Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Ir as auginu mazute nevalgiuke,a jai visokiu makaronu su padaziukais skaniausiais,sriubyciu idomiausiu o ji man NENORIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrutyte: 30 lapkričio 2009 - 22:56
Maniškiui sūneliui 4 metukai. Tikriausiai su nevalgymu aš turiu didžiausią bėdą Lietuvoje... Matyt antro vaiko tikrai nėra... Jis absoliučiai nevalgo normalaus maisto. Tik įvairiausius sausainius ir geria sultis. Daugiau nieko, ir as neperdedu ir nemeluoju. Kreipėmės į medikus, jie sako padaryta mano, mamos klaida. 5 mėn. pradėjau maitinti košelėmis, tai iki 1 metų valgė, nors kasdien burnytė vis labiau ir labiau užsiverdavo ir spjaudavo laukan. Raminausi, kad geria similaką ir taip gauna pasisotinimą ir vitaminų. 1 metukų daviau paragauti sausainių, na ir prasidėjo... Gal kas nors susidūrė bent jau su panašiu nevalgymu... Padėkit prašau...
Atsakyti
QUOTE(linamantas2005 @ 2009 12 01, 16:56)
Maniškiui sūneliui 4 metukai. Tikriausiai su nevalgymu aš turiu didžiausią bėdą Lietuvoje... Matyt antro vaiko tikrai nėra... Jis absoliučiai nevalgo normalaus maisto. Tik įvairiausius sausainius ir geria sultis. Daugiau nieko


g.gif o jeigu tų sausainių neduotumėte? vaikis praalktų, po to pasiūlytumėte to vadinamo normalaus maisto, ir tik jo kažkiek suvalgius jam kaip paskatinimą duoti sausainių g.gif įtariu, vaikas viską darytų( ožiai ir t.t.), kad tų sausainių gauti, bet čia ko gero jau reikia apsišarvuoti kantrybe.
mums ta situacija sunkiai įsivaizduojama, nes sausainiai pasak mano vaiko, ne maistas, o tik gardėsis po valgio biggrin.gif mano atkaklaus darbo vaisiai blush2.gif
Atsakyti
valgo beveik viska, tik nevalgo virtu kiausiniu, ir koldunu 4u.gif ypac megsta zuvi thumbup.gif ir sriubas thumbup.gif
Atsakyti
O maniskiai bet kokiu atveju (kad ir sirgtu ar blogai jaustusi) neatsisakytu virtu kiausiniu ir cipsu ax.gif O as pati negaliu pakesti kiausiniu schmoll.gif
Atsakyti
Nuo vystiklu jau pradejo valgyti kaip reikiant ir be kalbu biggrin.gif dabar 5m.valgo pusrycius namie,paskui darzelyje uzkanda vaisiu (darzelis be maitinimo) parejus namo 12val pavalgom pietus ir vel i darzeli porai valandu.vakare 5val ir 6val dar uzkanda koki sumustini ar jogurta.valgo beveik viska ka gaminu,daug vaisiu ir darzoviu .nu tikrai valgus vaikas mano blush2.gif kartais net atrodo kur jai telpa tiek,nors yra tikrai kudute ir pagal amziu pora kilogramu per mazai turi,bet daktare sake viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(izabele111 @ 2009 11 30, 15:55)
Mano irgi nevalgi...uztat pastovus barniai del valgymo...Na o saldumynai ,vaisiai tai bet kada ir bet kur....Kazkaip mazesne kai buvo valgydavo mesytes,o dabar grieztai atsisako,isskyrus sasiskas....as negaliu ,kai man vaikas nevalgo ,mane varo i depresija....pykstames...gana daznai....


Pas mus panasi situacija, jau toks nevalgus, kad nezinau net ka jam gaminti, kad valgytu. Ruosi gamini, o jis ne kasnelio burnon. Jau netekus kantrybes ir filmukus ijungiu, kad tik nebegtu nuo stalo ir baru ir visokiu gudrybiu prigalvoju.
Atsakyti
pas mum didziules problemos su valgymu, reikia su saukstu po namus vaikytis doh.gif . O jei jau kada pavalgo, tai tokia svente namuos, kad noris visiem apskambint pasidziaugt lotuliukas.gif
Atsakyti
nu as kaip sakiau valgom gerai bet buna dienu kai nenori tai ir neverciu,nes zinau kad kai isalks pati atbegs ir paprasys.juk kazkadatai skarndis nebeiskes alkanas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano panele irgi isranki maistui,nezinau,gal cia islepimas?Bandau daryt zaismingus patiekalus,pvz. nupiesiu veiduka,ar saulyte kokia is pomidoru padazo ar majonezo,kartais padeda clap.gif
Atsakyti
zaidem ir mes su vyru, kai mazesne buvo ir is paskos su saukstu lakstydavom, bet dabar jau senai pasakyta gana. Nenori nereikia, manau kad kisant per prievarta bus atvirkstine reakcija arba tas mamos vaikymas igaus zaidimo prasme irgi negerai schmoll.gif
Maniske nera labai jau valgi, bet kas susije su pieno produktais tai tik padavai: varskeciai, virtiniai, blynai, sureliai, suris ir pan. Labai sunkiai sekasi isiulyti mesos, bet padarem kraujo tyrimus, jie visiskai geri, todel manau, kad kiek gauna tiek uztenka. 4u.gif Su darzovem irgi nelabai draugaujam, labiau tinka vaisiai.

O beto jeigu vaikutis gauna nemazai saldumynu, net nesistebekite, kad nevalgo normalaus maisto schmoll.gif
Atsakyti
Auginu nevalgiuke ir as... Tenka ir pazaisti, ir dantis uzkalbeti ir per TV kokius multikus paziureti ar ka nors pazadeti kad tik pavalgytu... doh.gif Pavydziu toms mamoms, kuriu vaikai noriai viska valgo...
Atsakyti