Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

Mano valgo kaip jam uzeina, kartais labai gerai, o kartais na niekaip neisiulysi 4u.gif
Atsakyti
Mano valgo gerai. Aisku buna kartais, kad maziau ar nelabai megsta ta patieka, bet seip valgo. Kai serga, tai jau nevisada nori valgyti. Bet cia isimtis, kaip ir suaugusiems, sergant buna, kad nelabai norisi valgyti.
Atsakyti
Mano maze gerai valgo , juokiu problemu del to neturime smile.gif
Atsakyti
Labai nevalgus doh.gif amžini skandalai namie dėl valgymo verysad.gif
Atsakyti
Maniškis valgo gerai. Bet kai nenori, tai niekad nekišu ir neliepiu valgyti smile.gif
Atsakyti
Manoji panele gerai valgo tik saldumynus doh.gif , dabar kai isvis nieko saldaus namuose neturim- tai pradejo valgyt... Bet arteja sventes ir kaip per sventes be saldumynu reikes issiverst g.gif
Atsakyti

O mano kiškis namie mažai valgo, yapč savaitgaliais. Užtat darželyje kad kerta! Aišku ir matosi, kad vaikas pavalgo smile.gif Vis klausiu savo pipiro, kodėl nieko namuose nevalgo, o gudrutis sako, kad dabar nenori, o kai būna daržely, tada nori biggrin.gif Sakyčiau gal neskaniai gaminu, bet kiti sako kad skaniai.. Tai ir suprask tuos vaikus ax.gif
Atsakyti
musu turbut kaip ir daugelio- viena diena geresnis apetitas, kita prastesnis, ir as uz ta nuomone, kad nereikia kist maista isalks pats paprasys smile.gif
Atsakyti
Pas mus ir būna,kad gerai valgo.Bet šiaip yra iš tų nevalgiųjų.
Atsakyti
Mano irgi nevalgi...uztat pastovus barniai del valgymo...Na o saldumynai ,vaisiai tai bet kada ir bet kur....Kazkaip mazesne kai buvo valgydavo mesytes,o dabar grieztai atsisako,isskyrus sasiskas....as negaliu ,kai man vaikas nevalgo ,mane varo i depresija....pykstames...gana daznai....
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2009 11 30, 14:55)
Mano irgi nevalgi...uztat pastovus barniai del valgymo...Na o saldumynai ,vaisiai tai bet kada ir bet kur....Kazkaip mazesne kai buvo valgydavo mesytes,o dabar grieztai atsisako,isskyrus sasiskas....as negaliu ,kai man vaikas nevalgo ,mane varo i depresija....pykstames...gana daznai....

drinks_cheers.gif Mūsų situaciją aprašėte....
Atsakyti
o musu maze valgo tongue.gif tiek kiek priklauso: Pusryciai, priespieciai (dazniausiai bananai biggrin.gif ) pietus, pavakariai (sureliai) vakariene. dar kartais duodu kelis saldainiukus ar kramtomos gumos ax.gif smile.gif
Atsakyti