Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(viti @ 2010 01 22, 19:37)
mes juokiamės, kad mūsų valgo du kartus per savaitę  doh.gif

wa cia tai geras pajuokavimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikai valgo gerai. Bet reikia visada ziureti, kad tarp valgiu nieko daugiau nevalgytu, pvz. saldainiu, sureliu, sausainiu arba ka nors panasaus. Dar stengiuosiu kad vaikai pabutu lauke, pajudetu, nes tai irgi gerina apetita. Valgymas prie stalo turi buti malonus. Sneketi tik apie malonius dalykus, galima ijungti ramia muzika. Aisku buna kad nera noro, tai ir nekisu.
Atsakyti
Ir as pergyvenu kad mano 3m. sunelis permazai valgo,jei neduosi tai galetu visa diena isbuti,seip kokiu niekuciu uzkasdamas, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 01 15, 14:24)
musu berniokas taipat nevalgo ko mes tik neprigalvojam jam ir kareiveliu ir drakoniuku na visokiausiu tai teses virs metu,poto nusibodo dabar jis tai kaciukas tai suniukas tai sokejas tai MAKVINAS atsigules ant zemes valgo tikslaiu apsimeta kazkuo ir ji reikia maitinti lotuliukas.gif juokas bet kiek mes vargstam schmoll.gif o darzeli suvalgo viska kuo puikiausiai smile.gif namie asaru pakalne
Papildyta:
pavydziu mamytem kuriu vaikuciai viska valgo 4u.gif

Pas mus lygiai tas pats,darzelyje viska valgo,o namie nieko doh.gif
Bet as nepergyvenu,manau jam visko pakanka,nes energijos kupinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Betty @ 2010 01 27, 18:51)
Pas mus lygiai tas pats,darzelyje viska valgo,o namie nieko doh.gif
Bet as nepergyvenu,manau jam visko pakanka,nes energijos kupinas doh.gif

drinks_cheers.gif bet tas nieko nevalgymas mane varo is proto,nes tenka ziemos metu pasirgti,o jis galetu buti gyvas vien su vaistais doh.gif
Atsakyti
Maniskis valgo tik tai ka megsta, o megsta labai paprastai, lietuviskai mesa ir bulves ax.gif tai jei nors kelis gabaliukus mesos suvalgo, as jau rami smile.gif
O siaip pastebejau, jeigu vaikas dalyvauja gaminimo, pateikimo ant stalo procese, tai didesnis noras ir valgyt atsiranda mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės smile.gif
Ir aš vargstu su vyresniaja su nevalgymu g.gif kartais gaila net žiūrėti į vaiką, kaip ji gali tik pakramsnot kažką ir gana doh.gif o irgi krauja gera rodo, tik pati pabalusi atrodo, nu bet kad nepriverčiu valgyt nors tu ką, nu aišku čipsai ir kokios saulėgražos tai skanu biggrin.gif ir dar sausainiai visokie, o mėsytės visai neima doh.gif nu bet tokia jau ir bus turbūt...
Atsakyti
QUOTE(chiuncia @ 2010 01 29, 11:39)
Maniskis valgo tik tai ka megsta, o megsta labai paprastai, lietuviskai mesa ir bulves ax.gif tai jei nors kelis gabaliukus mesos suvalgo, as jau rami smile.gif
O siaip pastebejau, jeigu vaikas dalyvauja gaminimo, pateikimo ant stalo procese, tai didesnis noras ir valgyt atsiranda mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif maniske ir tik mesytes. jei paklausi ko nori valgyt, visada atsakymas taspats bulviu ir kokletu nesvarbu ar cia pusryciai ar vakariene doh.gif
Atsakyti
Namie valgo pagal nuotaiką, dažnai pati paprašo, ko ji nori. Bet nepasakyčiau, kad itin valgi būtų. Nors daržely sako, kad valgo viską - ir mėsytę, ir sriubas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rama2 @ 2010 01 26, 19:45)
Ir as pergyvenu kad mano 3m. sunelis permazai valgo,jei neduosi tai galetu visa diena isbuti,seip kokiu niekuciu uzkasdamas, doh.gif

Pas mus panasiai...lakstau su saukstu is paskos...taip nervuoja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irbyte @ 2010 02 02, 00:14)
Pas mus panasiai...lakstau su saukstu is paskos...taip nervuoja... doh.gif

friends.gif ir mes lakstom su saukstu is paskos doh.gif .Mum 4m. bet pats nevalgo,reikia maitint blush2.gif o ka darit jei NIEKAS nepadeda cry.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(supergaga @ 2010 01 30, 00:41)
drinks_cheers.gif  maniske ir tik mesytes. jei paklausi ko nori valgyt, visada atsakymas taspats bulviu ir kokletu nesvarbu ar cia pusryciai ar vakariene doh.gif

ir pas mus beveik tas pats thumbup.gif .apetitu nesiskundziam.tik va batono jam gali ir nebut tongue.gif
Atsakyti