Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

sveikso nu valgo mazasi mano tai daugaiu negu jo brolis lotuliukas.gif lotuliukas.gif apetitas tai geras thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis valgus vaikas yra,ypac prasideda vakariniai valgymai kartu su teciu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitulisb @ 2011 04 18, 10:20)
Maniskis valgus vaikas yra,ypac prasideda vakariniai valgymai kartu su teciu... biggrin.gif




vat vat pas mus analogiska situacija biggrin.gif sunus vakarais gali suvalgyti tiek kiek as per pusdieni biggrin.gif
Atsakyti
Nesiskundžia apetitu ir mano mergiotė. Ypač mėgsta mėsą, visokius kauliukus, šonkaulius, dešrą, kumpį , ir viską kas aštru - su tėčiu šiuo klausimu draugauja. nemėgsta žuvies, uogienės ir saldumynų gali nebūt, mylimiausias užkandis -duona su sviestu druska ir pipirais bigsmile.gif Svogūnus irgi kaip obuolius griaužia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joRytė @ 2011 04 18, 16:05)
vat vat pas mus analogiska situacija biggrin.gif sunus vakarais gali suvalgyti tiek kiek as per pusdieni biggrin.gif

uz mane irgi daugiau suvalgo,paemus per visa diena biggrin.gif
Atsakyti
Sūnus labai valgus, visiems aplinkiniams tai kelia džiaugsmą kaip jis viską skaniai valgo, o man kartais depresiją doh.gif bijau, kad tokiu valgumu skrandžio neišsitampytų, tad seku jo svorį, bet viskas normoj
Atsakyti
mes valgom po nedaug,bet dažnai biggrin.gif čia apie savo penkiametį kalbu smile.gif
Atsakyti
Kaip pavydu skaityti, kad vaikuciai gerai valgo. Maniskis jau toks isrankus maistui, doh.gif tai tas neskanu, tai ne taip pagaminta. Yra tik keli patiekalai, kuriuos visada valgo, o siaip daznai gamindama nezinau itiks mano vaikinui (6 m.) ar ne. Saldumynus megsta, bet ir tai ne visus. Kartais pasvajoju, kaip butu gera, jeigu valgytu viska, ka ir mes su teciu, nes daznai jam tenka gaminti atskirai, jei ne lieka nevalges verysad.gif
Atsakyti
mazius mano labai valgus,visalaik prie kojos pristoja valgyt...o va Didziojivalgi tik visokiams sudniekiams,kaip ledai blynai ir visa kita.Tik ne normalaus maisto. doh.gif
Atsakyti
Normaliai maniskis valgo. Galim sakyti viska apart varsketuku ir saldaus jogurto. O jei kokia diena ir nenori valgyti tai nekisu. Visiem reikia iskrovos dienu... kai sirgo sad.gif buvo savaiciu kai per diena pora putpeles kiausiuku ir pora stiliniu pieno isgerdavo. Siaip jis kazkaip etapaisvalgo - tai pieno nori kelias dienas, paskui kosiu kokiu, drzoviu. Pastebiu, kad maisyti nemegsta produktu - pats organizmas atsirenka.
Atsakyti
Mano visi valgus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2011 04 21, 15:51)
Sūnus labai valgus, visiems aplinkiniams tai kelia džiaugsmą kaip jis viską skaniai valgo, o man kartais depresiją  doh.gif bijau, kad tokiu valgumu skrandžio neišsitampytų, tad seku jo svorį, bet viskas normoj



mano dukriukas toks pat, ir mamai labai baisu,nes pati visa gyvenima su virsvoriu kovoju doh.gif
Atsakyti