Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 02, 23:32)
Su mano mazaja lygiai tas pats kaip pas jus. Bet as manau cia daugelis vaikuciu tokie. As tik tvirtai nusistacius pries grudima per prievarta maisto,vaikas pavalgo tikrai tiek kiek jam reikia, ir aisku reikia stebeti, kad nevalgumo priezasti nebutu visokie cipsai,kolos ir t.t.  Bet cia aisku jau didesnius labiau vaikucius,nes mazyliams manau mamos neduoda tokeis produktais piknaudziauti g.gif


Siaip labai rimto nevalgumo atveju nevisai tinka tradiciniai patarimai. Buvo laikotarpis, kai vaikas galedavo visa diena buti sotus suvalges 2 sausainius gaidelis arba 50 gr koses (per 3 kartus) arba kito maisto (pvz 1 bananas), bet panasu kieki. Ir isgerdavo per visa d 200 ml skyscio.
Jei negudraujant, nezaidiant ir visaip kitaip nesistengiant ikisti masito, per tokio valgymo menesiuka nesunkiai galima ir kigoninej atsidurt...
Atsakyti
Maniske (5m) valgo viska lasinius, silke visus aplinkui sebindama biggrin.gif tik va kosiu nelabai, nu nebent su spirguciais ax.gif
Atsakyti
Apetitu nesiskundžia, bet turim nemėgstamų patiekalų, tai tų jau nevalgom. Darželį, kai pasiteiravom auklėtojos, sakė kad valgo taip pat tai, kas patinka. Nebūnam nevalgę, nešamės jogurtus, jei nevalgytų, o šiaip viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Beveik visos mamos pasakytų, kad jų vaikas nevalgo smile.gif Kažkodėl mums, mamoms, taip atrodo. Maniškis valgo normaliai. kai pagalvoji koks jo skrandukas ir kiek jam reikia. Kaip ir mums suaugusiems. Tik kad priprate nerealiom dozėm maitintis ir dar vaikus penėt g.gif
Atsakyti
Musiskis nevalgus , saldumynus dievina o maistui normaliam isrankus labai doh.gif viska uosto ir vaizdiskai turi but grazu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visas i teti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano vaikutis,tai lbai nevalgus...... būna taip, kad užplaukia, kad nieko nevalgo tiesiog dienomis.Kartais kyla minčių, gal reikėtų kokius tyrimus pasidaryti????? ti nuo ko reikėtų pradėti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2011 03 18, 15:30)
Mano vaikutis,tai lbai nevalgus...... būna taip, kad užplaukia, kad nieko nevalgo tiesiog dienomis.Kartais kyla minčių, gal reikėtų kokius tyrimus pasidaryti????? ti nuo ko reikėtų pradėti g.gif  g.gif  g.gif


bendra kraujo tyrima paziureti kaip hemoglobinas ir ismatu paseli bei ta tyrima kur rodo ar gerai virskinamas maistas pradziai
Atsakyti
Mano mergina 5m. valgo viska, bet uzeina nenori mesos, geriau sako man desrele smile.gif saldumynai draugai nera, geriau vaisiai thumbup.gif
Atsakyti
šluoja viska nuo stalo , per kalėdas visus raugintus agurkus su silke sutvarkė , baisu žiūret buvo , svogūnus kaip obuoliukus tvarko ,šprotus , tuna , tik va košė yra problema schmoll.gif tai
Atsakyti
maniskiai nevalgo nebent per sausra lotuliukas.gif jie tada pampe sultis ir vaisiais buna sotus. ir as nesinervuoju del to, juos suprantu- kai dideli karsciai niekam nesinori sotaus kepsnio. o visumoje tai valgus vyrukai, apetitas geras. pvz. as silke tik per sventes, o jiems tik duok ja su burokais smile.gif ir alyvuoges juodas, ir krevetes, ir omara (esam valge kartu), ir ikra su bulkyte, ir triuseli ir eriena labai megsta.. net cesnaka sia ziema pradejo vyresnelis valgyti kuo mes labai dziaugiames biggrin.gif
Atsakyti
Iki dviejų metukų tai valgė apsisukdama.Nesvarbu ar šitas maistas,ar šaltas.O dabar labai sumažėjęs apetitas,pusryčių tai visai nenori valgyti verysad.gif
Atsakyti
mano maziuke (5m.) valgo pakankamai, apie burokeliu sriuba patyliu.... galetu valgyti pietums, vakarienei ir pan. siaip, nemegsta uogieniu, zele ir tokiu, kaip ji sako "neskaniu" patiekalu... doh.gif
siaip, manau,kad vaikai, kaip ir mes, valgo tik tiek, kiek jie nori...
Papildyta:
QUOTE(LiLady @ 2011 03 29, 20:55)
Iki dviejų metukų tai valgė apsisukdama.Nesvarbu ar šitas maistas,ar šaltas.O dabar labai sumažėjęs apetitas,pusryčių tai visai nenori valgyti verysad.gif


na, manoji irgi pusryciu nelabai nori...o jau nuo pietu ima sukti ratus ir reikalauti kazko valgyti...siaip, as ir pati nelabai pusryciu megeja, na, kava nesiskaito ax.gif
Atsakyti