Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

nu vargas kai vaikai nevalgo, bet ka daryt kai per daug valgo doh.gif maniske valgo i r valgyt nori , o cepeinus tai sapnuoja lotuliukas.gif
virsinam svori , o kaip ji pamesti neaisku.
Atsakyti
matot kaip idomiai g.gif ,visi vaikai skirtingi,mano dukryte svorio nepriauga,bet alkana visada doh.gif ,gerai nors viska valgo thumbup.gif ne taip kaip vyresnysis verysad.gif dar itikti reikia verysad.gif
Atsakyti
nu maniske apetitu nesiskundzia,buna kad darzelyje jeigu kas ko nebesuvalgo tai ji pabaigia nes vis alkana,o uzeina kad visa diena nieko nevalgo,sako nenoriu ir nekisu as jai.o siaip tai is sriubu bulves isrankioja ir siaip bulves jai ne maistas,kiausiniu neikisu,o su mesom tai be problemu,kuo daugiau mesos tuo jai geriau,visokios parukytos desros jai delikatesas,del lasinuku tokiu kur taukai bega ji alpsta,agurkai pomidorai ir visokie vaisiai sueina be problemu,net siulyti nereikia.
Atsakyti
mano dukryte ateina is darzelio ir visada praso valgyt blush2.gif ,taip atrodo kad jos ten nemaitina biggrin.gif ,o sunus nepraso,nors vaiksto i ta pacia grupe rolleyes.gif ,na ir valgo jie skirtinga maista,mazyle labai megsta kiausinius doh.gif o vyresnis bulves ir miesa smile.gif
Atsakyti
man kartais irgi atrode kad darzelyje vaikams maisto truksta nes grizusi dukryte visada lenda i sladytuva puodus darinedama,bet viena karta uzklydau per pietus savaja pasiimti,nu ka galiu pasakyti as pati nelabai tokia porcija iveikciau blink.gif
Atsakyti
mano maze po darelio irgi puodus barskima, valgyt iesko, aukletojos sako kad valgo, ir pocijos nemazos pietums, bet vakarienei buna sriubyte, ar blynelis tam kartui uztenka , bet po pusvalandzio vel valgyt nori.
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2010 11 24, 12:36)
mano maze po darelio irgi puodus barskima, valgyt iesko, aukletojos sako kad valgo, ir pocijos nemazos pietums, bet vakarienei buna  sriubyte, ar blynelis tam kartui uztenka , bet po pusvalandzio vel valgyt nori.

man atrodo kad sriubytes vaikams per mazai blush2.gif todel po darzelio ir atrodo tokie alkani g.gif
Atsakyti
maniskei 4.5metuku.bet jau nuo mazu dienu man tokia nevalgiuke.ir kokiu tik vitaminu nepirkom nedavem.nieko kaip buvo taip ir tebera..nors tiek gerai kad viskas atitinka pagal ugi ir svori..baltu pavydu pavydziu,kuriu mamyciu vaikuciai nesiskundzia apetitu..
Atsakyti
Musu didzioji panele valgo viska smile.gif Bet pvz jeigu ji nenori valgyti tai ir nevalgys nieko, tai mes ir nekisam jai, visada papraso kai nori valgyt smile.gif
Atsakyti
Iš tiesų ir mūsiškis po darželio būna baisiai alkanas. Kažkaip atrodė, kad ar ne per mažos ten porcijos... Bet gal tiesiog spėja išalkti...
Atsakyti
maniskis -6m.,bet pas ji apetitas toks "svyruojantis".Kartais valgo labai gerai,o kartais ,vos ,vos isiulai ka nors.Beda ta,kad jis toks isrankus maistui ir bet ko nevalgo,tai kartais i nevilti varo,nes regis stengiesi,gamini ,o jis as to nenoriu ar nemegstu,o kartais sako as niekada to nevalges doh.gif
Atsakyti
Maniskei 3 metai, bet valgumas tai labai didelis...suvalgo mano porcijos dydzio porcija...bet smulki ir kol kas nestoreja...ko as bijojau, jei taaaip valgys... blush2.gif Dazrelyje sake pasipraso antros, o kartais ir trecios porcijos blink.gif
Atsakyti