Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Prisijungiam ir mes prie nevalgiukų. Kokie geri metai kaip prastai pradėjo valgyti, anksčiau dar pusę velnio buvo. Dabar kažkoks pablyskęs, tad su gydytoja nusprandėm kraujo tyrimą padaryt, tai matysim kas bus...
Atsakyti
Ir mums su valgymo beda schmoll.gif Pats nenori valgyti schmoll.gif Valgo prastai schmoll.gif Baltai pavydziu gero jusu vaikuciu apetyto 4u.gif
Atsakyti
Pagal nuotaiką jai žiuriu. Vienu metu buvau labai persigandus, meniasi beveik valge vien bananus ir nieko daugiau doh.gif O šiaip valgi ji pas mane, daržely viską suvalgo ir namo grįžus dar kerta thumbup.gif Sake daržely skanu, bet galėtu ir daugiau duoti doh.gif
Atsakyti
as tai net nesupratu kuo mano dukryte gyva, gal oru? g.gif biggrin.gif ne ne, juokauju, bet ji isties labai mazai valgo. nera perdziuvusi, sveika, aktyvi, tai nematau tame problemos.
Atsakyti
Siuo metu itin valgus abu thumbup.gif dazniausiai papraso antros porcijos, nors ir idejusi bunu nemazai is pat pradziu lotuliukas.gif
Atsakyti
schmoll.gif Kankinames doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2010 05 28, 13:36)
schmoll.gif Kankinames doh.gif


tas pats verysad.gif
Atsakyti
buna dienu, kai tik sulciais gyva. bet neimu i galva, jei turi jegu ozius rodyti, reiskia is bado nemirsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 05 31, 04:09)
buna dienu, kai tik sulciais gyva. bet neimu i galva, jei turi jegu ozius rodyti, reiskia is bado nemirsta  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pas mane ne tas zodis kokia nevalgi,parodyk saldaini tai is atstumo reks kad nori doh.gif labai jau retai buna kad pavalgo,dazniausiai uzkandzevimai,nu nieko nuo rudens prasides darzelis,tai manau gal viskas susitvrakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 31, 18:23)
drinks_cheers.gif pas mane ne tas zodis kokia nevalgi,parodyk saldaini tai is atstumo reks kad nori doh.gif labai jau retai buna kad pavalgo,dazniausiai uzkandzevimai,nu nieko nuo rudens prasides darzelis,tai manau gal viskas susitvrakys g.gif

pas mus ir darzely niekas nesusitvarke doh.gif net aukletojos yra apsalusios del tokio nevalgumo verysad.gif
Atsakyti
darželyje viskas gerai, o namuose kartais ir pasimaivo. Tda mama ima šaukštą ir ėkštę į rankas ir niam niam niam. Kaip su mažiuku. Jis net sirgdamas neblogai algo.
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2010 06 01, 14:53)
pas mus ir darzely niekas nesusitvarke doh.gif net aukletojos yra apsalusios del tokio nevalgumo verysad.gif

nu matai mes preis pora metu leidom i darzeli,tai valge kaip zveriukas,nes budavo reguliarios valandos valgymui,miegui ir t.t. o dabar baisu koks nevalgymas,istyso,nei slaunyciu nebeturi,nei sikniuko,rubai krenta,perbalus istikruju jau labai sunerimavau,tai prasiau vyro seses kad gelezies atsiustu is LT,sake labai padeda 4u.gif
Atsakyti