Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

musu nuo leliuko valgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baliina @ 2010 11 18, 16:58)
matot kaip idomiai g.gif ,visi vaikai skirtingi,mano dukryte svorio nepriauga,bet alkana visada doh.gif ,gerai nors viska valgo  thumbup.gif ne taip kaip vyresnysis verysad.gif dar itikti reikia verysad.gif



drinks_cheers.gif sutinku vaikai labai skirtingi ir ju valgiarasciai taip pat smile.gif

na maniskiai praktiskai valgo viska ir be jokiu problemu , dabar vaikstom i Vishy parka tai jau apetitas isauga dvigubai biggrin.gif tik speju produktus is pardes pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
Dažniausiai kai pataisau valgyt, sakau ateik valgyt, o jis „Nenoriu“, bet kai pasakau, jog valgyt reikia, tada valgo.
Atsakyti
mano mergyte kaip kada,buna dienu nevalgo ten keleta sumustiniu susikisa ar varskytes(nes nieko kito neikisi tom dienom) o buna uzeina valgomoji tai tada duok beleka valgys,kaip i kiaura maisa biggrin.gif
Atsakyti
mano valgus, apetitu nesiskundziam. Zinoma una iskrovos dienu. Tada tik vaisiai, uogos kokios tinka, koks jogurtukas. Yra produktai kuriu nemegsta, bet siaip didziaja dali valgo gerai. O ka jau megsta tai valgo kaip vyrai. Gali po du cepelinus sukirst is karto.
(jiems geguze trys metukai bus)
Atsakyti
Vyriausiasis tai kaip aš sakau turi triūbą organizme - jau be valgydamas eina į tualetą ir suvalgo daugiau už tėtį (tėtis irgi mėgsta valgyti...).., vidurinėlis - prasčiau.
Atsakyti
QUOTE(dodezile @ 2011 02 23, 19:22)
jau be valgydamas eina į tualetą

lotuliukas.gif maniske pastoviai kai pradeda valgyt iskart bega i tuoleta doh.gif mano sese kai buvo maza irgi taip darydavo.matyt visgi nemazai tokiu vaiku yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 02 22, 17:02)
Dažniausiai kai pataisau valgyt, sakau ateik valgyt, o jis „Nenoriu“, bet kai pasakau, jog valgyt reikia, tada valgo.

Jau tas "reikia" tai visai nieko nepadeda schmoll.gif Gal vyresniame amžiuje ir taip, tačiau trimečiui tas "reikia" tik dar vienas atsikalbinėjimo variantas ir tiek...
Mano tai ir valgo, ir nevalgo, visaip būna. Nenori, nereikia, vėliau pavalgys. Juk ir mes, suaugę, ne visada vienodai išalkę būnam.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Maniskis labai nevalgus yra.
Atsakyti
Dažnai tenka pakovoti, kad valgytų valgo tik tai kas patinka ir labai nedaug..
Atsakyti
Manoji labai nevalgi.. Bet.. viskas priklauso nuo nuotaikos arba tiesiog.. kitą kartą nustebina ir viską kuo puikiausiai sukerta.
Atsakyti
QUOTE(deiritta @ 2011 02 22, 22:07)
mano mergyte kaip kada,buna dienu nevalgo ten keleta sumustiniu susikisa ar varskytes(nes nieko kito neikisi tom dienom) o buna uzeina valgomoji tai tada duok beleka valgys,kaip i kiaura maisa biggrin.gif





Su mano mazaja lygiai tas pats kaip pas jus. Bet as manau cia daugelis vaikuciu tokie. As tik tvirtai nusistacius pries grudima per prievarta maisto,vaikas pavalgo tikrai tiek kiek jam reikia, ir aisku reikia stebeti, kad nevalgumo priezasti nebutu visokie cipsai,kolos ir t.t. Bet cia aisku jau didesnius labiau vaikucius,nes mazyliams manau mamos neduoda tokeis produktais piknaudziauti g.gif
Atsakyti