Įkraunama...
Įkraunama...

Ar valgūs Jūsų vaikai?

QUOTE(Roga @ 2009 09 13, 09:01)
rimtai jai paaiškinote ir pradėjo valgyti, tada jums medalis aš nesugebu schmoll.gif  4u.gif


Realiai, tai manau cia kazkaip susije su raidos problemom. Taviskis rodosi buvo hiperiukas? Maniskis buvo ir dar siek tiek yra nekalbukas. Tiek streso mano ivarydavo su savo nevalgymu kad oj oj oj. Bet va ziuriu mazoji, tai valgo. Dar ir dabar ziuriu abstulbusi, apakusi, apsalusi, issiziujusi....kaip gali vaikas taip graziai valgyti. Duodi sauksta, o jinai suvalgo ir nuryja. Net ant seilinuko pedsaku mazai lieka. Net kai veme, buvo rotas, ja pykina, o jinai visvien bando valgyti. Idedi kosytes, nuryja, jau matai, kad ja pradeda pykinti, o jinai visvien valgo... Stebuklas!
O sunus budavo visas iki ausu issimozojes. Vienas zmogus su juo zaidzia, o kitas valgydina ir dar prie visa to multikas kompe eina. O jau zaidimams tai fantazijos reikedavo. Ir makaronus i plastelina smaigstydavo ir kruopas deliodavo is lekstes i kita ir pupas ir ko tik per savo mazas dienas neprisizaisdavo valgydamas.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 26, 17:42)
Realiai, tai manau cia kazkaip susije su raidos problemom. Taviskis rodosi buvo hiperiukas? Maniskis buvo ir dar siek tiek yra nekalbukas. Tiek streso mano ivarydavo su savo nevalgymu kad oj oj oj. Bet va ziuriu mazoji, tai valgo. Dar ir dabar ziuriu abstulbusi, apakusi, apsalusi, issiziujusi....kaip gali vaikas taip graziai valgyti. Duodi sauksta, o jinai suvalgo ir nuryja. Net ant seilinuko pedsaku mazai lieka. Net kai veme, buvo rotas, ja pykina, o jinai visvien bando valgyti. Idedi kosytes, nuryja, jau matai, kad ja pradeda pykinti, o jinai visvien valgo... Stebuklas!
O sunus budavo visas iki ausu issimozojes. Vienas zmogus su juo zaidzia, o kitas valgydina ir dar prie visa to multikas kompe eina. O jau zaidimams tai fantazijos reikedavo. Ir makaronus i plastelina smaigstydavo ir kruopas deliodavo is lekstes i kita ir pupas ir ko tik per savo mazas dienas neprisizaisdavo valgydamas.




aha mano vaikas yra hiperaktyvus ir t.t.
taip man keista skaityti kai vaikas gražiai valgo bigsmile.gif
ir kaip tu sakai mūsų nevalgiukam reikia išradingai įkišti maista kad jį sukramtytų ir šiaip netaip nurytų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 09 26, 17:15)

taip man keista skaityti kai vaikas gražiai valgo bigsmile.gif
ir kaip tu sakai mūsų nevalgiukam reikia išradingai įkišti maista kad jį sukramtytų ir šiaip netaip nurytų doh.gif


mano teta visada man sakydavo, zinok antri vaikai valgo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cia tau uzuomina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano valgus kaip kada bigsmile.gif ,buna dienu kai nelabai jam norisi valgyti,bet buna ir taip kad visa diena kaska kramto ax.gif
Atsakyti
labai valgus,bet ir labai kudas kaskodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 26, 19:40)
mano teta visada man sakydavo, zinok antri vaikai valgo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Cia tau uzuomina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu va idomu g.gif mano kaip tik antra ir nevalgo. blush2.gif O su pirmaja jokiu problemu nebuvo. biggrin.gif Kiek zmoniu tiek gyvenimu, tiek nauju taisykliu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2009 09 26, 19:40)
mano teta visada man sakydavo, zinok antri vaikai valgo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Cia tau uzuomina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




mano akys per nelyg didelės baimės kad po tiek metų ryščiausi antram doh.gif
Atsakyti
mano vaikinukas tai kaip kad valgo, uzkandziauja tai pastoviai morka ar obuoliuka,ar banana, labai megsta sriubas, dar ryziu kose "labas rytas" dievina, surelius, o su rimtesniu maistu tai nevisada jam itiksi doh.gif, makaronus valgo visokiam pavidale, na dar viestiena labai tinka smile.gif
Atsakyti
oi.. tikrai nezinau sad.gif sad.gif bet manau kad po kiek laiko turetu atsistatyti vaiko mityba nes prisimenu ir as kai ejau y darzeli susirgau ir daktaras israse ANTIBIOTIKU bet tikrai veliau pradejau dar daugiau valgyt biggrin.gif tai gi nebijok ir dar bandyk kazka daryt mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis nevalgo zaliu darzoviu ir vaisiu blink.gif ....jau pora metu,,nei vienos uogos nesuvalge vasara doh.gif doh.gif bet is isvaizdos neatrodo,kad nevalgus butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 09 27, 02:42)
labai valgus,bet ir labai kudas kaskodel g.gif

tai reiskia geras virskinimo traktas pas vaika thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 28 rugsėjo 2009 - 22:54
QUOTE(Roga @ 2009 09 27, 11:09)
mano akys per nelyg didelės baimės kad po tiek metų ryščiausi antram doh.gif



Ech, mano mergaite 8 menesiu gal 10 kartu maziau zliumbia negu mano keturmetis. Vis jam kokiu priezasciu pazliumbenti antsiranda. Ypac del valgymo.

Zinok kaip perskaiciau kaip jums buvo kai ligoninej gulejot su temperatura, tai blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Jetau dar ir taip gali buti. O mano vyras visada man aiskina, tipo vaikas nenori, tai tegul ir nevalgo. Tai as ten gaunuosi tokia ragana seimoj, kankintoja vaiko, nes liepiu jam valgyti. kazkaip ateina mintis i galva, kad jis gal todel ir serga daug, kad nepakankamai gerai maitinasi, nezinau...
Atsakyti