Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

mes kaskaip del maitinimo neturejom problemu. gal anksciau paranoiskai stebejau kiek ko ir ka valgydavo. dabar jai 5. ji nori- valgo, nenori pavalgys veliau. kaskaip nekreipiu demesiu. aisku jei nevalgadienis uztrunku kelias dienas tada jau stebiu. bet taip kad nieko nevalgytu nebuna. labai megsta pieniskus produktus ir gaminius, sriubas. su mesyte sunkiau, bet jei mano pacios malta mesyte, dazniausiai labai skaniai suvalgo. darzoves ir vaisius taip pat labai megsta
Atsakyti
visiška nesąmonė maitint per prievartą,ar "užkalbant dantis"kaip kažkas rašė.
savo vaikus matau kaip asmenybes ir niekada nesityčiojau rengdama virtuvėj cirko vaidinimus,kad įkiščiau kokį šaukštą,kai išsižios iš nuostabos
Atsakyti
musu berniokas taipat nevalgo ko mes tik neprigalvojam jam ir kareiveliu ir drakoniuku na visokiausiu tai teses virs metu,poto nusibodo dabar jis tai kaciukas tai suniukas tai sokejas tai MAKVINAS atsigules ant zemes valgo tikslaiu apsimeta kazkuo ir ji reikia maitinti lotuliukas.gif juokas bet kiek mes vargstam schmoll.gif o darzeli suvalgo viska kuo puikiausiai smile.gif namie asaru pakalne
Papildyta:
pavydziu mamytem kuriu vaikuciai viska valgo 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mano vyrukas valgo viską kas su pienu. Visas sriubas pieniškas, košes ir pan. Labai patinka bulvių patiekalai. Viskas būtų puiku, jeigu mum būtų galima vartoti pieną. Deja verysad.gif Nuo pienuko mano vyrukui atsiranda šlapime ir kraujyje acetono, taip gydytoja sakė. Ir iš tiesų, kaip tik pavartoja pieno taip iš burnytės sklinda acetono kvapas unsure.gif Ir dar turime problemų su viduriukais, gydytojas paskyrė kad kiekvieną dieną būtų kuo daugiau vaisių ir daržovių, ir uždraudė tuos produktus kuriuos labiausia mėgsta. Tai va ir vargstame su tom daržovėm. Kaip tik valgyt taip su piktumais verysad.gif
Atsakyti
Ir mes panašiai, vargstam su maistu. Tarpais valgo noriai, bet dažniausiai reikia įkalbinėti. Anksčiau darželyje noriau valgė, bet dabar ir ten , sako, tik palesa. Bet aš pastebėjau, kad kai šalta, kai eina mažiau į lauką ir juda mažiau, tai mažiau ir valgo. O jei saldumynų užlesa, tai maistui nebėr vietos... blush2.gif
Atsakyti
siaip tai valgo gerai, buna dienu kai atrodo nieko i burna neisikisa tik niekus visokius, bet as jo neverciu tokiomis dienomis valgyti(ir siaip neverciu) nes jug ir suaugusiam buna iskrovos dienu....
Atsakyti
Valgis mums tragedija, galėtų išbūt visą dieną nevalgiusi schmoll.gif Tas pats tiek darželyje, tiek namuose, viską tik pakapsto doh.gif
Atsakyti
Mūsų dukriukas irgi nevalgus, na lopšelyje geraiu valgo, nevalgo, jei jai nepatinka maistas, o namie tai maldauk, kad ką suvalgytų. Bet tik bėda, kad kam ir pasiskundžiu, tai į mane gan keistai pasižiūri, nes auginame tai "drambliuką", ji dar 3m. neturi, o ūgis 97cm, o svoris 17 kg doh.gif , bet pasižiūrėjus tikrai nepasakytum, kad tiek sveria, kol nepakeli lotuliukas.gif
Atsakyti
siaip kai mano vaikui nera apetito tai viena patiekala visada valgo kai padarau...spageti makaronai su suriu...tada kad ir nera apetito po didziausia lekste suvalgo smile.gif
Atsakyti
musiskis galedavo isbut nevalgias savaitem vos,per pykcius kasnelius skaiciuodavom.dabar jau yra praejes tas tarpas,jau kokius metus negaliu skustis
Atsakyti
QUOTE(gindrite @ 2010 01 21, 13:07)
musiskis galedavo isbut nevalgias savaitem vos,per pykcius kasnelius skaiciuodavom.dabar jau yra praejes tas tarpas,jau kokius metus negaliu skustis

jetau man kaip keista kad vaikai nevalgo, man tokiu problemu auginant nebuvo, bet daug tokiu vaikuciu zinau kai uztenka tik sausainio per diena smile.gif
Atsakyti
mes juokiamės, kad mūsų valgo du kartus per savaitę doh.gif
Atsakyti