Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

abu valgo tik tiek kad pavalgytu, labai valgeis savo berniuku nepavadinciau unsure.gif
Atsakyti
oi mano dukra visai nevalgi, kad suvalgytu kazkiek tenka ir grazuoju prasyti ir barti... Sunus budamas 2 metu suvalgo daugiau uz 5 mete sese... doh.gif
Atsakyti
mano drauges mergaite labai nevalgi,tai ji jai duoda akzkaip didesne doze vitamino C,tai sako,kad padeda,truputi suzadina apetita jis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laner @ 2008 12 09, 10:58)
Iki ligos,mes ir taip valgydavom mazai,su valgiu mums tragedija buvo doh.gif ,neaisku ir ar darzeli ji ka ir valgydavo g.gif ,bet po ligos,kai mums dar antibiotiku israse,valgymas dingo isvis verysad.gif .Ir vitaminus duodu,bet jie mums toks jausmas nieko nepadeda unsure.gif ,jau ir skaniausiuis jos patiekaliukus darau,bet ir tas veltui doh.gif ,tik zodziais m=noriu,o kai reik ne aciu schmoll.gif .ir ka daryt man su tokiu vaiku unsure.gif

labai gerai padeda zuvu taukai, apetitas labai greit atsiranda thumbup.gif

mano abu labai valgus, bet ir abu kudi doh.gif
Atsakyti
Mano abu labai nevalgus, todėl kaip šakaliukai smile.gif
Atsakyti
Oj mano mergyte irgi valgo nuo pat gimimo blogai blink.gif Ir iki siol vargstu.
Atsakyti
Mano abi buvo labai nevalgios, todėl maitinau(ir dabar dar kartais maitinu), kad būtų ramu ir aišku kiek suvalgė iki kokių 5 metų. Bet dabar pačios pasiprašo, arba pasiima kažką iš šaldytuvo, matyt išaugo smile.gif rudenį bus 7metai, bet vargau labai, tikrai užjaučiu visas nevalgiukų mamas. Su pavydu žiūrėdavau į valgius vaikus. Mano iki kokių 4 metų, vos vieną kotletą per abi suvalgydavo, kiaušinio tik puselę. Duodavau ir vitaminą C, ir žuvų taukus, niekas nepadėjo.
Atsakyti
Ne labai
Atsakyti
po ilgu pasivaiksciojimu lauke kerta kaip reikalas. vakar su draugais isbuvom 4h lauke,davesi su dviraciais, kai parejom namo saltybarciu uzsiprase ir kotletukus du sukirto su salotom blush2.gif pasmociute net i agurkus neziuri smile.gif
Atsakyti
ehh dabar labai prastai valgo verysad.gif
Atsakyti
Mano irgi paskutiniu metu visai prastai su valgiu,i mesa net neziuri,ir seip valgo tik makaronus,sumustinius ir sausus pusrycius visas musu meniu,man jau visai neramu darosi.
Atsakyti
Vienu metu praktiskai visai nevalgem doh.gif paskui jau ir darzelyje valgyt pradejo nedaug bet vis sis tas :)vitaminas c padidinta doze padeda.Dabar apetitas puikus palyginus su tuo koks buvo smile.gif
Atsakyti