Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(skruzdeda @ 2009 10 02, 22:51)
Ech, mano mergaite 8 menesiu gal 10 kartu maziau zliumbia negu mano keturmetis. Vis jam kokiu priezasciu pazliumbenti antsiranda. Ypac del valgymo.

Zinok kaip perskaiciau kaip jums buvo kai ligoninej gulejot su temperatura, tai  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Jetau dar ir taip gali buti. O mano vyras visada man aiskina, tipo vaikas nenori, tai tegul ir nevalgo. Tai as ten gaunuosi tokia ragana seimoj, kankintoja vaiko, nes liepiu jam valgyti. kazkaip ateina mintis i galva, kad jis gal todel ir serga daug, kad nepakankamai gerai maitinasi, nezinau...



aš ir kartais jaučiuosi kaip kankintoje doh.gif amžinai bumbiu valgyk valgyk doh.gif
bet kai prisemenu kiek mes sirgome ilgai, kai turėjome mokintis valgyti iš naujo, niekam to nelinkėčiau klykiančio vaiko po kiekvieno kasnio rėkimas nes reikia dar vieno, nesjai nepavalgo viskas griūna ir būna labai blogai doh.gif net ir dabar jau atrodo viskas sustatytas ir valgo nes reikia, bet jei nepasakysi ir nepavalgys netik jausis irzlus, silpnas, vien žo priklausomas nuo maisto, ir nieko negaliu padaryti, kad įprastu jog privaloma valgyti.
Atsakyti
Tikrai netiesa, kad antras vaikas valgo geriau nei pirmas schmoll.gif schmoll.gif
Mano mažasis klaikiai nevalgu - net verkia kaip nenori valgyt verysad.gif Bet dabar jau gerai - pradėjo eit į kitą darželį ir ten kažkokiu būdu jam visai neblogai valgosi biggrin.gif biggrin.gif Na, išskyrus atvejus, kai duoda kokį kugelį (mat buvių - kategoriškai nevalgo) ir dar kai kuriuos patiekalus... Net jei mėsos nevalgo, tai bent jau kokio garnyro "užkapoja" mirksiukas.gif
Nes namie kažkoks košmaras dėl valgymo doh.gif doh.gif O dabar jau ir namie ramiau geriau - mat aš žinau, kad darželyje pavalgė, tai namuose nebeverčiu, net savaitgaliais... Tai žiūriu, kad jau pats pasiprašo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Žinoma, ne kotleto ar žuvies, bet ryte pats nori sausų pusryčių, košės ar kiaušinio blink.gif thumbup.gif , dieną suvalgo kokią riekę duonos,kartais truputį sriubos, kokių makaronų, joguro ar pan., vakare pradėjo prašyti pieno... tai išgeria kokią stiklinę su kokiu meduoliu ar pan. biggrin.gif
Taigi, nevalgumo probemos kaip ir nebeliko thumbup.gif
Atsakyti
dukra pradejo lankyti paruosiamuku grupe, pasikeite aukletoja, ir praeita savaite pareiske, kad dukra absoliuciai nieko nevalgo (to anksciau nera buve), o namie irgi pakabina kelis saukstelius ir pareiskia suvaldysiu tiek kasniu kiek man metu. na kas man beliko, griebiausi drastisku priemoniu mad.gif- grasinu kad nedarysime gimtadienio (jis uz keliu savaiciu), saldumynu tiekimas jau nutrauktas, filmuku taip pat nemato. o siaip stengiuosi laikytis dienos rezimo: pusryciai, pietus ir vakariene privalomi.
Atsakyti
Roga, o bandet kokius vitaminus gert, papildus? Kas nors padejo? Mes tai daug visko bandem, bet niekas neturejo efekto. Realiai turi efekta tik sportine veikla arba kazkoks prasilakstymas jeigu per daug nenuvargsta. Bet esame tokie ziaurus sirgaliai, kad negaliu nuvesti i koki sportini bureli net kelias savaites is eiles.
Atsakyti
Mums metus atmetu atgal,tai su valgymu isvis nebuvo problemu,tiesa pasakius isvis nezinojau koks jausmas mamoms,kai vaikas nevalgo.Bet va tas dziaugsmas mano pasibaige unsure.gif atvazevom i Airija,ir prasidejo nevalgymas,ko tik nebandziau ir vitaminus kisu,ir vaisiu stengiuos daugiau duoti,bet katu sugriauzia agurka visa,tai buna kaip ir dienos porcija.Seip ligos nesikabina,labai retas atvejis jei suserga,tai sakyciau kraujukas geras,nei jei butu nusilpes imunitetas tai sirguliukas butu. tik man nepatinka tai kad pablyskes veidukas,seip budavo pastoviai paraudusiais skruostukais,bet kraujuka tyre pries kokius 3 menesius,sake viskas gerai.Aisku kai lauke ilgiau pasilakstom tai daugiau suvalgo,bet kadangi orai subjuro,nebegaliu i lauka isleist.Nu nezinau ka daryt.Turbut belieka laukt kol isaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 10 05, 22:01)
Roga, o bandet kokius vitaminus gert, papildus? Kas nors padejo? Mes tai daug visko bandem, bet niekas neturejo efekto. Realiai turi efekta tik sportine veikla arba kazkoks prasilakstymas jeigu per daug nenuvargsta. Bet esame tokie ziaurus sirgaliai, kad negaliu nuvesti i koki sportini bureli net kelias savaites is eiles.




niekas nepadėjo niekas, ritmas valgyme ir kaip tu sakai sportas, judėjimas begalinis. aš net vesdavau jį į lauka kai sirgdavo į parka, bet aš tada gyvenau mažam mieste tai buvo lengviau. nors 15 min. kai tempa nukrisdavo išvesdavau, kad pajudėtų, nes kitaip nama man nugriauti galėdavo doh.gif
ir dabar vat tiek treniruočių, alergija turi, geriam vaistus padedačius susikaupti (dėl hiperaktyvumo) o vat jokie gripai, peršalimai ar dar kas nebekimba, pavasarį kai visi sirgo gripu jis jau nesirgo blink.gif schmoll.gif tfu tfu kad tik nesirgtų g.gif
Atsakyti
Kartais nieko nevalgo, o kartais tai siaubia viska is eiles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 10 07, 21:10)
niekas nepadėjo niekas, ritmas valgyme ir kaip tu sakai sportas, judėjimas begalinis. aš net vesdavau jį į lauka kai sirgdavo į parka, bet aš tada gyvenau mažam mieste tai buvo lengviau. nors 15 min. kai tempa nukrisdavo išvesdavau, kad pajudėtų, nes kitaip nama man nugriauti galėdavo doh.gif
ir dabar vat tiek treniruočių, alergija turi, geriam vaistus padedačius susikaupti (dėl hiperaktyvumo) o vat jokie gripai, peršalimai ar dar kas nebekimba, pavasarį kai visi sirgo gripu jis jau nesirgo blink.gif  schmoll.gif tfu tfu kad tik nesirgtų g.gif

O ar kada buvot pas gastroenterologa?
Mano aukselis beveik nieko nevalge nuo metuku iki dvieju, gastroenterologe liepe duot ilga laika probiotikus, vis keiciant tai vienus tai kitus ir fermentus virskinimui, tai pusmeti pavartojus juos, atbego, saukia -mama noriu valgyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemurmur: 09 spalio 2009 - 19:02
QUOTE(lemurmur @ 2009 10 09, 20:00)
O ar kada buvot pas gastroenterologa?
Mano aukselis beveik nieko nevalge nuo metuku iki dvieju, gastroenterologe liepe duot ilga laika probiotikus, vis keiciant tai vienus tai kitus ir fermentus virskinimui, tai pusmeti pavartojus juos, atbego, saukia -mama noriu valgyti  thumbup.gif





jau išbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Night @ 2009 10 09, 13:19)
Kartais nieko nevalgo, o kartais tai siaubia viska is eiles  biggrin.gif

pas mus panasiai,tokiais tarpais uzeina,bet dazniausiai valgiadieniai buna,ipac vakarais biggrin.gif
Atsakyti
mano dukryte taip pat mazai valgo nors nei svoriu nei ugiu neatsilieka nuo bendraamziu tikiuosi su metais tai susitvarkys smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lady Night @ 2009 10 09, 13:19)
Kartais nieko nevalgo, o kartais tai siaubia viska is eiles  biggrin.gif

lotuliukas.gif kaip ir mano biggrin.gif kartais tik sultyciu "dieta"daugiau nieko nenori schmoll.gif o kartais tik spek duoti biggrin.gif
Atsakyti