Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 07, 17:37)
o mano dukryte galetu valgyti tik mesa, jeigu duociau. ryte, diena ir vakare. mesaede ziauri.





o kaip jūsų didysis su valgymu ar kiek pagerėjo, ar vis dar vargstate?
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2010 09 07, 20:01)
o kaip jūsų didysis su valgymu ar kiek pagerėjo, ar vis dar vargstate?


Nu valgo jis po truputi, bet zymaus pagerejimo tai nera. Apskritai darzelyje gal siek tiek geriau valgo negu namie, nes sako, kad skanu, bet visvien nesuvalgo visko, - nei sriubos nei antro. O dar rotavirusas prauze pas mus, tai is viso toks perbales vaiksto, nieko nenori. O piktas! Tai kai jau matau, kad visai blogai atveriu saldytuva. Ten visokiu jogurtu, danonki, is spintos bulkuciu. Pavalgo, tada pyktis praeina. Bet maisto kokybe nekokia gaunasi.
O pas jus kaip?
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 07, 21:20)
Nu valgo jis po truputi, bet zymaus pagerejimo tai nera. Apskritai darzelyje gal siek tiek geriau valgo negu namie, nes sako, kad skanu, bet visvien nesuvalgo visko, - nei sriubos nei antro. O dar rotavirusas prauze pas mus, tai is viso toks perbales vaiksto, nieko nenori. O piktas!  Tai kai jau matau, kad visai blogai atveriu saldytuva. Ten visokiu jogurtu, danonki, is spintos bulkuciu. Pavalgo,  tada pyktis praeina. Bet maisto kokybe nekokia gaunasi.
O  pas jus kaip?



svarbiausia, kad nors kiek valgo. baisiausia būna po ligos, kad vaikas vėl pradėtų valgyti doh.gif pas mus lyg neblogai, svoris nebekrenta, apsistojome ties 31 kg ūgis 154cm. labai padėjo palanga, maudynės jūroje, vaikščiojimai pušyne, tikrai lyg ir suvalgė kiek daugiau apsirgęs buvo tik kartą. tfu tfu, o dabar viskas nauja, nauja mokykla, nauji mokytojai, nauja valgykla, sako kad valgo, bet pamatysiu tik po kelių dienų, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2010 09 07, 20:34)
svarbiausia, kad nors kiek valgo. baisiausia būna po ligos, kad vaikas vėl pradėtų valgyti doh.gif pas mus lyg neblogai, svoris nebekrenta, apsistojome ties 31 kg ūgis 154cm. labai padėjo palanga, maudynės jūroje, vaikščiojimai pušyne, tikrai lyg ir suvalgė kiek daugiau apsirgęs buvo tik kartą. tfu tfu, o dabar viskas nauja, nauja mokykla, nauji mokytojai, nauja valgykla, sako kad valgo, bet pamatysiu tik po kelių dienų, g.gif


daznai jam siulymai valgyti baigiasi, kad viska sukerta sese. doh.gif doh.gif 1.7 metu, sveria 14.5 kg doh.gif doh.gif Mes tai ir gyvenam Palangoj, bet siemet nesiseke su jura. Visa vasara kamavo visokie zarnyno virusai. Gal is juros ir gavom, nezinau. Taip ir normaliai nepasimaudem.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 07, 23:30)
daznai jam siulymai valgyti baigiasi, kad viska sukerta sese. doh.gif  doh.gif 1.7 metu, sveria 14.5 kg  doh.gif  doh.gif Mes tai ir gyvenam Palangoj, bet siemet nesiseke su jura. Visa vasara kamavo visokie zarnyno virusai. Gal is juros ir gavom, nezinau. Taip ir normaliai nepasimaudem.



tai šiemet tas oras ir jūra tiek šš išmetė, gal ir ką pasigavo g.gif o ką gydytojai sako g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2010 09 08, 20:34)
tai šiemet tas oras ir jūra tiek šš išmetė, gal ir ką pasigavo g.gif o ką gydytojai sako g.gif


O ka yra normaliu gydytoju, kurie kazka normalaus pasakytu? mirksiukas.gif Nu bent jau Palangoj tai nesutikom. Visos zinios ir diagnozes is interneto unsure.gif
Nes jeigu vaikas vemia, skauda galva ir gerkle ir yra isbertas, tai raso virskinimo fermentus nuo skrandzio, antibijotikus nuo gerkles ir atihistamininius nuo alergijos blink.gif blink.gif O kad cia zarnyno infekcija, kuriai budingi visi pozymiai kartu net klausyt nenori.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 09, 18:01)
O ka yra normaliu gydytoju, kurie kazka normalaus pasakytu?  mirksiukas.gif Nu bent jau Palangoj tai nesutikom. Visos zinios ir diagnozes is interneto  unsure.gif
Nes jeigu vaikas vemia, skauda galva ir gerkle ir yra isbertas, tai raso virskinimo fermentus nuo skrandzio, antibijotikus nuo gerkles ir atihistamininius nuo alergijos  blink.gif  blink.gif  O kad cia zarnyno infekcija, kuriai budingi visi pozymiai kartu net klausyt nenori.




nu jo blink.gif siaubiakas su tais gydytojais, bijai net eiti pas juos blink.gif viskas manau po truputuka tvarkysis, va kar mano vaikas pasigyrė sako viska suvalgiau ką man įdėjo bigsmile.gif sakau net viltis įsižiebė man bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2010 09 10, 08:49)
nu jo blink.gif siaubiakas su tais gydytojais, bijai net eiti pas juos blink.gif viskas manau po truputuka tvarkysis, va kar mano vaikas pasigyrė sako viska suvalgiau ką man įdėjo bigsmile.gif sakau net viltis įsižiebė man bigsmile.gif


nu maniskis iki dabar darzelyje sakydavo, jog viska suvalgo. Taip ir budavo. Sakydavo darzelyje labai skanu. Vis bandau isklausti, ka ten tokio stebuklingo duoda, bet kai ziuriu i meniu, tai nieko skirtingo nuo to ir as pati duodu. Realiai tai man atrodo, kad jam yra su zarnynu blogai, todel ir visi nevalgymai. Nes pastoviai ziauriai kieti viduriai yra, kudikysteje buvo alergijos, pries metus buvo su kompiuteriu praskanuotas (yra toks IMAGO metodas). Tai irgi patvirtino, kad su zarnynu negerai. Bet kaip ta zarnyna gydyti, tai as nelabai suprantu. Dietos ir kai kuriu produktu ismetimas is raciono butu per daug skausmingas, nes ir taip nedaug ka valgo, net nezinau... Sakiau reikes gal paskaitineti apie kokius nors papildu ar arbatas, gal ka pritaikysim.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2010 09 10, 13:45)
nu maniskis iki dabar darzelyje sakydavo, jog viska suvalgo. Taip ir budavo. Sakydavo darzelyje labai skanu. Vis bandau isklausti, ka ten tokio stebuklingo duoda, bet kai ziuriu i meniu, tai nieko skirtingo nuo to ir as pati duodu. Realiai tai man atrodo, kad jam yra su zarnynu blogai, todel ir visi nevalgymai. Nes pastoviai ziauriai kieti viduriai yra, kudikysteje buvo alergijos, pries metus buvo su kompiuteriu praskanuotas (yra toks IMAGO metodas). Tai irgi patvirtino, kad su zarnynu negerai. Bet kaip ta zarnyna gydyti, tai as nelabai suprantu. Dietos ir kai kuriu produktu ismetimas is raciono butu per daug skausmingas, nes ir taip nedaug ka valgo, net nezinau... Sakiau reikes gal paskaitineti apie kokius nors papildu ar arbatas, gal ka pritaikysim.

mano vaikutis labai nevalgus g.gif g.gif turejo operacija dar visai maziukas 9 menesiu ,taip pat su zarnynu blogai buvo,o operacijos kaip ir dieta ,is ligonines namo po poros dienu vel i ligonine su roto virusu pragulejom 4 dienas renimacijoje viena man gyditija pasiule duoti vaikui geruju zarnyno bakteriju ,pastoviai duodavau .kaip susitvarke visos musu ligos vaikas valge tiesiog super thumbup.gif o poto vel sumazejo valgio noras ir dabar per prievarta prasau bent pora kasniuku suvalgyti,+ duodu gerasias zarnyno bakterijas bent viduriukai nekieti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonataulba @ 2010 08 12, 23:22)
Na savuosius vos ne su dirzu turiu varyt prie valgio doh.gif  doh.gif  doh.gif Labai reti atvejai,kai jau praso:mama o ka mes valgysim...mes norim valgyt.

Maniskis taip pat, laaabai nevalgus, o mesos jokios isvis nevalgo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2010 09 12, 02:56)
Maniskis taip pat, laaabai nevalgus, o mesos jokios isvis nevalgo  doh.gif

Mano lele irgi mesos nenori valgyt visai schmoll.gif biski tas padeda kad labai jau megsta sokolada tai padedu sokolada ir pasakau kaip suvalgysi viska duosiu sokolada tai sitas metodas biskiuka padeda thumbup.gif
Atsakyti
Vat su kuo su kuo bet su valgymu tai as vargstu nuo 10 menesiu, vaikui 6 metai o kaip nevalgo taip nevalgo, kazkoks kosmaras, tai toks vaikas kuriam nieks ant sio svieto neskanu doh.gif
Atsakyti