaip buvo ploni,taip ir yra doh.gif
Atsakyti
Mano vaikinukas tai apetitu nuo pat mažens nesiskundžia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_vaikyste_ @ 2011 08 20, 22:29)
mes ir taip vargstam, tas neskanu anas neskanu. Klausiu valgysi, sako valgysiu. Padarau tada isgirstu, tai gi as nenoriu valgyti. Nu nors nusisauk, dar kokiu sureliu, sausu pusryciu tai galetu istisas diena valgyt, na bet ar tai maistas.. doh.gif  Jau vitaminus perku, jei ne vienus tai kitus.. nesikeicia niekas, nevalgo nors tu ka... bet keista, kad darzelyje suvalgo viska. Gaminu tikrai skaniai, jau net kita karta su tuo maistu pridarau visokiu dalykeliu, kad dar skaniau atrodytu.. niekas nepadeda.. tikiuosi tai greitai pasikeis.. ax.gif


Analogiska situacija lotuliukas.gif net neparagavus dukra nusprendzia apie patiekalo skoni doh.gif vitaminus pradejau duoti, valgyti labiau pradejo noreti, bet vistiek nevalgo blink.gif mesos apskritai atsisako, sriubyte tik raudona (cia ji taip buroku sriuba vadina) ir tai nevisada, vienintelis dalykas ko niekad neatsisako tai agurko lotuliukas.gif
Atsakyti