Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 10, 12:45)
nu maniskis iki dabar darzelyje sakydavo, jog viska suvalgo. Taip ir budavo. Sakydavo darzelyje labai skanu. Vis bandau isklausti, ka ten tokio stebuklingo duoda, bet kai ziuriu i meniu, tai nieko skirtingo nuo to ir as pati duodu. Realiai tai man atrodo, kad jam yra su zarnynu blogai, todel ir visi nevalgymai. Nes pastoviai ziauriai kieti viduriai yra, kudikysteje buvo alergijos, pries metus buvo su kompiuteriu praskanuotas (yra toks IMAGO metodas). Tai irgi patvirtino, kad su zarnynu negerai. Bet kaip ta zarnyna gydyti, tai as nelabai suprantu. Dietos ir kai kuriu produktu ismetimas is raciono butu per daug skausmingas, nes ir taip nedaug ka valgo, net nezinau... Sakiau reikes gal paskaitineti apie kokius nors papildu ar arbatas, gal ka pritaikysim.




o pasirodo mano vaikas net mokykloje pradėjo valgyti blink.gif pats nusiperka blink.gif pasirodo dar yra vilties g.gif , o aš maniau, kad visada reiks kariauti su maistu doh.gif vilties dar turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2010 09 12, 01:56)
Maniskis taip pat, laaabai nevalgus, o mesos jokios isvis nevalgo  doh.gif



Ir mano vaikas mesos nevalgo, net nezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lika2006 @ 2010 09 25, 15:53)
Ir mano vaikas mesos nevalgo, net nezinau ka daryti  verysad.gif


tai jeigu visa kita valgo tik mesos nevalgo, anokia cia beda. gi yra ant svieto maisto ir be mesos. Gelezies tai turi daug burokeliai kokie, grikiai, dar kazkoks tofu suris. Nesu jo ragavusi, bet drauge vegetare, tai daro su juo troskinius. Ir gyvena jau mazdaug apie 10 metu be mesos ir dziaugiasi.
Mano maze tai nevalgo darzoviu ir vaisiu. Nei virtu nei zaliu. Tik obuolius ir tai nedaug.
Atsakyti
musu abu edrus doh.gif jiems ir darzoves ir mesa ir zuvis tinka, tik duok blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lika2006 @ 2010 09 25, 16:53)
Ir mano vaikas mesos nevalgo, net nezinau ka daryti  verysad.gif

Nieko nedaryti. Juk per jėgą neįkiši. Mano dičkis mėsos beveik nevalgo. Nesuku dėl to galvos irnesakyk.gif Nemėgsta ir daržovių. Štai šis dalykas manęs nė kiek nedžiugina.
QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 25, 23:05)
tai jeigu visa kita valgo tik mesos nevalgo, anokia cia beda. gi yra ant svieto maisto ir be mesos. Gelezies tai turi daug burokeliai kokie, grikiai, dar kazkoks tofu suris.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Manau, kad mėsa nėra pagrindinis geležies šaltinis. Mano vyresnėlis mėsos beveik nevalgo, o jo kraujas visada thumbup.gif Mažius yra užkietėjęs mėsaėdis, bet nuo 6 mėn. tebekovojam su anemija verysad.gif
Atsakyti
Mano vaikis irgi mėsos nevalgo doh.gif Ir jokių uogų, išskyrus kartais vynuoges g.gif Kitus vaisius: obuolius, bananus, apelsinus, arbuzus, melionus mėgsta. Ir dar mėgsta daržoves, bent tuo džiaugiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
Dukra nevalgi, sakyčiau g.gif .. Kai valgo su apetitu ir noriai iškart matosi ir man tai būna šventė cool.gif .. Sūnus dar dar.. bet ir jis kuris laikas tik sultytėm gyvas, nes daiginasi dantukus, tai apie maistą galvoja mažiausiai schmoll.gif ..
Ech, svajoju, kad vienądien jie pradės valgyti pilnais žandais tongue.gif ax.gif ..
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2010 09 12, 18:25)
Vat su kuo su kuo bet su valgymu tai as vargstu nuo 10 menesiu, vaikui 6 metai o kaip nevalgo taip nevalgo, kazkoks kosmaras, tai toks vaikas kuriam nieks ant sio svieto neskanu  doh.gif


Pas mus panaši situacija, tik aš vargstu 5 metus 4u.gif Darželyje visiškai nevalgo, sako, kad jam ten neskanu, namuose kai tik apie maistą pradeda eiti šneka iš karto prasideda "nenoriu, aš nealkanas, nevalgysiu"....tai va, taip ir vargstam, tikiuosi kai praaugs, gal prasilauš, užsinorės biggrin.gif Su jaunėliu visiškai neturiu bėdų, valgo viską thumbup.gif
Atsakyti
Uzjauciu visoms mamytems, kurios turi tokia problema verysad.gif
Mano dukryte valgo beveik viska thumbup.gif na is mesytes tik kotletukus ir karbonadus ax.gif bulves - tik kose.... is darzoviu nemegsta morku, bet sutarkoju smulkiai, kad nesimatitu smile.gif Ilgai nevalge zuvies, tai irgi dariau kotletukus thumbup.gif
bet dabar jau po biski pradejo ir taip valgyti, ypac jei pasakai, kad tevelis pagavo.
O megstamiausias patiekalas tai aisku makaronai wub.gif o jei dar su suriu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikas tai labai nevalgus, noriai valgo tik kruopas, bulves ir miltinius patiekalus.
Atsakyti
4u.gif Maniske kai kada valgo normaliai,o kai kada nieko nenori,suvalgo jogurtu pora ir soti visa diena ax.gif ,Bet as jai ir neliepiu valgyt per prievarta,kai nori gali pati paprasyt 4u.gif
Atsakyti
sveikos,mano sunus keturmetis valgo blogai,jam sunku itikti verysad.gif schmoll.gif
o mano mazoji dukryte valgo viska ax.gif ,valgo su manim,su senele irtp.net kai tetis grizta is darbo mazyle vel ir su juo valgo kad jis pagalvotu kad vaika ne maitino,visada alkana blink.gif net nakti praso valgyt,ne pasakyciau kad nuo to storesne tampa,nes valgo mazai bet labai labai daznai g.gif
Atsakyti